Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
27. jan 2010

slavu....neboj, aj mne sa podarí niekedy napísať uplný nezmysel ale nie preto, že by som to nevedela napísať ale z roztržitosti napíšem aj uplne hlúposti... 😀

katkamarek
27. jan 2010

ivanka, ja si ani velmi nechcem kupovat tehu veci, lebo ja mam vacsinu veci take, ze sa to da aj v tehu nosit 🙂 Ale samozrejme, ze nohavice si budem musiet zadovazit, to len tricka som myslela, no a urcite mi bude treba nieco aj na posledny trimester, ale to budem riesit az ked bude brusko a budem vidiet ci som z tych zien, co ho maju mensie alebo vacsie 😀

rosannar
27. jan 2010

katka...presne tak isto uvažujem aj ja....ja si radšej nič nebudem kupovať aby som neprivolala nič zlé...ale ked už budem musieť niečo kupiť, tak potom to budem riešiť.... 😀

katkamarek
27. jan 2010

baby, tie co ste uz maminy alebo tehulky, chcem sa spytat, ze ako sa meni bradavka v tehu na zaciatku. Viem, ze by mala tmavnut, asi cela, ale co ten stuplik? 🙂 Zvacsuje sa? Lebo ja si nechcem nic nahovarat, ale mam pocit, ze mi stmavla a zvacsila sa iba ta gombicka, nie cela bradavka. Tak len aby som vedela 🙂 dakujem

ivanulienka81
27. jan 2010

katka, vsak to ja riesim uz treti trimester 😝
aj ked som presvedcena, ze vela veci aj sukien obleciem tie co mam doma, tak ale pre istotu som dokupila a akurat budeme finishovat cez leto, tak sa bojim, ze mi bude teplo, tak pre istotu doplnam satnik, nie ze by som mala v tom zalubu, ja mam handry na haku... ale potom sa chcem venovat uz len doplnaniu vybavicky a tak....

ivanulienka81
27. jan 2010

katka ja som zaznamenala len zvacsenie prsneho dvorca, ale aj to uz asi po porode, neviem, viac som sa tam nesledovala tak podrobne

katkamarek
27. jan 2010

ivanka jasne, to ja som len pisala, ze ako to planujem riesit ja 😉

rosannar
27. jan 2010

jaaaaj baby, ja už chcem riešiť takéto veci, znáhať si na seba oblečenie a kupovať oblečenie pre mimi ☹ ...na žiačiatku, ked sa s mužím rozprávali, že by sme sa mohli začať snažiť o malé, som si myslela, že je ešte velmi skoro, a teraz si to ešte stále myslím, no túžba po malom drobcovi je o niečo väčšia ale mám z toho strach... 😖

slavulilienka
27. jan 2010

My sme boli včera s drahým v tescu a mali tam kadejaké výpredaje, tak sme sa tam len flákali a zašli sme k deckým vecičkám....joj, ja som mala takú strašnú chuť si niečo kúpiť, len tak pre radosť a motiváciu... ☹ , ale drahí mi povedal, že eee...., že to prináša vraj smolu....tak som obišla na prázdno.. ☹

rosannar
27. jan 2010

slavu....aj ja som počula o tom, že by sa dopredu nemali kupovať malé vecičky, lebo to prináša smolu a nemusí sa potom zadariť...

jika80
27. jan 2010

slavuli - neboj, este ponakupujes vela takych peknuckych veciciek
ja mam tiez este strach nieco kupovat a v podstate ani nie je kedy, ked stale polihujem v posteli a som rada, ze som 😉

slavulilienka
27. jan 2010

Jika...ešte Ti je stále tak zle? Moja...., ale vydržíš že? 😉 Ja kebyže viem , že som tehu, tak si idem nohy dolámať do obchodu, aby som niečo malilililililnké kúpila, zabalila a dala drahému, ako prekvapko... 🙂

katkamarek
27. jan 2010

slavuli aj ja by som to chcela tak oznamit 😉 Len neviem kedy by som urobila test, lebo chcem testovat rano, takze aby ma moj drahy nevidel, lebo inak by som take prekvapko nemohla urobit. Ja sa tak namotavam, ze som mozno tehu, ze to az nie je dobre, neviem na to teraz prestat mysliet a k tomu mam pocit, ze mam naliate prsia, si pripadam ako pamela anderson, pricom ja som uplny opak v tomto 😀

Inak este raz baby tie co ste boli alebo ste tehotne, vyssie som napisala jednu otazku, tak sa prosim na to kuknite a odpovedzte ak viete 😉

slavulilienka
27. jan 2010

katuš..čo sa týka tých prsníkov a bradaviek...mne napríklad pri oboch tehotenstvách vôbec nestmavli...sú úplne rovnaké, akurát zo slabých dvojok som mala hádam trojky...nič len kozy... 😀 a ešte keď sa mi naliali mliekom...hrúza..až také hrče som mala..., no mala som teda mlieka a mlieka...malého som kojila dva roky... 🙄
Takže je to individuálne si myslím...niekomu stmavnú, niekomu sa zväčšia len bradavky...., ale inak mňa momentálne bolia a mám ich tiež naliaté, ale to môže byť aj pred mrchou... 😒

jika80
27. jan 2010

katka - no mne sa zväcsili dvorce a neskor aj stmavli
na zaciatku - asi 2 dni pred ako som mala dostat, tak ma zacali boliet a naliali sa mi, ze som mala pocit, ze mam hrozne velke prsia a teraz este stale pobolievaju - dufam, ze som aspon trosicku pomohla
slavuli - no dnes mi je konecne po dlhom case fajn, tak sa vytesujem a este dnes idem k lekarke - chce u mna vyskusat akupunkturu kvoli nevolnostiam, tak uvidim

katkamarek
27. jan 2010

dakujem Slavi, no teraz som 7 DPO a netusim este kolko moja LF trva, takze len ratam 14 dni, ale mrcha moze prist aj skor, alebo neskor. Normalne som na seba nastvana, ze sa tak sledujem a davam si nadeje, ale to asi kazda zena, tak si tym musim prejst. Ja len preto, ze sme nemali keksik pocas ovu, iba dva dni pred, tak som ratala, ze tento mesiac nic z toho, ale predvcerom aj vcera som citila podbrusko, prv ako na mrchu, potom ako pred ovu, dnes sa mi naliali prsia, este aj FF mi dal sancu na tehu "good", tak mi uz viac netreba 😀

slavulilienka
27. jan 2010

katka..to je normálne, že sa tak sleduješ....určite nie si sama...ja to robím už pomaly rok 😒 a ešte ma to neprešlo..
ber to z tej lepšej stránky...aspoň budeš lepšie poznať svoje telo.... 😉
a inak ako Ti to vlastne FF vyznačilo tú šancu? Prečo mne také neznačí? 😕

ivanulienka81
27. jan 2010

no vidite, kazde telo ci organizmus je jedinecny... mne sa napr. prsia zvacsili len o nejake cislo, pri mlieku mi skor tvrdli ako by sa nalievali... kojila som len tri mesiace.... cizeee veeelmi individualne

evitkamalicka
27. jan 2010

mne sa zvacsili dvorce a riadne naliali

ivanulienka81
27. jan 2010

evit, a uz aj teraz ich mas zvacsene a citis naliate prsia? bo ja nic 😒

katkamarek
27. jan 2010

No tak uvidim o par dni co z toho bude, ci len sugescia alebo tehu 😀

evitkamalicka
27. jan 2010

ivanka stale ich mam zvacsene a naliate a bolia

lilix
27. jan 2010

baby tak u mna je to uz stratene. objavil sa ten bryndzovy hlien ako vzdy tyzden pred mrchou. 😢 😠
to uz viem sto pro, ze nic.

ivanulienka81
27. jan 2010

sakra ja nic.... snad budem mat mlieko ☹

evitkamalicka
27. jan 2010

ivanka, ale to na mlieko nema vplyv, ja som maleho kojila len par dni, lebo nechcel sat a mliecko sa mi postupne stratilo

jika80
27. jan 2010

evit - u mna to iste, aj ked som teraz tak vela schudla, normalne schudnem hned v prsiach, ale teraz mi ako jedine prsia ostali 😅

katkamarek
27. jan 2010

lilix v teme grafy mame heslo dna: "kym nedosla mrcha, nic nie je stratene" 😉

a aj ked nahodou dojde, tak mame dalsie:
"vajco zomrelo, nech zije vajco!" 😀

takze hlavu hore a tak ci tak sa tesime 🙂

ivanulienka81
27. jan 2010

evit, vies ze si ma teraz trocha ukludnila... evit a vies kde bol problem, preco nechcel drobcek sat?

evitkamalicka
27. jan 2010

ivanka podla mna preto, ze som mala cisarsky a doniesli mi ho az na treti den

slavulilienka
27. jan 2010

evitka a prečo tak neskoro?