Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lindus1
14. dec 2009

dakujem jani 🙂 som tu nova, tak este sa tu budem musiet pokukat, ze kde sa da vlastne co pridat.. ale ked budem mat viac casu, tak urcite pridam 🙂 inac som v praci, ale vobec sa mi neda pracovat, surfim po vsetkych moznych strankach... je to moje prve tehotenstvo, tak asi preto, vsetko ma zrazu zaujima 🙂

rosannar
14. dec 2009

lindus1
gratulujem ti...som rada, že sa počas týchto mesiacov tak darí...držím ti palce aby to bolo tvoje šťastné prvé tehotensvo a aby ti všetko vyšlo podľa tvojich predstáv...

janirea
14. dec 2009

lindus,,,to ti verim,,,ja by som asi ani v robote nevydrzala v tom pripade 🙂

lindus1
14. dec 2009

dakujem rosan.. fakt ste zlate baby 🙂 teraz zistujem, co vsetko nemozem, hroza! napr. milujem caje a teraz citam, ze vacsinu z nic uz nemozem vobec............

rosannar
14. dec 2009

lindus...nemáš začo...a to že nemôžeš niektoré veci jesť alebo piť je nič oproti tomu, že sa ti narodí zdravé a pekné malé dieťatko...podľa mna, to stojí zato.. 😉

lilix
14. dec 2009

lindus aj ja sa pridavam ku gratulacii. baby vazne si to vazte, ze sa vam podarilo tak rychlo..

lindus1
14. dec 2009

vdaka lili... baby som vazne stastna, ze to takto rychlo vyslo a pre zdrave babatko sa budem snazit urobit vsetko 😉

rosannar
14. dec 2009

lilix...smiem sa ťa stýtať, že koľko sa vy snažíte?

ivanulienka81
14. dec 2009

lindus, taktiez sa pripajam a gratulujem 🙂
baby, ja sa chcem este opytat... DC = den cyklus a DPO = den po ovoluacii? ... neviem, len tak dedukujem...

dijefcatko
14. dec 2009

Jeeej, práve mi začína tam dole škvŕkať a to poriadne, zrejme teda bude ovulka! 😀 Už som si myslela, že hádam tento mesiac ani nedorazí, tak hádam som to teraz nezakríkla! 😅

jika80
14. dec 2009

lindus - moooc blahozelam
baby, som si povdala, ze tento mesiac zostanem pokojna, nebudem sa sledovat, no nejako sa nedari
som len ca. 2DPO a uz som si nasla milion priznakov 😀

rosannar
14. dec 2009

iva...ano...DC - den cyklu, DPO den po ovulácii

rosannar
14. dec 2009

jika...tak ti držím palce aby tie príznaky boli skutočné a pravdivé... 😉

vejinka
14. dec 2009

ahojte baby maly spi noc o nicom a otec(svokor) je v nemocnici na infekcnom zjavne nieco zleeee 😢 mama(svokra) od rana place vcera sme mali rychlu a dokror dal len lieky proti bolesti hlavy nic viac..a prichod sanitky trval pol hodinu!!! nech sa na mna nikto nehneva je to hruzaaaa!!! no nic dufam ze teraz uz bdue len lepsie..lebo uz mam po krk toho co sa tu deje najprv moj muz potom maly... potom zomrela starka a teraz zasa svokor ochorel 😢

vejinka
14. dec 2009

inak ja mam stale hlien...dnes dokonca hrudkovity...a mam neskutocnu chut na sladke asi tyzden 😅 uz som pozrala vsetky kokosove kmene co sme mali doma...ale mam strach lebo maly je tazky a ked som ho dnes niesla dole schodami az ma zacal cely hrudnik a brucho boliet 😖

janirea
14. dec 2009

ivka,,,ano s tym DC a DPO spravne dedukujes
dijefcatko,,,urcite pride ovu,,treba poistit pre kazdy pripad 🙂

vejinka
14. dec 2009

a v boku pichat..ale moc az som musela maleho pustit na zem 😔

janirea
14. dec 2009

veji,,joooj, ked sa oneee, tak sa poriadne 😖 ,,,,no snad sa svokrovi polepsi co najskor,,,,hlavne na seba davajte pozor

ivanulienka81
14. dec 2009

tak ja som dnes 28DC tak ma cakaju "krasne" chvile cakania na mrsku, kebyze tak nedosla....

dijefcatko
14. dec 2009

Jani, istime to kazdy den 😀 niektora ste spominali medzierku medzi zubami, moj novy doky ju ma a je to fest sexi 😀 vyzera ako ten Stefan z Ordinacie 🙂
veji, vsetko sa na dobre obrati, my sme mali taky minuly rok, veeelmi zly, az to bolo neskutocne...

vejinka
14. dec 2009

jani dakujem..ale vies kedze ho supli na infekcne to znamena ze je to vsade okolo nas..a je otazka casu kedy to dostane dalsi clen rodiny 😔

jika80
14. dec 2009

rosi - necham sa prekvapit, ms by mala prist 25.12., tak testnem uz 24.12., ci sa bude konat vianocny zazrak ablebo nie 😵
veji - to je mi moc luto, co prave prezivas, pevne nervy zelam 😖

janirea
14. dec 2009

no vidite, tak som mala pravdu, ze medzierka je sexi 😀
ivka,,,tak nech vas zdaleka mrcha obchadza 😉 ,,,ja ju budem necakat na silvestra

vejinka
14. dec 2009

jika aj ja testnem 24 ak dovtedy mrcha nedojde

ivanulienka81
14. dec 2009

dijefcatko... daka si ocarena svojim gynekologom... davaj pozor... bude sa ti s nim aj snivat a ked budes tehu ani nehovorim 😀

vejinka
14. dec 2009

moj gyndos je sympatak ale poznam jeho zenu ...takze ani len vo sne by ma nic nenapadlo..inak dnes som mala zly sen ze som mala intimku a zrazu som strasne krvacala vsade okolo mna bola krv..rychlo som sa sla osprchovat a zo mna lialo..inak vzdy ked sa mi sniva ze dostanem mrchu tak ju aj dostanem o jeden az dva dni 😔

dijefcatko
14. dec 2009

Babky, no ja by som mala dostať 27.12. deň pred mojimi narodeninami, takže by to bolo veľmi fajn, ak by mrcha nedošla. Taký vianočno-narodeninový darček by to bol 🙂 Ale keďže neviem presne, koľko dňový cyklus to tentokrát bude, tak testnem takto 🙂

janirea
14. dec 2009

veji,,ked si nam povedala, ze co sa ti snivalo, tak sa to nesplni,,,to ja vzdy tak robim, ked sa mi nieco zle sniva, poviem to, aby sa to nesplnilo,,,tak na to uz nemysli 😉

vejinka
14. dec 2009

no to dufam 😖

rosannar
14. dec 2009

dijefcatko...no ja by som mala dostať presne na silvestra...31.12....tak dúfam, že také malé prekvapko na nový rok by bodlo...a je lepšie začať nový rok ako tehulka...ved ako na nový rok, tak po celý rok 😀 .....jaaaaj keby to tak aj vyšlo....bolo by to super 😀