Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
20. jan 2010

my naststie spime aj cez obed take 2-3 hodinky, len som zvedava ako bude buduci piatok, to ideme o stvrtej na tu oslavu a maly uz o siestej chodi spavat, tak som zvedava kolko vydrzi, lebo sa mi moc nechce ist po 2 hodinach domov

edita84
20. jan 2010

no možno nebude taký ospalý ked tam bude viac ľudí a vydrží byť dlhšie hore

evitkamalicka
20. jan 2010

uvidime, chystam sa piect tortu a musim urobit minimalne 100 ruziciek tak sa dnes do nich pustim

edita84
20. jan 2010

tak budeš mať čo robiť

evitkamalicka
20. jan 2010

hej, ale tak ked som vymyslela taku torticku tak co narobim, bude to prekvapko pre babku

lilix
20. jan 2010

dobre rano..
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
preco mi nevyznacilo ovulu?
sice ovu test tomu nenaznacuje, ze bola.. ale od vcera stmavol troska..

edita84
20. jan 2010

evit a ako bude vyzerať budeto taký košík ako si robila minule ten bol krásny

ludka_r
20. jan 2010

ahojte..
Ja som dnes snáď prvý krát tak skoro hore... Teda, počítam s tým, že poobede zalomím...No čo už..
Evit, to ti celkom dobre prespí malý naobed.. Mne spí tak striedavo oblačno. Včera spal len 1 a štvrť hodiny, predvčerom takmer 4. Tak teda neviem, čo od neho očakávať 😀

evitkamalicka
20. jan 2010

lilix ovulka sa dostavi az do 48 hodin po pozitivnom teste, a este tam nemas tolko zvysenych teplot po sebe aby ti to vyznacilo, musi ich byt minimalne 3-6 dni po sebe

evitkamalicka
20. jan 2010

edit nie nebude to kosik, bude to take 3D srdiecko, ked niekde najdem obrazok, poslem link ako priblizne bude vyzerat

edita84
20. jan 2010

evit určite bude pekná
ahoj ludka, lili

lilix
20. jan 2010

aha dik evit..

edita84
20. jan 2010

evit to je krásne

evitkamalicka
20. jan 2010

edit no uvidime ako sa vydari

edita84
20. jan 2010

evit podarí sa neboj

evitkamalicka
20. jan 2010

co dnes varite? ja sa chystam robit rizoto, velmi dlho sme uz nemali

edita84
20. jan 2010

ja dnes nevarím lebo pred včerom som robila ryžu s niečím ako azu a ešte na dne máme tak mám voľno od varenia 🙂

evitkamalicka
20. jan 2010

idem vybrat prsia 🙂

lilix
20. jan 2010

ja som tiez mala v plane rizoto. sranda. 😅

evitkamalicka
20. jan 2010

lilix vidis, tak urob do partie 😀

katkamarek
20. jan 2010

Dobre ranko zienky, ja som dnes takto
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea

a opat rano pozitivny ovu test, ale taky, ze to by aj slepy videl, ze je pozitivny, divne na tom je len to, ze vcera poobede uz bol negativny, a dnes rano zase pozitivny, co si mam o tom mysliet? Ovu este teda nebola, ani teplotka sa nezvysila. Moje telo je cudne

dijefcatko
20. jan 2010

dobre ranko dievcata 🙂 otazka od veci: treba ist s mykozou k lekarovi, alebo staci potierat a prejde to? Zajtra mam ist na krv, tak neviem, ci pockat, alebo ist dnes...

katkamarek
20. jan 2010

mykoza v suske? Ja by som urcite isla, ale ked to nie je az take hrozne, ze sa to da vydrzat, tak by som pockala do zajtra, mas nejake pripravky na zmiernenie priznakov?

dijefcatko
20. jan 2010

ano, mam priamo na mykozu dva kremy. teda neviem, ci ide skutocne o mykozu alebo o poblaznene hormony, lebo biely hrudkovity vytok sa objavil v tom plodnom vajickovom, to sa mi este nestalo 😖 palit to zacalo az vcera po keksiku 😒 ale inak v pohode sa to da vydrzat.

rosannar
20. jan 2010

dobréé ránko, no ja dneska graf nemám, lebo ráno som zaspala a tak rýchlo som vyskočila z posteli, že som zabudla na teplomer 😀

katkamarek
20. jan 2010

dijef, ked ta to aj pali, tak moze to byt mykoza. cize na vysetrenie by som urcite isla, lebo mozno sa bude musiet preliecit aj mm.

rosa ahoj, nevadi 😉

rosannar
20. jan 2010

katka....ahoooj....

baby, už možno zajtra večer budem mať aj v kuchyni plávajúcu podlahu a budem tam mať už aj sporák, to znamená, že už konečne po vyše mesiaci budem zase môcť variť 😀

katkamarek
20. jan 2010

to je super, tesim sa s tebou 🙂

rosannar
20. jan 2010

katka...dakujem....ešte teraz mi volal chlapík z T-com-u, že nám idú zapojiť internet, tak už možno dneska budeme mať net aj doma...ak bude vedený telefonny kábel až ku nám...