Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

ludka_r
21. dec 2009

Tak, tak, máte pravdu, netreba sa nad tým stresovať a určite to pôjde rýchlejšie... Ježiško by mohol byť na Vás tiež milosrdnejší a dať Vám darček... Ja idem na gyndu až 29-teho, tak ak bude sono, až tam budem mať darček.. Sú to pekné nervy nevedieť, čo je s bábätkom.. Ešteže to väčšie mi tu za chrbtom ešte živo vymýšľa 😀

lucy_lu
22. dec 2009

Caute kočky, prajem vám krásny deň. Ja dnes cestujem do Tatier za celou rodinkou k nám na chalupu Vianocovať. 😉
Inak, ja dnes takto
http://www.fertilityfriend.com/home/2b8639

Zatial to vyzerá nádejne. 🙂

dijefcatko
22. dec 2009

Dobré ránko, mne dnes FF posunul ovulku o 1 deň neskôr, aj by to skôr sedelo podľa mojich pocitov. Len sa čudujem, prečo sú tie teploty také nízke...
http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75

lilix
22. dec 2009

ahojte. dijefcatko, to preto lebo merias v puse.. 😉

edita84
22. dec 2009

Ahojte dievčatá teploty sa vám pekne šplhajú hore držím všetky palce aby aj ostali hore. ja som dnes zas ako obarená podľa mňa ani dnešný tlak nemám vyšší ako včerajší asi si spravím hnusnú silnú kávu fuj 😝

cukruska1920
22. dec 2009
jika80
22. dec 2009

dobre ranko
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
este 4 dni musim vydrzat, ci mrcha pride abo nie, som nervooooozna
ale rozhodla som sa, ze 24.12. testujem - to je 12DPO, ak bude biely testujem este 28.12. 😀 - to moj plan

evitkamalicka
22. dec 2009

ahojky kocky 🙂

lucy_lu
22. dec 2009

ahojte babulky,

jika, neboj, dobre to dopadne. este musis vydrzkat nejake 3dni a uvidi sa. 🙂 drzim palceky

dijefcatko, ja mam tiez stale nizke teploty, ale to bude tym meranim v puse. az dnes- 8 DPO stupla o nieco malo teplotka, ale stale sa drzia v tych nizsich cislach. je to urcite tym meranim v ustach.

jika80
22. dec 2009

lucy - dakujem
zelam dobru cestu a krasne vianoce a tiez moc drzim palceky

dijefcatko
22. dec 2009

Baby, neviem, či to bude tým, lebo minulý mesiac boli vyššie a tiež som merala v puse. Pozrite na predchádzajúci graf, je iný. 🙂

cukruska1920
22. dec 2009

halo halo...kto tu?

lilix
22. dec 2009

😕 😕

cukruska1920
22. dec 2009

ahoj lili...co taky vygulany pohlad?

edita84
22. dec 2009

ahojte dievčatá ja som akurát skončila už mám spravený zemiakový šalát a stromček.

lilix
22. dec 2009

ahoj. ja len ze nakukam... 😉

lilix
22. dec 2009

salat? a nieje to skoro? nepokazi sa do stedrej vecere?

edita84
22. dec 2009

nie nepokazí zajtra bude mm od obeda doma a to sa mi už asi nebude chcieť.

janirea
22. dec 2009

ahojte kocky,,,ako mate?
ja uz dnes posledny den v praci,,, 😵

dijefcatko
22. dec 2009

Ahojte dievčatá! 🙂 Kde ste všetky? Snažilkujete pod jedličkou? Nože sa priznajte 😀

evitkamalicka
22. dec 2009

ahooooooooooooj 🙂

evitkamalicka
22. dec 2009

ja budem robit salatik zajtra vecer a kapustnicu tiez, lebo ta je lepsia ked odstoji troska

dijefcatko
22. dec 2009

jeeej, evit, uz mas 8 tt, to je parada, tesim sa s tebou! u nas sa salat robit az na stedry den a polievku asi urobime zajtra, aby sme uz mali potom menej roboty.

evitkamalicka
22. dec 2009

salatik je tiez lepsi ked troska odstoji, ja este budem na stedry den piect take tvarohove posuchy so skoricou ku kapustnici, to ma muzik zvyk z domu a samozrejme aj bobalky domace

dijefcatko
22. dec 2009

fiha, inak to je zaujimave ten rozdiel vo zvykoch... u nas je vzdy salat s rybou a u svokrovcov halusky! u nas je kysla hribova polievka s kyslou kapustou, u nich obyčajná hríbovka. a to je rozdiel iba 18 km. juj, normalne som hladna, ked si to predstavim 😀

evitkamalicka
22. dec 2009

u nas su vianocne oblatky s medom a cesnakom to je ako prve ked zaciname papat, kapustnica s tymi poscuchmi, rybka a salatik, hrachova kasa a bobalky s makom aspon po troske na zobnutie na stole

evitkamalicka
22. dec 2009

ale tento rok sme to troska zmenili a kapustnica bude na obed, kedze nasi dojdu okolo obeda,budu mat za sebou dlhu cestu a urcite budu aj hladni....takze vecer uz bude len salatik a rybka a samozrejme kto bude mat chut tak aj kapustnica

dijefcatko
22. dec 2009

no ja som zvedava, ako poriesime veceru, chceme byt s oboma rodicmi, takze zacneme u nasich skorsou vecerou, potom zajdeme k svokrovcom a tam sa dorazime. jak sa ja tesim na plne brucho 😀
evit, vieš mi ty povedať niečo k tomu, čo som riešila na začiatku tejto stránky?

evitkamalicka
22. dec 2009

podla mna nemas teploty az take nizke, teplota este urcite vystupi

dijefcatko
22. dec 2009

len nech stúpa a stúpa 🙂 evit, ty si tie femikvapky ako poctivo brala? 3 krat denne?