Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
14. júl 2010

@lumimi gratulujem je nádherný 😀

evitkamalicka
14. júl 2010

@lilix gratulujem k tehu

@lumimi gratulujem krasny je 😵

edita84
14. júl 2010

jéj lilix ani som nezbadala veľká gratulácia k tehu 🙂

lilix
14. júl 2010

@lumimi aj ja gratulujeeem. aky super zaber 🙂
baby @evitkamalicka dakujem. stal sa nam zazrak. takmer po dvoch rokoch 😅

lilix
14. júl 2010

@edita84 dakujem

lilix
14. júl 2010

a kde sa teraz zdrziavate?

rosannar
14. júl 2010

@lilix ahooooj, som rada že si tu a gratulujeeeeeem k tehu...je to super správa..... 😉

lilix
14. júl 2010

@rosannar dakujeeem 😅 no veeeru. prislo to v pravu chvilu, skoncila som skolu s partyzdnovym babom v brusku. 😵
aaaa 2.10 sa vydavam 😵

lilix
14. júl 2010

pozeram, ze su tu sami chalani az na miruj.

rosannar
14. júl 2010

@lilix nooo tak to je super správa....gratulujeeeem... 😉

cukruska1920
14. júl 2010

@lumimi ja sa tiez pridavam....vela vela zdravicka.... 😉

@lilix ze gratulacia velika 😵

lilix
14. júl 2010

@cukruska1920 dakujem pekne. sak vies ake to je, ked sa clovek dllho snazi a nedari sa a potom ked sa zadari. ze?
clovek si to viac vazi ako ten co na prvy sup..
@rosannar dakujeme. mam strach ako to prezijem s velkym bruskom.
baby ako prezivate toto teplo?

evitkamalicka
14. júl 2010

@lilix sme v sukromnej teme, tak ta tam supnem

lilix
14. júl 2010

@rosannar myslim tu svadbu 😵

lilix
14. júl 2010

@evitkamalicka nazov? kde to mam hladat?

evitkamalicka
14. júl 2010
cukruska1920
14. júl 2010

@lilix no to hej... ked nato dlhsie cakas je to o to krajsie... 😉

slavulilienka
18. júl 2010

Ahojte žienky...prišla som Vás len pozdraviť....ako sa mi máte? Gratulujem Lilix, držkaj sa...
Ako pokračujete v tehuľkovaní? Už sú aj nejaké bábätká na svete? Dlho som tu nebola, tak nemám prehľad....🙂)
Evit....chcela som pozrieť tú Tvoju súkromnú debatu, ale mi píše , že neexistuje....
Tak sa zatiaľ držkajte......🙂) ( mimochodm u nás stále nič....☹((((((( . pa

evitkamalicka
19. júl 2010

@slavulilienka hned ta tam pridam a mozes potom kuk 😉

slavulilienka
19. júl 2010

Ďakujem..🙂

kojzarik
19. júl 2010

ahojte a mna ste do tej debaty nepridali? uz ma medzi vami nechcete? 😢

kojzarik
21. júl 2010

@evitkamalicka pridas aj mna do debaty alebo uz ma nechcete medzi sebou? 😕

miru.j
5. sep 2010

Ahojte babulky,
Tak sa zase po dlhom case hlasim 😉
Tak dlho som tu nebola...a tu ake zmeny riadne 😵 blahozelam novym tehulkam...lilix 😵 moc sa tesim s tebou 😵
...Evitka,blahozelam k syncekovi 😵 😵 😵 .
...rosannar,ja tiez uz ledvaj fucim...najhorsie je otocit sa v posteli z boku na bok,v noci som hore kazdu hodinu na cikanie ,niekedy aj castejsie a to vstavanie spostele ...pomoc,ale vydrzim vsetko len nech je bambulka v poriadku 😉
...lumini,krasne babatko 🙂
Musim vas este docitat babulky...zatial drzim palce vsetkym snazilkam nech sa podari co najskor,vsetkym tehulkam nech to vydrzime hladko az do sameho konca a vsetkm maminkam nech su babuliatka zdravucke a pekne rastu 😵 .
Ja idem zajtra na UTZ a do poradne...uz sa neviem dockat...vzdy som taka napyta pred kontrolami....potom napisem.
Drzte sa!

vejinka
5. sep 2010

@miru.j jeej ahoj sak ty to mas za par...ja idem zajtra na monitor..tak som zvedava co sa ukaze lebo bolesti mam ale nepravidelne aj tvrdnutie ale vsetko trva chvilku 😅

miru.j
6. sep 2010

Ahojte 🙂 !...@vejinka ja som na tom podobne,tak som zvedava co mi povedia dnes.Ale pridali sa mi nejake krce v podbrusku,brucho tvrdne ties nepravidelne.Drz sa!

evitkamalicka
6. sep 2010

dobre ranecko

miru.j
6. sep 2010

Ahojte babulky,
tak sa hlasim...poradna dopadla dobre 😵 ,podla PM sme 37tt+4 , ale podla UTZ sme zase o 2tyzdne dalej 😅 . Malinka vraj nieje malinka...vraj ma uz teraz 4000g 😝 ,tak som zvedava ako porodim 😀 ...ledvaj som vedela porodit syna ked mal 3,5kg a dcerku 2,5kg 😕 .Krcok mam len mierne skrateny a vobec sa neotvaram....a to mi moja dokina stale vravela klud ,kludovy rezim aby som neporodila predcasne 😀 .No a ja budem nakoniec ste prenasat amala bude mat cez 4kg 😝 . Chudatko moja pipina 2krat zasivana teraz si to asi odnesie riadne 😀 😀 😀 😀 😀 .Ale co uz 😉 hlavne nech je nasa princeznicka zdravucka 😵 .
Drzkajte sa vsetky 😉 .

rosannar
6. sep 2010

@miru.j ahooooj....tak som rada že ste obe v poriadku....riadne dlho si sa tu neukázala.... ale poviem ti, tebe sa to riadne kráti, už len prežiť tie posledné dni a bude to tu...ja by som už tiež prijala keby som mala malého pri sebe.. 😉 držkaj sa nám 😉

vejinka
6. sep 2010

ahojte kocky no ja monitor za sebou a kontrakcie ziadne..ale ked som odchadzala tak brucho ako kamen...to dieta si zo mna robi asi srandu 😅 takze zasa o tyzden

miru.j
6. sep 2010

@rosannar Dakujem,aj Ty sa drzkaj 🙂

@vejinka ...ja tak isto. Monitor vo stvrtok,a poradna o tyzden v pondelok....teda ak sa do vtedy nerospadnem 😉 .
tak drzme si palce nadalej 🙂