Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

ivanulienka81
18. jún 2010

u nas prsi... tak ostavame s miskom doma
a inac to je betar... neviem kedy to stihol ale stihol a nahadzal si za body kocky z lega a tak buval... a ked sa zobudil idem ho prebalit a spod bodikov povybaduvalo lego, cele brusko mal dopeciatkovane .... ze ho to tam netlacilo, spal ako zarezany 😅

edita84
18. jún 2010

ahojte aj u nás prší ☹

evitkamalicka
18. jún 2010

u nás už nie

evitkamalicka
18. jún 2010

kočky dočasne sem prestávam chodiť, prispievať už nebudem, ale čítať áno....tak sa majte pekne

cukruska1920
18. jún 2010

@evitkamalicka cooo,?? a to uz preco,??????????????????? 😕 😕 😕 😕 ☹

edita84
18. jún 2010

evit čo sa stalo? aj na fb si niečo písala 😕

cukruska1920
18. jún 2010

@edita84 ja tiez nechapem

edita84
18. jún 2010

evit ublížili sme ti? 😨

cukruska1920
18. jún 2010

spominala nieco ze sem nebude chodit? ja len viem ze pisala ze ju sem nebavi prispievat ale uz davnejsie

evitkamalicka
18. jún 2010
dijefcatko
18. jún 2010

evitka, to co je? 😨 to prečo?

cukruska1920
18. jún 2010

@dijefcatko cauko... ako sa mas?

dijefcatko
18. jún 2010

ahoj cukrus, no fajne, len sa mi dni teraz tak vlecu, uz som si myslela, ze som v 7tt, ale iba dnes som ho zacala, ja uz chcem 12tt, nech si vydychnem...

vejinka
18. jún 2010

@dijefcatko ahoj neboj sa aj 12 tt prejde ako voda.. 😉

cukruska1920
18. jún 2010

@dijefcatko to poznam....ten prvy trimester sa neskutocne vlecie ale potom to uz ide

@vejinka caaaaauuu...ty to tu nejak flakas nezda sa ti?

dijefcatko
18. jún 2010

Baby, mozem v prvom trimestri cestovat? Vybrali ma na taky seminar do Krakowa, na dva tyzdne, velmi som chcela ist, ale teraz neviem 😅

edita84
18. jún 2010

dijef ja nevidím v tom problém ale ja by som sa poradila s dokim 😉

dijefcatko
18. jún 2010

@edita84 ved to mam v plane, lenze dnes som sa dozvedela, ze ten termin, co mi dala sestricka na buduci tyzden, musim kvoli praci zrusit, tak sa obavam, ci sa tam pred odchodom vôbec dostanem 😒

edita84
18. jún 2010

tak povedz sestričke že je to súrne lebo cestuješ, ja by som si na tvojom mieste zaplatila termín aby som sa dostala čím skôr 😉

dijefcatko
18. jún 2010

skusim tam v pondelok zajst a poprosit sestru 🙂

dijefcatko
18. jún 2010

ponukaju aj vysetrenie mimo ordinacnych hodin za hotovost ale to si netrufam povedat, ze kolko by za to mohli pytat 😕

edita84
18. jún 2010

no veru pekne ju poprosíš a vysvetlíš svoje dôvody 😉

dijefcatko
18. jún 2010

http://www.gynekologickaambulancia.sk/kontakt.html
kukni, tam je moj doky, celkom chrumkavy je 😀

edita84
18. jún 2010

no je dosť chrumkavý takému by som sa hambila nohy roztiahnuť 😀 inak aj môj je sexoš 😅

sophie1981
18. jún 2010

dijef, zalezi ako sa ty citis...ja som cestovalasama v 6tt z Londyna domov na dovolenku autobusom 32 hodin...velky kufor, 60 l batoh na chrbte....zvladla som, ale strasne som sa bala, bola som velmi unavena...nastastie sme to zvladli...potom sme cestovali spat s mm autom....to uz bolo lepsie, len to som uz strasne zvracala, takze som naplnila par vreciek.....ale ta cesta uz bola lepsia ako busom....zastali sme kde som potrebovala...prestavky ake som potrebovala....ale unavena som bola tiez ako nikdy.....ale kazdy je individulany.....zalezi ako sa citis ty....ja som vlastne pocas tehu otocila Londyn - SNV 5X....v priebehu 6 mesiacov....2 x na kolesach, zvysok letecky...

vejinka
18. jún 2010

@cukruska1920 ja to flakam? mno hej flakam...nestiham ani zit ..dnes som si uvedomila ze maly nema urobeny album od 7. mesaica a aha kolko ma 😅 takze sedim a kukam ktore fotky mu vyvolat lebo je super akcia na happy foto...tak skoda by bolo premrhat 😉

edita84
18. jún 2010

ahoj veji ako sa darí už som ťa tu dávno videla 🙂

vejinka
20. jún 2010

@edita84 ahoj ahoj...no dari sa kadejako..hlavne ze male v brusku je v poriadku a kope o sto sest aj v noci ked sa snazim spat...ale maly mi na to brucho dost ziarli a tak neraz dostanem kopanec..Viliam mu to samozrejme v zapati vrati a mna az tak nadvihuje .a potom Erik place ze nexcel..a tak stale dokola..ach tie deti uz sa tlcu a este ten druhy ani na svete nieje 😅

ludka_r
20. jún 2010

Ahojte.
Tak sa hlásim už ako mamina. 😀
V pondelok 14.6. sa nám narodil synček Riško. 3520/49
Je to celý braček, aj výzorovo, aj v správaní, teda v spinkaní. 😀
Je zdravučký, len je spavý, nakoľko má trochu žltačku. A má zlomenú kľúčnu kosť. Asi to mal chúďatko pri pôrode ťažké. 😖
Inak je všetko úplne OK. 😉

slibby
20. jún 2010

ludka velka gratulacia k Riskovi 🙂