Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
5. máj 2010

jedna stolička hotová a ostatné nabudúce 😀 😝

edita84
5. máj 2010

tá prvá je originál
a tá druhá je prerobená a to je látka na školské tašky 😅

edita84
5. máj 2010

hallo kde ste?

rosannar
5. máj 2010

haaloooo tu sme 😀

edita84
5. máj 2010

no konečne 😀

rosannar
5. máj 2010

edit...no my už v práci finišujeme s prácou tak tu už budem častejšie, len ráno budem mať chvílku ešte prácu ale poobede by som mala byť už len vaša 😀

edita84
5. máj 2010

super ros a ako sa má babatko ešte necítiš pohyby? fakt a nad menami ste už uvažovali?

rosannar
5. máj 2010

edit....nooo bábätko sa má určite dobre...stále ho hladkám ked môžem, rozprávam sa s ním, len spievať neviem, tak ho radšej šetrim aby nedostal šok 😀 a pohyby, no neviem ja niečo cítim ale čo to je, to neviem...ale zase večer ked ležím vystretá už v posteli tak cítim, že niečo mi tam zavadzia 😀

edita84
5. máj 2010

ros ako to že nevieš spievať tomu babatku je jedno aký máš hlas hlavné je aby ho počulo 😉

rosannar
5. máj 2010

edit..no ved hej...ale preto mu radšej rozprávam....môj spev by si nechcela počuť.... 😀

edita84
5. máj 2010

😅

rosannar
5. máj 2010

a pravdu povedia, najprv sa budem musieť nejaké tie pesničky aj naučiť, lebo ja si ich velmi málo pamätám a ak si aj pamätám tak len útržky

edita84
5. máj 2010

mne hovor ani ja si nepamätám ja som jej zvykla spievať po madarsky a teraz po slovensky a už aj vie asi 5 básničok a pesničiek

rosannar
5. máj 2010

edit...no tak teraz nech ona učí teba 😀

lucy_lu
5. máj 2010

Baby, ja neviem ci uz bluznim, ale... neodolala som a cez obednu pauzu som isla do lekarne a kupila este jeden test. Cestou /je to asi 20m/ som videla 3 tehotne.. No a spravila som ten test a objavila sa tam taka, skoro neviditelna druha ciarka.Fakt to chce silno spulit oci aby ju tam clovek zazrel. Alebo mi uz sibe, aj to je moznost.. 🙂))

edita84
5. máj 2010

lucy vieš sem hodiť foto? jáj držím palec aby to nebol očný klam

lucy_lu
5. máj 2010

edit, jaaaj, kiez by to veru nebol klam.. ale neviem, neviem... foto mozem len s mobilom spravit, ale slaby je ten fotak a neni to vidno. Kupim este testy a uvidim co bude tajtra alebo pozajtra. Ak by tam zacalo byt nieco vidiet, odfotim hned. Alebo este dorazi ta mrchana.. :/

edita84
5. máj 2010

lucy budem držať všetky palce aby sa tam zajtra objavila druhá čiarky a aby si sa pridala k tehulkám

rosannar
5. máj 2010

lucy....no a ked to odfotíš tak to nie je vidno? ale skús si spraviť test ešte zajtra ráno, ved najlepší je na to ranný moč a potom budeš vidieť a s akou citlivosťou si si kupila test?

lucy_lu
5. máj 2010

Babulky,ja ked sa pozriem zblizka,vidim tam slabucku ciarku,ale na foto to nevidno. Musim pockat ci zosilnie.
ros...test mam s citlivostou 10. kupim este nejaky a skusim s tym rannym mocom, ved ten je najkoncentrovanejsi. Tak uvidime zajtra..

edita84
5. máj 2010

lucy a koľko si dpo?

lucy_lu
5. máj 2010

edit, 13DPO... Myslis ze keby bolo tehu, ze uz by bola zretelnejsia ciarka?

edita84
5. máj 2010

a koľko zvykneš mať LF? robíš si grafík hod ho sem

rosannar
5. máj 2010

lucy...no mne začalo zobrazovať 12 DPO ale aj na 12 DPO bola slabulilinká čiarka ale ty si mohla mať uhniezdnenie neskôr a ešte môže byť všetko možné...skús to ešte ráno a uvidíš...a aké máš teploty?

lucy_lu
5. máj 2010

edit, grf nemam.. pozitivny ovu test bol na 16dc a snazilkovali sme aj 2 dni pred, aj den po.. LF mavam cca 14 - 15 dni.

edita84
5. máj 2010

no tak máš ešte čas ja by som testla ráno

lucy_lu
5. máj 2010

Oki. Rano testujem. 🙂 Ale citim strasne vajecniky a bojim bojim, ze ta mrcha pride. :( No, uvidime..
Kocky,koncim v praci. Stavim sa neskor mrknut ako dopadla evit. Papa zatial.

rosannar
5. máj 2010

lucy...no to ak ta bolí na mrchu to zvykne byť aj z toho, že maternica sa rozťahuje a to je dobré znamenie ale je to metúce lebo je to rovnaká bolesť ako na mrchu 😀 ale držím palce a daj vedieť ráno 😉

rosannar
5. máj 2010

dobre babule ja pálim domov, už zachvílku padne moja hodina 🙂 večer sem nahliadnem že ako dopadla evit...ale hádam sa už teší z toho, že vie čo to malé v brušku bude 😉

kojzarik
5. máj 2010

ahojte dlho som tu nebola ako sa mate ? co tu je nove?