Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
6. apr 2010

baby kde ste vsetky?

cukruska1920
6. apr 2010

halo halo ....kto tu,??

evitkamalicka
6. apr 2010

ja tu

cukruska1920
6. apr 2010

ahoj evit...ako sa mas? nam sa pokazil notebook tak som ,,odrezana" od sveta 🙄

evitkamalicka
6. apr 2010

mam sa celkom dobre....ako to ze pokazil?

cukruska1920
6. apr 2010

tak to netusim...zrejme zas padol system.. 😝 hlavna vec ze pred polrokom bolo to iste...ale sak co sa cudujem...mam ho 2 roky a zrejme dlhsie ani take veci nevydrzia...inak stale len lezim a zerem 😀 v piatok idem k lekarovi tak som zvedava ako mimi podrastlo

evitkamalicka
6. apr 2010

akoze spadol system? myslis windows? ten sa da lahko preinstalovat....nam sa mimi v piatok na velkom ultrazvuku nechcelo ukazat, tak som sa objednala na 3D, lebo muzik chce velmi vediet co to bude

cukruska1920
6. apr 2010

no zapneme ho ukaze sa uvodna strana windows..normalne nacitava..potom sa ukaze taka modra tabulka a znova sa zacne odznova nacitavat ten windows.... a mame nafukncu cdromku takze je to zlozitejsie.... he...sa vam schovava??

evitkamalicka
6. apr 2010

cukrus tak to staci len windows preinstalovat, mne tiez drahy musel cca pred 2 tyzdnami

cukruska1920
6. apr 2010

A ako sa to robi, ?

evitkamalicka
6. apr 2010

mna sa nepytaj, mne to robil muz z CD

cukruska1920
6. apr 2010

no tak nam to nepojde....mame nefunkcnu cdromku.....ok....budem musiet ist lebo som v kniznici na nete a tlacia ma rifle jak sedim....ja sa zas niekedy ukazem....pozdrav dievcata....ahoj

sophie1981
6. apr 2010

caute.....

dijef...nesmut......teraz sa uz podari uvidis..... 😉 ....ja idem do 8-kola.....ale snazim sa nevzdat....ved nadej umiera posledna...aj ked ako vidim, tehule aj porodia, kym ja ostanem vobec tehotna... ☹ ☹ ☹ ....je to nefer..... 😔 😔 😔 😔 😔 ....niekto nechce a otehotnie, niekto tuzi a nedari sa.... 😢

dijefcatko
6. apr 2010

sophie, ved toto, a pomaly zacinam vrazdit ludi, ktori maju sproste otazky typy: a vy kedy? este neplanujete? necakate? 😠

ludka_r
6. apr 2010

ahojte.
ako sa máte????
Ja som akási smutná z tohto počasia.

sophie1981
6. apr 2010

jaj, dijef...toto som pocuvala 7 rokov.......vlastne asi zo 4 roky ze kedy.....a posledne tri roky, ze preco nemozme mat deti..... 😕 ...no proste ludia si neuvedomuju, ako tym ublizuju...... 😖 😖 😖
ja som si v oktobri myslela, ze o takomto case uz bude male kopkat v brusku a ja sa budem vytesovat, chystat veci pre male..... 😨 ......a o chvilku som tak dlho snazilkou ako ostatne tehulkami.....a cim dalej tym viac zacinam byt s toho deprimujuca a ustrachana......a ako pises, tak strasne prazdna.......asi by som sa aj mala na cas vykaslat na tuto temu....a ostat len v mojej regionalnej..... 😖

rosannar
6. apr 2010

ahojteee....konečne už z práce doma...mužíka som vyprevadila do nočnej, chudatko moje, sa mu vôbec nechcelo 😀 a tak isto som bola na tom ja ráno...

dijefcatko....nebud smutná....mna to tiež mrzelo vždy ked sa nepodarilo, ale príde to vtedy ked sa poriadne ani nesnažíte a nemyslíte na to 😉

dijefcatko
6. apr 2010

ros, ale tebe sa to podarilo rychlo 😉 na tretikrat, ak sa nemylim. a tie rady, ze sa podari, ked sa nesnazite a nemyslite na to, to mi vacsinou hovoria tehulky alebo mamicky, ktore to uz maju za sebou...

sophie1981
6. apr 2010

dijef.... 😒 ....

lumimi
6. apr 2010

dijef, nam sa podarilo počat pár dní po tom ako som si zaplatila ten výpočet Jonášovej metody, som to ob jednávala na začiatku novembra a prvý vhodný dátum mi to určilo až na 28.11. no ale to som už potom mala v rukách pozitivny test, takže "zbytočne vyhodené" peniaze 🙂

dijefcatko
6. apr 2010

ja som to nemyslela v zlom, prepac ros, ak sa ta to dotklo ☹
kazdy radi, ze na to netreba mysliet, ze len tak sa podari, ale nikto nepovie, ako sa to da, nemysliet na to... kedze v poslednych mesiacoch som vdaka meraniu BT spoznala svoje telo, viem podla hlienu, kedy je ovu a podobne, neviem to prehliadnut a nemysliet na to. ked vidim egg hlienik na wc papieri, v tom momente viem, ze ide ovu a uvedomim si, ze treba sexovat. tak ako sa da nemysliet? alebo to odignorovat a vynechat dalsi mesiac?

rosannar
6. apr 2010

dijefcatko....v pohode....neboooj...ja ťa chápem...mne sa už teraz lahko hovorí, ale u nas to bolo tak...dvakrát sme šli ako stroje...teraz pod lebo treba....ale v januári to bolo uplne o inom...drahý chodil na nočné, takže sme boli spolu len 2 hodinky poobede...a to na sex nebol čas, tak sme čakali do soboty a potom sme si to užil naplno, lebo ved už nám to aj chýbalo....ale viac sme mysleli na to, ako nám to chutí ako na robenie detí a možno aj to pomohlo....vedeli sme že už nie je šanca, lebo ovu bola asi v strede týždna, ale na prekvapenie sa to podarilo 😉
a kludne si povedz čo máš na srdci....mne to nevadí... 😀

dijefcatko
6. apr 2010

fuj, mam mrchu a tak mrchovsky boli, ze popri zufalstve a depke som este aj zuriva od bolesti 😢

dijefcatko
7. apr 2010

ahojte, vypočítajte si ovu podľa Jonáša. Mne to normálne sedí! kedže teraz som 2 DC a ovu byva tak na 21 DC. Tak som zvedavá 😉

lucy_lu
7. apr 2010

Ahojte dievcata,

neviem ci si na mna este spominate, dlho som nic nenapisala, aj ked vas pravidelne citam. U nas sa tiez stale nedari a kedze mrcha sa zase ohlasila a dnes, najneskor zajtra dorazi, hlasim sa na 6.kolo.. :(

dijef a ako si viem vypocitat ovulku podla jonasa?

baby,ja uz nemam nervy.. rozmyslam nad p.Anezkou.

dijefcatko
7. apr 2010

http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog...
ja som zabudla tento link vlozit, pozri si toto lucy, zadaj meno, datum narodenia a cas narodenia. vraj je to super metoda. Kto je pani Anezka?

lucy_lu
7. apr 2010

dijef, p.Anezka je zena v KE, ktora sa venuje cinskej ludovej medicine. Sestra nemohla otehotniet tak k nej isli, dala im uzivat nejake pripravky prirodne a za 3 mesiace cakali babo.

lucy_lu
7. apr 2010

dijef, pocitala som to a vychadza mi to na 16-ty den - vtedy mavam ovulku. Aj ked tento mesiac prisla az 24-ty den. Ale sedi to. Ja by som si chcela objednat od Jonasa ten kalendar pocatia. Neviete niekto kde sa da ziskat ten formular co mu treba poslat a adresu?

edita84
7. apr 2010

Ahoj kočky som späť dnes som vysolila 30 € za nový kábel ale oplatilo sa 🙂

rosannar
7. apr 2010

edit....ahooooj....