Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lucy_lu
31. dec 2009

Ahojte divčatá! Tak som sa sem po dlhom čase konečne zase dostala.

Jika, pozerám že // sa potvrdili, tak ešte raz blahoželám, je to super. Musíš nám posielať veľa vírusíkov nech nás je čoskoro viac. 🙂

Inak, u mňa sa mrcha dostavila a som 4 DC. Nuž, čo už.. Ideme do ďaľšieho kola.. :(

evitkamalicka
31. dec 2009

lucy ahojky, nabuduce to urcite vyjde 😉

edita84
31. dec 2009

evit to je dobré ked na začiatku trocha schudneš. aj ja som s malou schudla 3 kilá na začiatku a potom som nabrala len 7 kg.

lucy_lu
31. dec 2009

evitka ahoj. a ďakujem, nestrácam vieru že sa to čím skôr podarí.. 🙂

evitkamalicka
31. dec 2009

edit ja sa chystam schudnut viac, hlavne viem ako na to aj ked som tehu, staci pravidelne papanie 5x denne kazde 2-3 hodinky, babo dostane to co potrebuje a mamina tolko nepriberie.....chcela by som pribrat toto tehu max. 10kg

jika80
31. dec 2009

lucy - dakujem a drzim palceky, aby to aj u vas coskoro vyslo 😉

ivanulienka81
31. dec 2009

ahojte dievcata,
dnes som 16DC a v noci ma pobolievalo podbrusko ako na mrchu, moze to byt ovulka? aj minuly cyklus som mala presne na 16DC takebo bolesti... vcera sme sa posnazili, mame aj dnes poistit????? 😀
lumimi, ja chodim do ruzinova do GPN
katlinn, viem co s tym chces povedat a uplne s tebou suhlasim, ja som na net nedala ani jednu nahu foto mojho drobca a to kvoli tomu o com pises ... 😉

edita84
31. dec 2009

inak ivi a katlinn v tomto máte pravdu nikdy nevedieť kto sem chodí čumieť na detičky

lilix
31. dec 2009

evit dakujeme za virusiky.
a pedofili su aj na male babatka? som myslela, ze na take uz vacsie deti.. no fuj!

evitkamalicka
31. dec 2009

lilix veru aj na male babatka

cukruska1920
31. dec 2009

ajojte... a mame tu silvester...nech je rok 2010 lepsi ako 2009 😅

katlinn
31. dec 2009

No ja si pamätám prípad, kedy jedna babenka mala fotky synčeka na facebooku a neskôr zistila, že jej dieťa ponúka istá skupina napredaj... No všetko má svoje nástrahy. Ale dnes zamávajme roku 2009 a poďme si do toho nového po dve čiarky a maličký usmievavý batôžtek šťastia. Všetkým vám to veľmi prajem 🙂

slavulilienka
31. dec 2009

ahojte dievčence...mne je dnes voľajako blee.. ☹ a inak takto : http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6
včera som bola v lekárni kúpiť si chir.rukavičky, aby som mohla vyčistiť kocúrovi záchodík....baby ani neviete ako som odolávala kúpiť si testík... 😀

evitkamalicka
31. dec 2009

slavulik grafik vyzera dobre

lilix
31. dec 2009

slavu, okamzite chod kupit test a este v tomto roku si najdes //. ze evit, my chceme test!

slavulilienka
31. dec 2009

🙂 mohlo by sa to už len udržať že evit....každé ráno keď meriam sa modlím, aby tam bolo aspoň tých 36,9...ešte nejaké štyri dni.... 😕 a uvidíme.., ale prsia ma už tak nebolia...ráno trochu a večer keď si dám dole podprdu.. 🙂 Dnes ráno mi neskutočne smrdeli párky, čo si drahí varil...fuj, som musela pustiť digestor.. 😖

slavulilienka
31. dec 2009

lilix... 😀 Ty pokušiteľka jedna....ale ee....nezlomíš ma....som rozhodnutá to vydržať do konca.... 😝

lilix
31. dec 2009

no teda. 😝 vies ako dobre by sa oslavoval silvester s //??

slavulilienka
31. dec 2009

no viem si to celkom dobre predstaviť, ale viem si aj predstaviť, že by bol smutný kebyže tam nájdem len /....takto keď neviem je to lepšie.. 😉

evitkamalicka
31. dec 2009

veru netestuj este, este pockaj tie 3-4 dni

slavulilienka
31. dec 2009

si môj človek Evit....🙂 no nič babuľky idem si ja po robote, bo nestíham...ešte ideme na pohreb do ZA, tak idem dovariť a nachystať sa....tak zatial papa a krásny Silvester ak sa tu už neukážem... 🙂 hlavne nech sme všetci zdraví...ostatné si kúpime.. 😉

lilix
31. dec 2009

ale viete co? vy ste.. takto mi pokazit radost! toto sa robi?? 😀 😀 😀 😀 😀
a komu na pohreb? to je smutne.. 😔

cukruska1920
31. dec 2009

a mam dopecene....teraz som si nachvilu sadla lebo nevladzem 😝 ja som zacala graf pekne vysoko 😕

evitkamalicka
31. dec 2009

a co si piekla?

cukruska1920
31. dec 2009

evit...robila som take sunkove palicky, bryndzove pagaciky a take slimaciky so slaninkou

evitkamalicka
31. dec 2009

teda, ja som nepiekla nic a ani ma nehne az 3.1. budem drahemu piect do roboty zemiakove pagaciky a taky fajny tvarohovo orechovy kolacik, bo musi daco zobrat kedze ma narodky

lilix
31. dec 2009

mnamky. slane ja mozem. sikulkaaaaa. 😵

cukruska1920
31. dec 2009

ja radsej peciem slane ako sladke... to mozem od vymyslu sveta...

lilix
31. dec 2009

a z listkoveho cesta to robis?

cukruska1920
31. dec 2009

hej..tie palicky aj tie slaninkove z listkoveho a tie bryndzove som si zarobila