Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
5. máj 2010

a neskusala si pre istotu este test, vies ze mrcha moze byt aj pocas tehu

evitkamalicka
5. máj 2010

zatial nebola

edita84
5. máj 2010

evit nie tehu určite nie som
lebo dijef by mala byť už nejakých 15 DPO

evitkamalicka
5. máj 2010

no tak to som na nu zvedava

edita84
5. máj 2010

aj ja ale ty ideš dnes na 3D však

evitkamalicka
5. máj 2010

ano, som objednana na 14:30 a muzik ide so mnou, takze okolo 11tej pride domov

edita84
5. máj 2010

jáj super potom sem hod nejaké info dúfamm že sa dozviete čo to bude držím palce 😉

edita84
5. máj 2010

dobre idem do obchodu a potom sem ešte kuknem ahojte 🙂

evitkamalicka
5. máj 2010

jasne dam vediet co a ako

lucy_lu
5. máj 2010

Ahojte kocky,

s dijef sme narovnako - 13DPO a tiez som zvedava ci to vyjde aspon jej, kedze u mna bol vcera negativny test a uz ocakavam mrchu v najblizsich dnoch.

evit, tak dufam ze sa droec ukaze a ze pobede poreferujes co to bude.. 🙂

edita84
5. máj 2010

lucy ale vieš kým tu nie je mrcha tak je šanca

evitkamalicka
5. máj 2010

tak ja uz mam urobene domace fliacky, dnes bude granadir

rosannar
5. máj 2010

dboréé ránko babulky...ako ste sa vyspinkali...ja dosť dobre...večer ked som kukala počasie tak tá zlá teta povedala, že u nas majú byť búrky a nič z toho...len pršalo...včera som sa sprchovala v tej našej novej vani...no to ste ma mali vidieť...ešte mi svokor mi vravel, aby som nešpliechala velmi na stenu lebo je tam ten sádrokarton a aby sa velmi nezmočil a tak ked som aj nastupovala do vani, tak by mi ani zastrúhany vlas ne riti nestrčili 😀....ale prežili sme to 😀

ivanulienka81
5. máj 2010

dobre rano dievcata
tak ja dnes robim salatovu polievku mnam mnam a druhe musim este vymysliet
evit drzim palceky na 3D, nech sa ta potvorka ukaze 😀

rosannar
5. máj 2010

ivi..ahooooojj....

evit....nooo to ti držím palce tiež, aby sa tá malá potvorka alebo malý nezbedník ukázal...a potom nám daj vedieť, aby sme ti mohli gratulovať 😀 a pekne chceme vidieť aj fotky 😉

evitkamalicka
5. máj 2010

jasne baby dam

rosannar
5. máj 2010

evit...tešíme sa...ja som normálne nedočkavejšia ako ty 😀 jaaaaj už keby som aj ja šla na 3D, len ja sa len o mesiac objednávam a približne mám ísť tak koncom júna alebo začiatkom júla..no uvidíme....chcela som, aby sme šli 30. 6. čo vychádza aj na týžden a vtedy mám narodeniny a to by bol najkrajší darček vidieť toho drobca tak skoro reálne 🙂

evitkamalicka
5. máj 2010

boze dnes mi ide ale pomaly ten cas 😠

rosannar
5. máj 2010

evit...to ti verím...vtedy ked sa na niečo tešíš tak sa to vlečie ako slimák 😀

bože ja si teraz uvedomujem, že už len týžden a jeden den a idem na poradnu 😀 ...bože ako to letí 😀 😀

evitkamalicka
5. máj 2010

esteze o hodinku a pol dojde muzik, to my rychlejsie potom zbehne, pekne sa spolu naobedujeme a tak

rosannar
5. máj 2010

evit....noo presne ako hovoríš ale treba sa z niečim zamestnať, potom to pôjde rýchlejšie 😀

ludka_r
5. máj 2010

ahojte,
len som Vás pozdraviť prišla. Idem práve pracovať na ťažkej seminárke zo školy, tak sa zas celý deň natrápim. Už by som veľmi chcela, aby som mala všetky skúšky za sebou a drobec sa kľudne môže narodiť. Táááák veľmi sa teším na prázdniny.

evitkamalicka
5. máj 2010

no ved za chvilu idem varit a drobec kuka rozpravky

ivanulienka81
5. máj 2010

jaj ja len 14.5. na morfo, zosaliem... ja uz chcemm tak vediet pohlavie ☹

evitkamalicka
5. máj 2010

ludka ahoj

rosannar
5. máj 2010

ludka...nooo ale tebe sa to blíži....a držím palce aby sa ti podarilo všetko ako chceš a malé sa narodilo tak ako má a hlavne v klude 😉

rosannar
5. máj 2010

evit..no tak pekne navar, aby chutilo aj malému v brušku a potom sa pekne aj ukáže, že čo tam má 😀

evitkamalicka
5. máj 2010

no ved muzik mi akurat vcera hovoril, ze este v aute po ceste musim zjest aspon nejaky keksik, lebo ked nieco zjem tak cca do 5-10 minut male zacne vystrajat 😀

rosannar
5. máj 2010

evit..tak len papaj 😉

evitkamalicka
5. máj 2010

😀