Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

ivanulienka81
16. mar 2010

evit a to ti vydrzi cely den v postielke? 😨

evitkamalicka
16. mar 2010

ivka jasne, ze vydrzi, on s tym nema problem ked tam ma hracky a pustene este k tomu detske pesnicky 🙂

ivanulienka81
16. mar 2010

parada... to fakt zavidim
misko nevydrzi na jednom mieste, postielke by sa on zblaznil
no kazde dietatko je ine, ja som vyfasovalo to horsie 😅
doteraz som si myslela, ze je to v rodicoch, ale uz nie som si ista

evitkamalicka
16. mar 2010

Adamko ma velmi rad svoju postielku, je to pre neho take utociste a citi sa v nej dobre a spokojne

evitkamalicka
16. mar 2010

niekto ma ohradku na hranie a on ma svoju postielku

ivanulienka81
16. mar 2010

my mame ohradku, ale neznasa ju, nechce v nej byt, on len tak volne pobehovat, to sa mu najviac paci, tak ho ani nenutim, Misko je od zaciatku teda od narodenia moc aktivny

evitkamalicka
16. mar 2010

a este jedna pikoska, ze mu do tej postielky na matrac nemozem dat ziadnu plachtu ani nic podobne, lebo to spusti taky hystericky rev ze amen, ma matrac len v takom macikovom potahu co bol k tomu, musi mat tych svojich macikov a zial taku plachtu som nezohnala

ivanulienka81
16. mar 2010

jej evit, tak to fakt pikoska 😀
ja som Miskovi musela davat plachticku, dokonca tu pogumovanu z jednej strany, lebo Misko ma reflux a stale si ju pogrckal, teraz uz nie, lebo je v postielke minimalne
inac baby takto si to predsatavujem, krpcek zabuval a vypytal sa sam buvat, prisiel ku mne, zamrnkal, poopieral si hlavicku o mna, tak som ho vzala, polozila, chvilu hladkala po hlavicke a zabuval 😅

evitkamalicka
16. mar 2010

ivka ja som pekne vyprala cely matrac a aj ten potah ked nieco

ivanulienka81
16. mar 2010

ano ja viem ze ten potah sa da dat dole a tiez mame macikavy 😉 len Misko je grco prveho stupna

edita84
16. mar 2010

ivi aj Bejuka mala reflux a Miška to ešte neprešlo?
inak obed navarený a malá si dala za statočný tanier 🙂

evitkamalicka
16. mar 2010

nas Adamko nastastie s grckanim problem nema a ani nemal, klop klop

evitkamalicka
16. mar 2010

mne sa obed akurat zohrieva

katkamarek
16. mar 2010

k tomu refluxu, moj maly brat to mal do roka

evit kolozvarska? 😉

evitkamalicka
16. mar 2010

katka ano 😀

edita84
16. mar 2010

my sme mali šťastie lebo malá to dosť rýchlo vyrástla a to od pol roka negrckala ked začala jesť poriadne jedlo potom som jej konečne mohla dávať aj čajíky bez toho aby to vygrckala 😅

ivanulienka81
16. mar 2010

edit ano este ma, teraz v marci ideme na gastroenterologiu na kontrolu, ale som z toho smutna, som si myslela, ze nas to prejde a este stale zvykne hodit take sablu ☹ a v podstate cely den pogrckava, my musime mat cely den podbradnicek ☹

ivanulienka81
16. mar 2010

no mne sa misko permanentne po caji alebo vode pogrcka ☹
a okrem ineho nam reflux diagnostikovali ked mal Misko uz 5 mesiacov ☹

edita84
16. mar 2010

juj nám ešte v NZ a potom sme mali Nutrilon AR. a do 5 mesiacov negrckal alebo ako? no dúfam že to bude Ok.
inak kamoške operovali kvôli tomuto 2 mesačného synčeka ale už je ok

ivanulienka81
16. mar 2010

edit nestras fnuk
ako pogrckaval, ale nie az tak velmi, proste neboli to sable, priberali sme krasne, ale ako Zacinal byt zivsi a zivsi tak to z neho viac a viac islo vonka. aj my mame teraz Nutrilon AR, ale ma take obdobia ze napr. tyzden negrcka vobec a potom ma par dni ze kade chodi tade grcka a iba ho prezliekam, ale akoze je to uz podstatne menej ako grckaval, ale aj tak sa mi to zda vela na to ze uz budeme mat rok ☹ vsak uvidim co povie dokyna na kontrole

edita84
16. mar 2010

ivi joj moja normálne šablila jak nejaký gejzír bola 😒 uvidíš dá sa mu to do poriadku 😉

ivanulienka81
16. mar 2010

no, je to inac na atrapu a velmi som sa kvoli tomu trapila, ale uz sme si s miskom nejak na to zvykli a bereme to ako sucast, proste grckame
aj ja dufam ze to uz bude v poriadku
kym grckaval len z mliecka to bolo ok, nebolo to zafarbene a ani to tak nesmrdkalo ako teraz je 😅
jednej kamoske mal maly tiez dost silny reflux a mali ho do 1 roka

edita84
16. mar 2010

hej do roka by ho mal vyrásť mne tak hovorila gastroenterologička v NZ

ivanulienka81
16. mar 2010

edit uz si navarila?
ja este nie, ale mala by som uz zacat nieco robit, dnes chcem este Miskove veci pretriedit aby tie co su mu uz male nezavadzali

edita84
16. mar 2010

jasne len ale len perkelt z kuracích pečienok a to je raz dva hotové ryžu som mala z nedele takže navarené 😅
jáj o riedení ani nehovor ja som to robila asi pred mesiacom ale už nemám kde dávať malé veci a to tie najmenšie mám u mamky 😕

evitkamalicka
16. mar 2010

ja som prave spraskala cely tanier kolozvarskej a akurat sa chystam cokoladovemu kuriatu, ktore je plnene likerom odhryznut hlavu 😀

ivka ja som vsetky male Adamkove veci vyse pred mesiacom pekne povyberala z krabice, vyprala, vyzehlila a nachystala do skrine pre druhe

ivanulienka81
16. mar 2010

aj ja som posielala domov k nasim ako som triedila, a teraz ked pridem k nasim tak si to zoberem spat do BA 😅
mamina mi to uklada do perinara v mojej dievcenskej izbe 😅

janirea
16. mar 2010

baby, mne je dneska zase tak na prd,,od rana este nic v zaludku nezostalo,,,brrrr,,,vcera bolo hojno a dnes nič 😖
dufam, ze to nejako vykryjem na kontrole 😝

lucy_lu
16. mar 2010

Ahojte dievčence,

pár dní som tu nebola a toľko ste toho popísali, že už pol hodinu vás čítam. 🙂 Baby, už dlho nám nepribudla žiadna tehulka. Mali by sme s tým čosi konečne spraviť. Aj keď, ja to tento mesiac zrejme nezachránim.. :( Tento mesiac je nejaký čudný. Na 12 Dc som začala z ničoho nič špiniť, ovulka stále nebola a to mávam posledné mesiace vždy 15Dc pozitívny ovu test a teraz nič.. Ja už nechápem čo sa to deje.. :(

Inak ros....blahoželám k srdiečku, musí to byť krásny pocit.

slavu...určite toho 24.3 budeš mať len dobré správy a hlavne dôvod na veľkú radosť.

lumimi
16. mar 2010

zdravim dámy,
Reflux by mal pominut ked sa dieta vertikalizuje, alebo potom, nam hovorili ze je dobré dávat hhustejšiu stravu aby nevybehla tak rýchlo hore,

dievcata, potrebujem poradit s menom, nasla som na nete nejaký zoznam kde je 1500 mien a chcem vediet či mi povolia hocijake meno, alebo musi byt v kalendári? pretože mne sa nechce kupovaat ta kniha s povolenými menami.