Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

slibby
27. júl 2009

dobre ranko, vsetkym! 🙂 vsetky nove tvare srdecne vitam. cez vikend som flakala ale boli sme u svokry a tam nie je net, ale prezili sme

dijefcatko
27. júl 2009

ahojte, tak sa po týždni dovolenky hlásim v našej téme 🙂 celý týždeň som strávila u budúcej svokry (mám to šťastie mať v nej druhú mamu) spolu so švagrinkou a mojím malým krstniatkom! Týždeň s drobcom vo mne ešte viac prebudil túžbu po snažilkovaní a aj drahý mi dnes chytil bruško a hovorí: Guľaté tvary mám rád, tak s tým čoskoro niečo spravíme! Taký bol zlatý!
Tak prajem všetkým budúcim snažilkám pekný deň 🙂

lilix
27. júl 2009

djefcatko ty sa mas, ze si v svokre nasla druhu mamu, tak nech ti to vydrzi.. lebo ono sa to moze velmi lahko zmenit.. skoda, ze nemozem povedat to iste.. nemozem na nu zle hovorit, len skoda, ze nezdielame tie iste nazory, to bude tym, ze je medzi nami taaaaky velky vekovy rozdiel.. ona 65 a ja 26 r.
no mohla by mi byt babickou.. teoreticky..

slibby
27. júl 2009

lilix, no to mas pravdu, my sme tiez vychadzali spolu dobre kym sa nenarodil maly, odvetdy sa to uplne zvrhlo

lilix
27. júl 2009

tak tak, to pocuvam zo vsetkych stran. a velmi sa toho obavam.. 🙄 tie rady, a poucovanie, co a ako, co nie.. no netesim sa na to. nahana mi to hrozu. vlastnej mame aspon mozem odvrknut, ale svokre ako? a pri vsetkej ucte k jej veku. urcite mi bude hovorit, ako vychovala 3 deti.. a urcite mi bude kazat, ze mam dieta kupat vo vode s kuracim zlkom. ona tak vsetky deti do 1 roku kupavala. ze mali jemnu pokozku.. no co ja viem.. poculi ste to niektora..? asi to nemoze ublizit, ked sa to dava ako maska na vlasy.. ale nechcela by som stale dieta kupat v zltku. asi by som sa v tom sama nekupala.. 😝
inak tento vikend som ju zacula ako navsteve hovorila, ze caka na vnuca. lebo od najstarsej sa nedockala, ta zomrela rok po svadbe.. stredna je slobodna..
len nech ma zacne stresovat.. 😠

slibby
27. júl 2009

no u nas to vobec nie je o pucovani, u nej by si neverila ze vobec vychovala decko, ale co uz raz za dva mesiace sa rozculim a uz to neriesim. S tym zltkom som nepocula, ale ja som maleho na zaciatku kupala v olivovom oleji a mlieku a mal super pokozku, ani kremovat nebolo treba 😉

lilix
27. júl 2009

idem o tom pocmuchat na googli.. 😉

sophie1981
27. júl 2009

ja kupem v cistej vode, detske mydielko, potom naolejujem oliv. olejom a tiez ma pokozku ako hodvab.... 😵

lilix
27. júl 2009

nic som nenasla

sophie1981
27. júl 2009

lilix, som si myslela.... 😀

sophie1981
27. júl 2009

dovolenkujete??? 😕

lilix
27. júl 2009

kuk
😕

sophie1981
27. júl 2009

😕 😕 🙄

charlize
27. júl 2009

Ahojte, tak ja uz pracovne, a doma riesime prave s chlapom domacu pekaren, co sme zakupili ako prvy spolocny elektrospotrebic 😀 Jaj a mam 22 🙂 Vlastne mamE, obaja. Ale my sme taki, trosku usadeni, ziadne diskoteky, byvme spolu uz 2 roky, popri skole sme pracovali cely cas, a teraz ideme na externe, a v praci na TPP.

S tymi svokrami... moja vyzerala ako dokonala, no druha mama. Vyse dvoch rokov to tak vsetko bolo. Potom si svagor dotiahol domov novu frajerku, oni spolu byvaju, svokrovci a svagor s nou, a odvtedy tam ani nechodim, neda sa. Citim sa tam cudzia, kecat nemame o com, lebo ja len pocuvam Veronika toto, Veronika tamto, na mna krive slovo nie, ale ziadne slovo. Ale tak co uz, sme spolu malo, my byvame v Bratislave, oni v Liptovskom Mikulasi.

marionn
28. júl 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂
aj ja som to tu nejakko flákala...nestíham. 😅 . S Timim sa túlame, doma sa mu nechce a keď zaspí cez obed aspoň môžem navariť a potom do večera sme v kolotoči...a odpadnem do postele spolu s ním 😅 😅 😕

Inak aj ja mám ok svokru. Pokeciame a tak, ale mám rada svoj pokoj. 😀 Bývať by som u nich nechcela. Som rada, že máme vlastné bývanie. Drobca má rada, aj on ju 😎

slibby
28. júl 2009

dobre rano vsetkym 🙂
ja vas tu budem teraz trochu flakat, snazim sa ucit na dve skusky tak ked maly spi sedim nad knihami, tak dufam ze to aspon na nieco je 😒

janirea
28. júl 2009

ahojte, uz som tu aj ja, konecne po styroch dnoch bez netu.
Svokra je dobra tema, ako vas tak citam 🙂 ,,,ale iba v dobrom, ved predsa nebyt ich, tak nemame take skvele nase polovicky. A mne sa aspon potvrdilo, ze cim menej a na kratsiu dobu k nim chodime, tak tym menej sa hadame. Ked ja som tiez taka, ze menej ustupim 😒 a vzdy sa najde nieco co my zdvihne tlak.

vidim, ze uz nas je aj viac, tak vitam vsetky nove tvare.
slibby, to zmaknes, drzim prsty

dijefcatko
28. júl 2009

Ahojte, no hoci mám vynikajúcu svokru, bývať by som s ňou nechcela, už len preto, že mladí majú byť sami a dve ženy v jednej kuchyni nemôže robiť dobrotu aj nech si akokoľvek dobre rozumejú 🙂 a ak by prišlo vnúčatko, ešte ľahšie by sa našlo niečo, čo by vzťah naštrbilo. Ale týždeň strávený tam mi urobí iba dobre, fakt ju mám veľmi rada a ona mňa tiež. Vďaka bohu.

sophie1981
28. júl 2009

caute......konecne doma...nas dedko vzal do ZOO.....Katka poobzerala vsetke smradlave kozy a sli sme domov..... 😀 ......

a akych mate svokrov???....bo ten moj je taky ze jic nepovie, ale ked si da 2-3 pivka tak sa mu usta nezastavia...taky "cudak" 😀

dijefcatko
28. júl 2009

No môj svokrík je tiež poklad. Je síce bežne tichý, ale je to dokonalý otec a starý otec, pokojný typ chlapa, ktorý by pre rodinu urobil všetko. Keď si občas vypije, je to srandista a rozpráva príbehy z detstva, vojny a podobne. Jeho deti sa potom iba čudujú, čo to navystrájal! 😀 Je to stále fešák, môj drahý je po ňom, tak aspoň viem, aký bude, keď bude starší 😉

charlize
28. júl 2009

Ahojte.
Moj svokor je super specificky, ma prerezane usta - to vsetci chlapi v rodine, aj ten moj 😀 - a ma ultra zmysel pre humor. Na posedenie zhltne 2 tabulky horkej cokolady a nema zapchu, nase zasnubenie okomentuje slovami: "Aj vy?" a ked ho kritizujete, urazi sa na smrt. Udobri sa cokoladou a dobrym jedlom... ale v konecnom dosledku su obaja super, ked som mala kedysi frajera, jeho rodicia boli taki strasni, ze sme sa nezniesli v jednom meste, nie ze v miestnosti 😀
slibby, drzim palce!

sophie1981
29. júl 2009

dobre ranko....dnes u nas konecne nieje az take horuce.......troska sa nam zchladilo pod Tatrami.... 😅

no, vidim, ze so svokorcami je to asi jednoduchsie ako so svokrami.... 😀 .....ved uvidim aka budem ja svokra...hotova furia, uz teraz to vidim..... 😀 😀

slibby
29. júl 2009

dobre ranko, baby dakujem dufam ze to spravim ma to dost brzdi, a ked tp nevyjde budem robit vo februari znova. 😎
Ja mojho svokraeste ani nepoznam 😝 ale staci mi prasvokor (dedko mojej polovicky) 😀

sophie1981
29. júl 2009

baby, ta co vy uz snazilkujete??? 😕 ...ze vas niet.... 😅

slibby
29. júl 2009

nie ja sa ucim ked maly spi, a ked je hore tak sme stale vonku pri tom peknom pocasi niekde sa unavit musi 😀

lilix
29. júl 2009

ahojte. otec mojho priatela je velky dobrak. tiez je taky tichsi. a zanadava si.. sam pre seba 😀
a je strasne pracovity, od svitu do mrku len maka maka maka..

dijefcatko
29. júl 2009

Babky moje, asi mám veľmi veľa voľna, tak som začala riešiť obrovskú dilemu 😒 uvidím, čo vy na to.
Svadbu máme v októbri, ako som už spomínala, preto plánujeme snažilkovanie po svadbe, tak od októbra alebo novembra (ale aj kvôli práci). Ja už však veľmi začínam cítiť túžbu začať snažilkovať a to hneď. Odrádza ma len fakt, či by mi na svadbe nebolo zle a moja práca samozrejme (tá však nie je až taká dôležitá). Vnútorne by som už skutočne chcela byť tehuľkou. Čo vy na to? Obetovali by ste pohodlie na svadbe alebo radšej počkali?
Ja viem, že táto otázka je akoby zbytočná, zrejme mám veľa času na rozmýšľanie ale bola by som zvedavá, čo by ste si zvolili vy? Pohodlie na vytúženej svadbe alebo nevoľnosti na nej? 😅

marionn
29. júl 2009

ahojte.
dijefcatko, ja by som radšej počkala alebo začala len v septembri 😉 Vieš vlastná skúsenosť 🙂 . Otehotneli sme na prvý šup a zle mi začalo bývať asi po 3 týžňoch. Najprv som si myslela, že je to len z nejakého jedla, lebo mi bolo zle väčšinou večer. No stále sa to stupňovalo. Tak nakoniec sme robili test, ked ani diéta na pokazený žalúdok nepomohla 😀 😀 😀 a boli 2 čiarky 😀 . od piateho tt to bolo veľmi ťažké, 😝 nie len ranné nevoľnosti, ja som to nazvala celodenné. 😅 .. prestalo to asi začiatkom deviateho mesiaca. Vtedy som sa cítila perfekne. Nič mi nebolo!!!
No zas za to bábo to stojí, ale vtedy mi nebolo všetko jedno 😖

Ale sú aj takí šťastlivci medzi nami dievčatami, ktoré to nepoznajú a môžme im len tíško závidieť 😅

sophie1981
29. júl 2009

dijefcatko....ja by som asi tiez radsej pockala....kedze ja som grckala tiez od 6tt skoro do konca tehu...zo zaciatku to boli celodenne nevolnosti, niekedy aj v noci, od toho 7 mesiaca to bolo grcanie z mojich kombinacii tehotenskych chuti, ktore jednoducho nedokazali byt stravitelne ani robotom, nieto zaludkom cloveka....ale chutilo mi.... 😀 ...ono snazilkovat uz mozte aj teraz nikde nieje napisane, ze sa to podari hned......ale zakon schvalnosti je svina..... 😀 ....mysim, ze by s sa mala zariadit sama podla seba......budete mat velku svadbu??..ak nie, tak nevahaj a snaz sa o 106....ak vacsiu, tak by som asi pockala,....svadba je zataz...nielen fyzicka, ale aj psychicka, aj ked sa na nu velmi tesis......

dijefcatko
29. júl 2009

No, svadba bude veľká, máme 80 hostí približne 🙂 ja som sa pôvodne rozhodla počkať so snažilkovaním po svadbe, ale keď tu tak surfujem na koníkovi a vidím kopec tehuliek, táááák veľmi by som už chcela 😀 Ale fakt asi počkám, aby som si svadbu užila tak, ako sa patrí 😉 a potom hor sa na vec 😀