Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

andrina
15. júl 2009

Ahojte babulky,

my sme sa snazili, o dietatko pred par dnami prisli, nuz najblizsie to bude mozne veru az v oktobri. Je mi z toho nanic, videla som sa uz maminou v januari a teraz som len kandidatka - cakatelka na dalsi pokus. Tak si teda myslim, ze sa mozem zaradit do vasho fora, vsak?

nelika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sophie1981
15. júl 2009

baby, co ste o babatko prisli, len vas chcem povzbudit...ja som mala 2x MA.a na treti krat sa nam podarilo......sice to trvalo vsetko skoro 7 rokov...ale stalo za to to cakanie....

ja mam doma dievcatko....chcela by som dat manzelovi syna, ale niekde v kutiku srdca tuzim po babe.....ak uvidime co sa prilepi...dufam, ze sa nalepi hned a bude to bez problemov...

a nieco o nas...ja mam 28, manzel 30.....4 mesacnu dcerku Katku....

trinitka87
15. júl 2009

ahoj sophie, v akom casovom odstupe ste sa zacali snazit po MA?

sophie1981
15. júl 2009

trinitka....my sme mali dst velke odstupy.....prvy potrat som mala v r.2002...presne 8.8.2002.....v 14tt.....babatko mi odumrelo......velmi zle som to psychicky znasala, po kyrete som mala silny zapal, tak som musela po 14 dnoch ist opat na stol na "precistenie'..... opat snazilkovat som sa bala, odvahu som nasla az po 2 rokoch, ale bohzial to dopadlo podobne, zamlkly potrat v 7tt, 6.8.2004..opat kyret....zase ten kolotoc, dostala som sa do velmi zleho rozpolozenia.....psychologicka odporucala zmenu, tak sme sa s manzelom rozhodli o radikalnu zmenu a vycestovali do zahranicia.....zmena pomohla a 3.3 sa nam narodila dcerka....ziadne rizikove tehu, pracovala som do 8 mesiaca ako cleanerka a au-pair, ziadne meranie bt a ratanie ovu pocas snazenia....jednoducho som si vravela co ma prist to pride a podarilo sa na 2x.... 😵 .....

sophie1981
15. júl 2009

verim ze kazdej sa podari coskoro otehotniet a prezit tie uzasne tehulkovske chvile....je to fakt to najkrajsie v zivote..... 😉

trinitka87
15. júl 2009

aj ja som to prezila ☹

sophie1981
16. júl 2009

trinitka....toje mi velmi luto.....boli to strasne ☹ a pochopi len ten co si tym presiel.....ale netreba vesat hlavu....aj ked je to tazke....ja pevne verim ze este porodim dalsie 2 deti....chcela by som tri 🙂 ......dufam, ze sa nam podari otehotniet ako pri katke...a ze tehubude v poho....dost sa bojim..... 😕

lilix
16. júl 2009

ahojte. sophie velmi dojimavy pribeh. 😔 si statocna, a silna. a si povzbudenim pre ostatne.. 😉

dijefcatko
16. júl 2009

ahojte. sophie, si úžasná, ako si to zvládla a chceš ísť ďalej. Dolu klobúk! 🙂

sophie1981
16. júl 2009

baby, kazda by to tak zvladla....tuzba po dietatku je silna..... 🙂 .....nepridem si nejaka super...su tu baby, co prezili ovela horsie....ja som len pochopila, ze musim byt v pohode....a zmierit sa s tym co bolo, je a bude.....a ze po kazdom sexe nemozem robit stojky v posteli..... 😀 😀 ...uz som bola za blazna...... 😨

dijefcatko
16. júl 2009

my sa prave na tom s drahym smejeme, ze kolko srandy bude pri svieckach v posteli. ale urcite nas to prestane bavit. ale vraj to je pri vytocenej maternici najlepsie, inak sa draheho bojovnici nevedia dostat na to spravne miesto 🙂

sophie1981
16. júl 2009

dijefcatko.....no.....ja som nakoniec otehotnela, ked som tie sviecky nerobila......ani nepodkladala vankusiky pod zadok, v akej polohe sa to stalo, to neviem s istotou......ale jednoducho som prestala mat sex, ale zacala som sa milovat.......a neotravovala mm v ovulacne dni....nebola som robot.....len sme si otvorili s mm vinko, zapalili sviecky, zaliezli pravidelne do vane a tutumutovali ked sme na to mali chut obaja....... 😀 😀 😀

dijefcatko
16. júl 2009

tiež neplánujem byť robotom 🙂 a drahý by tiež protestoval, keby sme sa milovali naordinovane 😉
uvidime, ale mozno si musime prejst aj tymto. ved ak to udrzime na urovni vtipnej vsuvky, moze to byt prijemne. Mozno je to cudne, ale ja sa rada pri sexe aj zasmejem 😀

lilix
16. júl 2009

sophie presne toto ja protrebujem. vypnut z toho snazenia a preto si hovorim, ze zacneme od oktobra.. zacina mi harasit a citim, ze to neni tak dobre. mozno aj preto sa nedari. hoci mame aj mensie zdravotne problemy.
drahemu som to este nepovedala. bojim sa co mi povie. ☹ 😔

sophie1981
16. júl 2009

dijefcatko....no my sa nrehoceme pri sexe......sme take vesele kopy.......ked som bola v 8 mesiaci tehu som sa snazila manzelovi striptizovat...sa tak rehlil a ja s neho, ze som sa zafucala uz pri vyzliekanin trika a ponoziek.... 😀 ..o tom to je.....robit to vsetko spontanne.....mne sa pocas mechanickeho snazenia manzel bat prist domov, lebo vedel co ho caka.....vecera, sprcha, vypudenie spermii co najhlbsie, pozeranie ako jeho zena pol hodku stojkuje a zaspava s nohami vylozenymi na stene.... 😀 😲 .psychiatria.... 😀 😀

lilix......myslim si ze dieta je rozhodnutie dvoch....a s tym suvisia aj problemi s tym...myslim, ze sa nemas coho bat, skor ti to pomoze, pretoze budes mat po boku niekoho, s kym sa cez ten problem musis prehryzt.... 😉 a ak mozes, co mas za problem??? 😕

dijefcatko
16. júl 2009

Tiež sa už teším na veselé príhody s bruškom! Dúfam, že to bude čo najskôr! Drahý mi bude hovoriť "ty moja veľrybka" a pod. Musí to byť prenádherné obdobie 🙂

bamb27
16. júl 2009

sophie.. najlepsie pri sexe je byt uvolneny a poriadne sa zasmiat.. ved je to o tom aby nam bolo dobre... my tiez mame sem tam zachvat smiechu v tom najlepsom a potom neviem ci sa mam tvarit vzrusene alebo rehotat..

slibby
16. júl 2009

dobre ranko baby, pozeram ze sa nam to tu nejako rozbehlo odvcera. prajem vsetkym ptijemne snazenie, uz aby tych par mesiacov preslo a hor sa na to 😀

sophie1981
16. júl 2009

nooo, vesele......aj neprijemne...ja som sa docurala v centre Londyna, lebo madam ma taaak tresla do mechura ze som neudrzala.... 😝

padam s malou von.....okolo obeda sa stavim popri vareniu konikujem o dusu.... 😢 ...tak zatial...dosnazilkovania priatelia! 😀 😀 😀 😀

lilix
16. júl 2009

sophie to myslis vazne, plna davka docurania? 😀 nie iba cvrk?
ake problemy? to som uz pisala vysse, ze mam vysoky prolaktin, drahy ma zly spermiogram.

ludka_r
16. júl 2009

Ahojte
tak som rada, že sa to tu konečne rozbehlo... 🙂
Mne sa podarilo otehotnieť pri malom tak za tri mesiace... Bolo to v podstate hneď, ale tie stresy... 😖 No neviem si predstaviť, čo by som robila, keby to bolo dlhšie...Sophie, klobúk dole... 😉
Druhé by som chcela dievčatko, ja by som chcela najradšej samé dievčatká (čo mi už "asi" nevýde 😀 ), tak snáď sa mi to podarí... V každom prípade, aj tretie by som niekedy rada.... 😅
Tak dúfam, že do pol roka tu budeme všetky 2v1 😉

dijefcatko
16. júl 2009

Ludka, to by bolo super! Všetky tehu, deliace sa o radosti aj starosti, nové info o pribratých kilečkách a pod. Už aby to bolo tu! 🙂

lilix
16. júl 2009

Ja tiez zelam tejto teme aby bola plodna,aby sme vsetky do jednej otehotneli a tato uz MUSI byt moja. 😉
tiez som zvedava, ktora bude prva tehula. 🙂

dijefcatko
16. júl 2009

To bude normálne súťaž! 😀 Ak začneme v októbri, výhodu majú baby, ktoré majú mršku hneď na začiatku mesiaca 🙂 ale nie, bude to super, ked niektorá zahlási dve čiarky 😉

bamb27
16. júl 2009

ale nie nie, nepome sutazit... skusme tuto temu brat len ako odreagovanie sa a odlahcenie situacie.... 😉

lilix
16. júl 2009

ani ja nechcem sutazit. to nema vyznam, podla mna maju vyhodu tie, ktore uz maju babo, resp. lahko otehotneli aj predtym. no ved to snazenie zase nemusi byt presne od prveho oktobra, ktora ako bude chciet.. 😵

dijefcatko
16. júl 2009

veď ja som to zo srandy... 😀 len nech príde dve čiarky 😉

lilix
16. júl 2009

mne je dneska tak tazko.. seklo ma /zase/ v krku. minuly tyzden som bola. 😠 😖
ja neviem co som taka nachylna na ten krk. alebo mam zly matrac.

bamb27
16. júl 2009

lilix nepracujes niekde kde je klima, alebo v aute? ...moze to sposobit aj klima, je to riadna potvora totiz