Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lilix
4. feb 2010

ahojte. dobre rano. edit, no vy keksujete tusim aj za nas. ako zajaciky! wwwwwwwaw 😕 😨 😨

edita84
4. feb 2010

no ked má mm náladu treba využiť keby to bolo po mojom tak by sme to robili každý deň 🤐 😵

lilix
4. feb 2010

musim vas ist docitat. ros, aj ja by som sa zacala hned po mature snazit, keby bolo s kym. velmi mi to je luto, keby sa dal vratit cas. ☹

evitka < ze pozdravujem babku,odkaz jej, ze ma moj obdiv, ze vychovala 13 deti. a ze dobre vyzera, aj ja by som chcela taku babku. mne moja chyba. 😢 a zelam jej vela vela zdravia a sil. 😅

rosannar
4. feb 2010

dobrééé ráánko babule, ja som to dneska ráno nevydržala a spravila som ti test a bol tam duch 😀 😀 😀

edita84
4. feb 2010

jéj ros super ja sa teším 🙂

rosannar
4. feb 2010
edita84
4. feb 2010

ja som ti hovorila že budeš dalšia tehulka 😀

rosannar
4. feb 2010

edit..dakujem..ale nechcem sa velmi vytešovať, dneska si kúpim ešte nejaké testy a skúsim to potom ešte v sobotu, či to tam aj zostalo 😀

edita84
4. feb 2010

ros jasneže zostane ja sa teším akoby som mala ja dušika 😀

lilix
4. feb 2010

no inak ros, kraaaasny tehulkovsky grafik. juuuuuuj, tak vam to dost rychlo vyslo. 😉 😅
ale nechapem tym nastaveniam, ja mam akoze termin 14.10 a som 5tt a ty mas 16.10 a uz 6tt?? to ako pocita???

lilix
4. feb 2010

chceme vidiet test!

edita84
4. feb 2010

lili podľa mňa ja ty budeš tehu 😉

lilix
4. feb 2010

edit dobre sa to pocuva, ale neverim. prilis nizke teploty. zajtra je tu mrcha ako na koni.

edita84
4. feb 2010

aj ros si to myslela 🙂

lilix
4. feb 2010

ale ros ma vysoke teplotky. rosa ake mas priznaky, alebo ako sa citis? prsia, brucho?

sophie1981
4. feb 2010

holaaa

ros...b 😵 l 😵 a 😵 h 😵 o 😵 z 😵 e 😵 l 😵 a 😵 m...... 😉 😉 .....super, dalsia tehulka.... 😉 😉 😉 ...ech ale sa vrece s vami pretrhlo...len tak dalej.... 😉 😉 😉 😉 ...ala kopa velku chce... 😀 😀 😀

my sme v noci cicikovali o dusu....to ja ani tehula nemozem ostat, ved mala taha o dusu....a s mlieckom aj hormonik vzdy natiahne.... 🙄 ....v marci odstavujem.....ma posledny mesiac, nech si ho vychutna.... 😀

lilix.....treba veerit...budes dalsia..... 😉

sophie1981
4. feb 2010

nic, utekam dalej ....len mi nedalo koly ros......pozajtra mi neda koly lilix..... 😀

lilix
4. feb 2010

sophie budem prehovarat mrchu a presviedcat ju o tom, ze som tehu. 😀
no inak sophie o tebe som premyslala.. o tom kojeni.. ak chces byt tehu, bude to lepsie..

rosannar
4. feb 2010

sophie...dakujem....vieš ako sa trasiem..a na vecku som myslela, že mi srdce vyskočí od napätia a potom sa mi tak triasli ruky ako nikdy... 😀

rosannar
4. feb 2010

babulky, ja som taká šťastná...dneska mám práve aj meniny, tak som skúsila, že či dostanem taký pekný darček od boha a on ma poslúchol...a dal mi ten darček, teraz len dúfam, že ten môj darček sa tam aj udrží...

ivanulienka81
4. feb 2010

ros, parada, super, gratulujem... viem si predstavit ako si sa triasla, ja som sa tak triasla uz 2x 😅

lilix
4. feb 2010

rosa tak vsetko najlepsie k meninkaaam. cmuk 😉

rosannar
4. feb 2010

iva...a ešte aj teraz sa trasiem...a strááááášne velmi stráááášne 😀

rosannar
4. feb 2010

lilix...dakujem...tieto meniny si asi zapamätám navždy, ak to samozrejme vyšlo 😀

lilix
4. feb 2010

no nic idem ja daco robit. a ros, neodpovedala si mi, ako sa citis, brucho prsia ..

rosannar
4. feb 2010

lilix...sorry...vieš čo...prsia nič...ale cítim, že mi je dneska nejak čudne..ani jogurt som ráno nevedela zjesť ale to asi od toho prekvapenia...ale inak zatial nič...iba mám pocit ako keby sa mi trošku zväčšilo bruško 😀

lilix
4. feb 2010

ani na mrchu sa necitis?

lucy_lu
4. feb 2010

Ahojte babulky.

ros, blahozelam ti, je to uplne super, moc sa tesim ze presla dalsia z nas zo skupiny snaziliek medzi tehulky.

Dievcata, mali by sme sa tusim aj my ostatne poriadne tento mesiac posnazit, aby sme v tejto teme uplne zrusili skupinu snaziliek aby tu boli uz len same tehulky.

lilix, mas pekny grafilk, mohlo by to vyjst. tak trochu opimizmuuuu! 🙂

soph, preco si sa rozhodla tak skoro po Katke mat druhe babo? aj ja by som to tak chcela, kvoli vekovemu rozdielu.

ivanulienka81
4. feb 2010

ludze mne je dnes na figu 😠
este ze sa maly vie vyhrat sam