Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
2. dec 2009

cukrus preco?

kuspitka
2. dec 2009

Ahoj moja.preco?

meruska
2. dec 2009

evit, pekne ti tmavnu ciarocky 🙂

dnes som sa bola objednat na tie speci vysetrenia...tak 8. januara mi budu brat krv a aj ten 3D ultrazvuk na zistovanie poruch.... uz nech to mame vsetky za sebou

evitkamalicka
2. dec 2009

meruska ja sa cudujem, ze to u vas takto funguje ze sa musis objednat, mne moj gynekolog robi vsetko aj krv aj ultrazvuk na vady

cukruska1920
2. dec 2009

evit... dnes som volala na hematologiu..lebo gyndos mi kazal ..ze mozno oni budu chciet este nejake vysetrenia a tak...tak som volala a doktorka mi povedala ze na tie kompletne vysetrenia sa dlho caka ze aj dva mesiace cakas na objednanie...ako som v soku uplne...ale ked som jej povedala ze gynekolog mi robil vsetky typy mutacii tak si vypytala moje rodne cislo a ze sa pozrie na vysledky a podla toho sa uvidi ci este nieco treba presetrit.. zajtra jej mam zavolat... ako som totalne smutna aj som v robote plakala...lebo uz som sa tesila ze sa prislo na pricinu a ze uz budeme moct zacat a dnes ked mi zahlasila toto tak zas som tam kde som bola... otras...

evitkamalicka
2. dec 2009

cukrus katastrofa s tymto zdravotnictvom, clovek aby umrel kym sa dostane na nejake vysetrenie

cukruska1920
2. dec 2009

ani nehovor...tak ale snad sa to ,,protekcne" vybavi... maminina stanicna si s tou doktorkou tyka... vlastne ked som jej volala tak som sa odvolala aj na jej meno... tak ale nervy mam...

meruska
2. dec 2009

tak bezne vystrenia robi on, aj 4D vo vyssom stadiu robi on...ale v Kosiciach mame specializovane centrum prenatalnej diagnostiky, kde robi odbornik co sa venuje len tomuto (skriningovym vystreniam)....... ale ktory lekar sa s nimi pozna posiela radsej zeny tam...

vtacatko2
2. dec 2009

ahojte kocky kedy odporucate robim tehu test, lebo sa samozrejme nemozem dockat a najradsej by som si ho robila kazdy den som 6dpo

kojzarik
2. dec 2009

vtacatko baby tu kdesi spominali ze az 10 dpo ale niesom si ista

vtacatko2
2. dec 2009

no tak to si este pockam

dijefcatko
2. dec 2009

ale niektorym vraj vyjde uz aj na 8 dpo, ale to je zriedkave...

b.bardyova
2. dec 2009

ahojte kocky dlho som tu nebola ..konecne mam ovulku tak sa snazilkujeme a uvidime minule to nevyslo a vy ste na tom ako

vejinka
2. dec 2009

ahojte maly spinka a ja relaxujem..a snazim sa zabudnut na dnesny neprijemny den so svokrou..a dakujem ze ma chapete obcas ma to nasere ked sa toho viac nabali..a dnes som vybuchla 😅

evitkamalicka
2. dec 2009

dobry vecer sa praje, tak my sme konecne zapojili domace kino a susedom budu za chvilu skakat pri hudbe co pocuvam pohariky, ma to vykon 800 watov 😅 , takze hlas len na minime mam

vtacatko2
2. dec 2009

no vejinka ja sice nemam este dieta ale moja svokra ma vie vytocit do chrumkava to ti uplne verim, neznasam ju,

kojzarik
2. dec 2009

ahojte

evitka gratulujem k tehu

evitkamalicka
2. dec 2009

kojzarik dakujem pekne

kojzarik
2. dec 2009

aj ja sa uz neviem dockat kedy budeme my cakat nase druhe babo

nanula1108
2. dec 2009

ahojte kocky! evit, mam otazku, ako si si vypocitala termin??podla poslednej mrchy a zadala si si to do tychto beznych kalkulaciek, co sa tu daju najst??alebo si uz bola u dokyho? ja som este nebola, myslim ze isto tyzden-dva pockam.

evitkamalicka
2. dec 2009

nanula hodila som to tu do nastaveni na koniku a vyhodilo mi to termin, ale aj podla mrchy to tak vychadza, ja idem k dr. o 2 tyzdne

lilix
2. dec 2009

eviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit co to vidim 5tt boze gratulujeeeem. ja som to hovorila. jupiiiii. bude zo mna vsetica. hehe 😅 😉
ahojte. ja sa citim na mrchu. ☹

edita84
3. dec 2009

ahoj evit pekne silnie kolajnička ja dnes takto
http://www.fertilityfriend.com/home/2a5997/?i=3...

evitkamalicka
3. dec 2009

jeej takze uz si mala ovulku

dijefcatko
3. dec 2009

dobré ránko, evit, ja mam z teba, teda z vas 😉 taku radost! 🙂

edita84
3. dec 2009

mala aj sme to včera využili

evitkamalicka
3. dec 2009

dijefcatko 😵

zajtra netestujem, skusim uz az v sobotu alebo nedelu ake budu palice

sabik
3. dec 2009

dobre ranko 🙂
evitka, moc moc moc gratulujem! 🙂

ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2af1a0

evitkamalicka
3. dec 2009

sabik dakujem