Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

dijefcatko
17. júl 2009

Ahojte holky,
dúfam, že ostanem s vami ako skalna v temicke, ale dnes som vobec nemala cas. Mam sice dovcu, ale aj tak riešim pracovné veci, fuj 😠
Ale teraz sa idem najesť a oddychnem si tu s vami.
Podobne ako Sophie, tiež nemám skúsenosti s bývalými, našťastie. Super, myslela som si, že som pomaly jediná, kto je so svojou prvou láskou a stretávam sa s názorom, že to nie je dobré. Rozhodne tento názor nezdieľam 😀

lilix
17. júl 2009

ahojte..
no ja som tolko stastia nemala, ze by som zostala so svojou prvou laskou. a cakala som na zazrak od 12 rokov do 19tich!!! zial zazrak sa nekonal.
prvy to bol ojeba*ac - bola som veelmi sklamana,ani zit sa mi nechcelo. lebo ma pripravil o to najcennejsie, a klamal ma, ze ma lubi.. tak som potom vystriedala viacej chalanov. lebo som strasne, stoj co stoj chcela niekoho mat. nedokazala som byt sama.
niekedy som mala aj dvoch naraz. z nudy.
potom prisiel ten zenaty.. ☹
aspon som sa vyburila, a skusila vselico. vas niekedy nelaka myslienka, ake by to bolo sexovat s inym muzom?
iba tak sa pytam, nieze si to niektora zle vysvetli, ze vas nedajboze nahovaram..
haha rano som hovorila kolegyni, ze ked pride namestnicka, ze uvidis, ze bude mat na mna reci, lebo mam kratke nohavice. us uuplne kratke. a ona len co dosla, ze take kratke? a ja ze teplo nie? a ona, co ak pride niekto z ''hora'' a ja, ze za mnou? nie, ale pojde po chodbe, a ja, ze no tak sa kukne, a co? a bola vybavena!
sa boji, ze sa vzrusia, ci ako? no to som este nepcula, ze je zakaz nosit kratke veci.
zavidi, lebo ona ma 100kg. 😝

dijefcatko
17. júl 2009

Lilix, vieš čo, nikdy ma to nelákalo, dokonca sa mi hnusí predstava, že by sa ma dotkol iný muž. Zrejme preto, že toho svojho ľúbim veeeľmi veľmi. Nehovorím, že sa za inými neobzerám, veď predsa nie som slepá! Veď to tak očká poteší 😀 Aj miláčikovi poviem, aha ten je sexi, on sa usmeje a oplatí mi to rovnako a obzrie sa za ceckatou a je z toho smiech. Je to o dôvere. Napríklad drahý nebol proti, keď sme šli s kamoškami na striptíz 😀 ešte sa ma opýtal, či som si chytila.. 🙂
K tým krátkym nohaviciam. Verila by si, že v predchádzajúcej práci nemohol môj chlap chodiť v krátkych a nemali ani klímu? A je konštruktér, ktorý navrhuje stroje a sedí celý deň za kompom a stretáva sa maximálne so šéfom.
Našťastie už má inú prácu a dobrého šéfa 🙂

lilix
17. júl 2009

tak to je tiez sila, akoby sme boli vo vazeni, ci v klastore. kolegyni vycitali kratke tricko, ze ma holy pupok. no lebo ma tehlicky, si moze dovolit, a ona tam ma iba pneumatiku..

keby som tu uz nebola idem domenko, tak pekny vikend. papa 😵

dijefcatko
17. júl 2009

Ja som domka, takže tu budem a ak sa niekto objaví, rada popíšem 🙂

sophie1981
17. júl 2009

holaaa...dieta spi, manzel strazi....a ja konikujem.... 😀

lilix, to sa ma pyta vela ludi ci mi to nechyba.....a ver, ze mi nechyba to ze som nebola s inym...ako pise dijefcatko.....nelaka ma to...som spokojna s tym co mam doma......ja som sa dokonca ani s inym nebozkavala.... 😀 ....a nejako mi to nepride zvlastne.....a inych si tiez omrknem.......fesakov.....a manzel sa len zasmeje.....a hned mrkne a skonstatuje ako hadica je oproti nam... 😅 ...raz som ho chcela naramne nasrat.....predo mnou muzky......boooozzeee to bol krasavec, telo ako z rozpravky...tak ja stucham do stareho a s usmevom mu vravim, ze toto matdoma, boooze, aj ponozky mu zehlim....na to on spokojne ze ci som si ist...ja ze hej...on tak ze sa mam poriadne pozriet...urnajs...buzerantako hora, ale ten fesko co ho drzal za ruku bol tiez ako maly boh.....takze si uz davam pozor a koho slintam.....ae mne sa aj tak najviac paci moj muz.....spolu sme doslova vyrastli...prekakali si toho dost a okrem toho ze bol rok na vojne sme stale denno-denne spolu...minuly rok sme museli ist domov oddelene amne s tych 8 dni bez neho zdalo ako vecnost......kazdy den sme skypovali a vypisovali si sms.....romantikus....no jednoducho ja svojho chlapa milujem nevymenila by som ho za nic......teda teraz uz aj Katarinku a mojho manzela.... 😀

marionn
17. júl 2009

no tak som tu asi tak na 5 min. Zajtra skoro vstávam 🙂 ...asi o 5.30. ☹ Ideme na výlet, tak dúfam, že bude pekne. 😅
sophie, asi je najlepšie, keď to človek tak cíti. Ja by som aj chcela, no potom zas aj nie. Tak neviem, no dohodnutí sme, že koncom tohto roka, tak uvidíme ako to dopadne 😉
lilix, súhlasím s dijefcatkom. Môj manžel bol môj prvý chalan, to pred tým bolo len vodenie za ručičku 😀 Iný chlap by mi vadil, lebo by bol cudzí. Je mi nepríjemné,keď mi niekto vstupuje do mojej intímnej zóny menej ako 50 cm. 😕

sophie1981
18. júl 2009

bre ranko....sobota......ide sa na stavbu...tak sa stavim neskor.......pekny den vam prajem.... 😉

yvetta
18. júl 2009

ahojte holky aj ja sa k Vam pridavam tiez to tak nejako planujeme, aj ked clovek mieni Pan Boh meni 😅
inak sophie ja by som tiez tak chcela mat baby po sebe dufam,ze sa podari aj tebe aj mne..... 😅

ludka_r
18. júl 2009

Ahojte...
Jej, zaujímavú tému ste nahodili, bývalí... 😀
Ja som sa tiež popálila, tri roky sme boli spolu a bolo to fiasko... 😖 Ale som tomu veľmi rada, takto viem, čomu sa mám vyhýbať, užila som si veľa zla a horšie ma už snáď nestretne..... 😉 Bývalý teraz čaká dieťa s mladou priateľkou a ako keby mi to trochu prekážalo... A to ja som tá, čo má už zázemie a rodinu...Ja ale asi nechcem, aby bol šťastný... hlavne ju ľutujem... Ale čo už, ich problém, nie???
Lilix, ja mám celkom názor, že ženy by mali v živote vyskúšať niečo aj so ženatým, aby vedeli, akým typom sa vyhýbať... Takže hlavu hore, to najlepšie práve máš pri sebe.... 😉
Teraz by aj mne iný chlap vadil, už je to "asi" vážne...
Sophie, klobúk dole, že si sa s iným ani nebozkávala, to je obdivuhodné... 🙂 😅 ja len dúfam, že Ti to ostane a budete šťastní...
Sophie, súhlasím celkom s Tebou s malým vekovým rozdielom, aj keď mne to vyhovuje tak, keď bude mať Vilko 2 roky a narodí sa druhé.. Čo by mi asi v Tvojom prípade najviac vadilo je to, že možno Katka ešte nebude chodiť, keď sa druhé narodí a to je veľmi náročné....dve deti mať na rukách... 😒
Ale všetko sa dá...

marionn
18. júl 2009

ahojte dievčatá. je tu niekto? Už sme doma. Boli sme v Tatralandii a nášho drobca to riadne zmorilo. 🙂

lilix
19. júl 2009

ahojte. ludka myslis? ti chlapi su jake svine, NIEKTORI. zataji, ze je zenaty. a to dievca ani nema na vyber.. je az po usi zamilovane..
no ja neviem, ci to pre mna bola dobra skusenost. zanechalo to stopy. rany na srdci. ale nikdy som im nechcela rozbit manzelstvo. hoci nemali deti. to nie. aj tak by sa koli mne nerozviedol. a ktovie ci by nam to aj fungovalo ako manzelom. lebo je ine vasen a ine suzitie.
ano ano, najlepsie mam pri sebe. 😅 do slova a do pismena. on mi odpusti snad vsetko. /okrem nevery to by mi v zivote neodpustil.. /sak ani sa nechystam. to by som asi neodpustila ani ja. neviem.
vzdy urobi prvy krok, ked sa pohnevame. ja sa odujem, a som ticho. ani hadat sa so mnou neda 😀 on sa tiez nasere, odide, asi si to zacne uvedomovat, potom pride, zacne sa mi ospravedlnovat, po pripade prinesie kvet. ja revem. jemu je tiez do placu. lebo nechce aby sme sa hnevali. a je dobre. 😵 😅
a aky je starostlivy. zenske prece robi lepsie nez ja. 🙂
a ked som chora, je mi zle, tak sa o mna taak stara, lepsie ako mamicka 😵
este stale spinka... co je nezvyk. 😨

sophie1981
19. júl 2009

caute....vcera sme domov dosli az o pol osmej...Katka uz ani nevedela ako sa kupe....ale bolo super...sme si pogrilovali a poslnili sa na slniecku...k nam to hnusne pocasie doslo az vecer po osmej..... 😉 ...takze sobotu sme mali super....ale dnes...noo, neviem.... 😕

ludka, no nejako to tak vyslo....s tym bozkavanim....ale ja by som mojho stareho nemenila.....kaslem aj na to ze som si nic neuzila a neskusila, lebo viem, ze mam po boku chlapa, ktory ma aj v tych najhorsich chvilach podrzal a pomahal......jednoducho ako boh prikazal...aj v dobrom aj v zlom,....v zdravi...v chorobe....snad nam to vydrzi az do konca...... 😉

a co sa tyka tema hadky....joooj, to my sme ako taliani.....ja ziapem, on krici, taniere lietaju.....ale trva to lendo 5 minut a konci to smiechom na tom aky sme blby....ze na akej sprostosti sa hadame....
😀

sophie1981
19. júl 2009

ludka...viem ze to bude narocne...ale spolieham sa aj na to, ze zatial sme pri mojich rodicoch a snad pomozu v zaciatkoch.....ked Katka zdedi geny po nas, rodicoch, tak bude chodit skoro...ja som mala necelych 9mesiacov vraj, a manzel 10.........tak snad uz bude par krokov robit..... 😅

lilix
19. júl 2009

sophie, to budete mat ako dvojicky. mozes ich rovnako obliekat, ak budu rovnake pohlavie.
neni skoda tych tanierov? 😀
akurat vcera sme tu rozoberali debatu so spoluziakmi, ze jej mama mala v 24 rokoch uz 4 deti a rok po roku. tak to si neviem ani predstavit. mala co robit.. uff 😨

sophie1981
20. júl 2009

bre ranko....

ludka_r
20. júl 2009

Sophie, je super, že si takto vážiš muža 😉 S deťmi po sebe je to náročné, ale na druhej strane sa potom dokážu spolu zahrať a je živo... 😀 Ja mám síce 3 sestry ale dve sú o dosť staršie a jedna zas o dosť mladšia, tak som sa nemala s kým hrávať... to pre svoje deti rozhodne nechcem... 😒
Lilix, Ty si mala rozhodne horšiu skúsenosť so ženatým.. Ostal síce šrám,ale aj to je na niečo dobré, nemyslíš?? Myslím tým na to, že si si potom pri výbere ďalšieho dávala lepší pozor.. Aspoň moja skúsenosť... 😀
Ja som na toho mojho bývalého taká vytočená. Narodila sa mu dcéra a oni jej dali meno, aké chcem už odjakživa dať ja svojej dcére.. ☹ Asi to spravil naschvál, vedel, že sa mi to meno páči a určite aj vedel, že ma to poriadne vytočí, keď sa to dozviem... 😖 No, to sa mu rozhodne podarilo, mám pekné nervy...
Inak, Sophie, som veľmi zvedavá, či otehotnieš, a ako to bude s malou... 😉 😉 😉

sophie1981
20. júl 2009

to tu nejako flakate baby...... 😕 😅 ..

ludka...no ci ine mi ostava...len dufat, ze aj on si takto vazi mna..... 😀 ...aj ked kriza bola...ked sa mala narodila.... 😒 ...nejako sme sa nevedeli zladit v roli rodicia...ale uz je zase dobreeeee.... 😉

a ci otehotniem...to som zvedava aj ja.....dufam, ze este otehotniem..... 😀 😀 😀 ...

ja mam 2 sestry.....medzi najstarsou a mnou je 5 rokov...des...nikdy sme sa nevedeli spolu bavit az ked som aj ja dorastla do stadia, ze uz som nebola az take decko.....a prostredna je mentalne postihnuta a je mimo domu....ju navstevujeme cez vikendy, takze doma sme boli len my dve....preto chcem male rozdiely....max. 2 rok....dufam, ze sa to podari....to by katka mala byt este teoreticky pred obdobim vzdoru.....no ale clovek nikdy nevie co bude......ja sa budem tesit aj z vas a vasich testikoch s //....... 😉

lilix
20. júl 2009

ja makam v praci, ale sa mi nechce, nic nove pod slnkom. a boli ma stale ten seknuty krk. avuuu

marionn
20. júl 2009

veru, veru, sophie, aj mne sa zdá, že sa to tu fláka 😀 😀 😀 ...asi je to tým slniečkom a vodičkou, nieee?

zica1
20. júl 2009

Ahojte, mozem sa pripojit?My sa snazime od oktobra 08 ale stale nic 😔

marionn
20. júl 2009

ahoj zica1. vitaj medzi nami 🙂 🙂 ...hlávku hore a netrápkaj sa!!! 😉

slibby
21. júl 2009

dobre ranko vsetkym 🙂

sabik
21. júl 2009

Ahojte babule, ja by som sa tiez rada k Vam pridala.. Moj muzicek po babatku tuzil uz dost dlho, ja som stale akosi vahala kvoli praci, v ktorej sa mi celkom dobre dari, no ale posledny mesiac som sa tej myslienke uz nedokazala branit, a tak som vcera mojmu drahemu povedala, ze uz je ten spravny cas.. 😉 (vekovo asi tiez tak, ja 28, manzel 34)
ja som od prirody planovac, a tak by som si priala letne ditko po skuskovom obdobi, ale toto asi predsa len nemam az tak vo svojej "planovacskej" moci.. 😉

lilix
21. júl 2009

😕 ahojte vitajte nove tvare
zica, tak to sme dve.. a mas aj nejake problemy? bola si u dr.?

sabik
21. júl 2009

kocky a aku znacku beriete - kyselina listova? viem, ze sem asi nesmieme uvadzat reklamy, ale keby ste mi napisali do spravy, bola by som povdacna.. ja som pozerala na internete vcera nejake informacie, ale je toho tak strasne vela.. ☹

miru.j
21. júl 2009

Ahojte babulky!S manzelom som bola 3dni neplanovane na chalupe,tak som sa nehlasila 😉 Celkom fajn bolo.Bola tam svokra 😒 nastastie sa s nou neviem pohadat,lebo nerozumiem madarsky a ona zase slovensky 😉 Inak mam z nej hlavu na prasknutie,stale mele 😀

miru.j
21. júl 2009

Citala som si vase prispevky ohladom byvalich 😝 No moj prvy chlap a manzel v jednej osobe bol riadna svina a to do slova,mal 130kg.Ja vtedy ked som s nim zila 47kg 😝 Cele manzelstvo ma podvadzal,nikam som nesmela chodit ani domou k nasim,s nikym som sa nesmela bavit ani zo svagrovcami s ktorymi sme zili v trojizbovom byte 😒 .Proste to bol egocentricky,egojisticky despota.Podvadzal dokonca aj svoju milenku s ktorou podvadzal mna 😠 Pokial som hrala podla jeho pravidiel nosil by ma na rukach(aspon take bolo jeho heslo)hovorieval kto nieje somnou je proti mne 🙄 Bol to hajzel.Nastastie ked sa mi v roku2000 sam priznal,ze spi z inou,dala som si dolu ruzove okuliare aprestala vidiet svoju prvu lasku 😒 Mala som pred sebou jedno velke hovado,otca mojich deti,ktory im ani raz nevymenil plienku,vychovaval ich len hulakanim, zakazovanim a vyhrazanim.Cely cas mna i deti psychicky tyral.Chvala bohu rozvod bol rychli a ja som stretla moju pravu lasku.Milujuceho cloveka,ktory lubi mna i moje deti.Zboznujem ho dakujem bohu,ze nam doprial znova normalne zit.Len toho vytuzeneho pokladika keby sme sa dockali 😔 Velmi tuzime a verime ze sa to musi podarit 😉

lilix
21. júl 2009

ja som uz aj zabudla, ze mam nejaku kyselinu.. aj baby plan. aj na alechemilku som sa uz vyprdla.. to tak postupne, ked nic nepomahalo.. ☹

miru.j
21. júl 2009

Sophie a Marion vobec sa netreba bat mat deticky hned po sebe 😉 .Mne sa syn narodil ked som mala 17rokov,ked mal 13mesiacou porodila som mu sestricku.Zvladla som to bez ohladu na to akeho som mala na nic chlapa.Bola som bez pracky,plienky prala v rukach a vyvarala v hrnci na zavaranie,Ked som chcela teplo pre deti a teplu vodu musela som do pivnice najskor triesky nasekat a potom zakurit.Som rada,ze som to zvladla bez pomoci,aspon mi nikto nic nevycita.Ked som to zvladla vtedy tak v dnesnej dobe ked je vsetko o vela jednoduchsie... 😉 Len babatko mi chyba ☹