Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

janirea
2. nov 2009

dijefcatko,,,,nic za to nedas, ked sa s dokym porozpravas, ze ako to vidi on, ake su moznosti,,,,(alebo teda uz si sa s nim rozpravala),,,no a pravdepodobne ti aj odporuci, aby ste sa najskor pokusali prirodzene a az potom to zacali riesit pomocou lekarov,,,,,teda neviem ake mas vazne problemy,,,takze drzim palceky, aby sa zadarilo bez problemu 🙂 ,,,,,,,ja v to tiez verim ,,,a musi to tak byt a hotovo

janirea
2. nov 2009

nejako mi blbne konik 😕

dijefcatko
2. nov 2009

ved to, ze moja dokina mi stale dava najavo, ze ju otazkami obtazujem. Som jednoducho typ, ze chcem vediet, čo mi je a čo s tym. A ona len: urobime ako chcete Vy. Ja som lekar? Pritom mi nevysvetli, co by bolo lepsie.
Mam PCO, otocenu maternicu a rozbite hormony. Kazde z toho je samo o sebe problemom, nie to este vsetky tri veci dokopy. A este zvyseny prolaktin, na ten som zabudla 😒 Uz mi par sestriciek povedalo, ze co sa trapim, ze aj tak neotehotniem a za to som im teda vobec nedakovala 😠

renata32
2. nov 2009

Ahoj dijefcatko,ja som mala taky strasne vysoky prolaktin,ze mne povedali,nikdy nebudete mat deti.Zmenila som lekara po 7rokoch.Uplne iny pristup,rozne vysetrenia,laparoskopia,mala som cystu na pravom vajecniku 13cm,museli mi robit plastiku vajecnika.podstupila som 3krat IUI.Potom to prislo same necakane.Skus zmenit lekara,mne to velmi pomohlo aj psychicky,ked vidis iny pristup a jednanie hned je to ine.

meruska
2. nov 2009

evit...ak som si dala to co si mi poradila, viem si pridat len priznaky...ale mne ide o to ze ked sa vam chcem pochvalit, pripadne sa nieco opytat, vam ukaze len moj graf a riadok kedy mam mrchu... a riadok napr. kedy mam keksik nevidite... a potom mi nebudete pripadne vediet poradit ci sa mohlo alebo nemohlo podarit...viem mi s tym pomoct?

babojka
2. nov 2009

Som nová medzi Vami a tebe Slavi odpoviem na Tvoju otázku. Som prípad, že najprv clostyl a potom pregnyl. Takto fungujem tretíkrát. Môj lekár mi odporučil, že test si môžem urobiť týždeň po plánovanej MS. Pregnyl je potvora, pri mojich skúsenostiac som zistila, že môže ovplyvniť tehotenstký test a potvrdil mi to aj lekár, pretože sú tom umelo dodané hormóny. Niektoré testy to aj píšu v návode alebo si kúpiť ten najcitlivejší!!!
Čakali me mimi v apríli, ale potratila som, dali sme si pauzu a teraz sa pokúšame opäť. Zatiaľ nič, ale musím počkať do 18.11. aby som si mohla urobiť test a ísť k lekárovi na odber krvi a možno sa budem môcť pridať k Vám s radostnou novinou. Urobila by som čokoľvek, len aby boli // a potom aby som to opäť nepotratila.

dijefcatko
2. nov 2009

Prave som sa objednala k inemu lekarovi, tak uvidime. Preventivku mi robila moja stara lekarka, tam si este musim zajst po vysledky a uz ma ani neuvidi. Tazke to bude len v tom, ze je to mama mojej znamej, tak ale co uz...

evitkamalicka
2. nov 2009

tak sme doma, fajne sme vymrzli

meruska keksik si zaznacujes presne tam kde teplotu, v kolonke Intercourse/Insemination:yes 😉

ludka_r
2. nov 2009

ahojte,
zas ste toho popísali a nejako som sa stratila...
Tak ako sa máte??? Už je tu nejaká, čo sa pridáva oficiálne ku mne?? Evitka, ty ako??

evitkamalicka
2. nov 2009

ludka dnes mala dojst mrcha, ale zatial nedosla, teplota mi sice klesla, ale asi kvoli hnacke ktoru som mala celu noc a cele doobedu

lumimi
2. nov 2009

dnes som sla po meste a bola som dost naštvaná ako som videla všetky tie obézne fajčiace maminy s kočármi ...
ked sa nam to tento mesiac nepodarí- začnem fajčit a priberem aspon 30 kilo - možno sa potom zadari.

evitkamalicka
2. nov 2009

lumi neblazni, ja som obezna a nefajcim, co by som ja dala za to keby som mala o 30kg menej, ale aj to raz hadam bude

lumimi
2. nov 2009

evit, achjo - kazdá sme nespokojná ...
prave tu u mna bola pani - dat si vyšit košielku pre dcérku - vlani tu bola s košielkou pre syna ... ach sa jej pekne podarilo....

evitkamalicka
2. nov 2009

tak mrcha sa uz rozbieha a snazit znova budeme buduci rok, lebo si chcem dat troska do poriadku cyklus, ale budem tu s vami a dalej merat 🙂

lumimi
2. nov 2009

juj, evit, ta mrcha ma mrzi, ale som rada ze s nami ostanes 🙂
(a cco ty vies, co ak budes v tom aj nepriek mrche🙂)

ludka_r
2. nov 2009

joj, tak to ma mrzí.. a ja som si bola istá, že budú //. Ale ozaj, kto vie, možno aj tak si tehu..-
Lumimi, tak to býva, tí, čo deti nechcú, ich majú zrazu 3. Aj ja takých mamičiek stretávam veľa a tiež sa vždy rozčuľujem. (len ja stretávam vychudnuté 😀 )

evitkamalicka
2. nov 2009

baby nevadi, nic sa nedeje, vobec nie som sklamana, horsie by bolo keby sme este ziadne dietatko nemali

slavulilienka
2. nov 2009

evit...netráp sa, určite to po novom roku riadne "rozbalíte" a budete sa teškať z maličkého drobčeka...prajem veľa šťastia...a som rada, že aj napriek tomu budeš tu medzi nami.

lumimi
2. nov 2009

ludka, tak asi zmenim taktiku - odteraz uz nechcem dve deti...

🙂

evitkamalicka
2. nov 2009

slavu ja sa netrapim, nejako to beriem tak normalne, ved sme to len skusili a buduci rok sa do toho pustime naplno, ale vam vsetkym drzim velmi palceky, ved ma tu budete mat kazdy den na krku 😀 😀 😀

evitkamalicka
2. nov 2009

lumi a kolko chces?

lumimi
2. nov 2009

ja chcem dve ale idem na to takou taktikou ako napisala ludka- ze kto nechce ma a kto chce ten nema - tak ked nebudem chciet tak snad bude 🙂 ale to su tie moje bláznive teorie 🙂

inak evit, chcem si to pre istotu ujasnit s tými plodnými dnami podla grafu - teplota sa zvýši ked sa praskne folikul a v ten den je posledná sanca otehotniet?
alebo ked sa zvýsi teplota tak sa folikul chysta prasknut a otehotniet sa da aj den po zvýšeni teploty ? ja som z toho magor...

renata32
2. nov 2009

Ahojte kocky,evitka to mi je luto,ale mozno si,ja som pri malom prvu menstruaciu mala. 🙂

evitkamalicka
2. nov 2009

lumi tak s tym ti veru neporadim, lebo neviem ci sa zvysi ked praskne alebo predtym

evitkamalicka
2. nov 2009

lumi, ale niekde som citala ze sa treba snazit 4 dni pred a 4 dni po

b.bardyova
2. nov 2009

dijefcatko ahoj ..moja kamoskabola na umelom oplodneni a to sa jej neudrzalo a potom si chceli oddychnut a ostala tehotna ..tak niekedylekar nepomoze.....inak nechoreju vam deticky ja robim v skolke a mame necelu polovicu ostatne su chore---

evitkamalicka
2. nov 2009

b.bardy nas maly este nikdy nebol chory a dufam ze ani tak skoro nebude

lumimi
2. nov 2009

a co si myslíte o keksiku kazdy druhy den - pretože podla mna ak je kazdý druhý den tak sa vytvorí dost spermii ale ked je kazdy den tak sa vytvorí tiež tolko spermii len v dvoch dávkach ...nie je to potom jedno?

b.bardyova
2. nov 2009

ja sa len pytam ..lebo akosi sa nam to v skolke rozmohlo...
inak este sa spytam mrcha mi skoncila 26.10. prva pobrati tabletiek kedy by sme sa mali naviac snazilkovat ...sice sa snazilkujeme kazdy den 🙂 ale aj tak

evitkamalicka
2. nov 2009

lumi ja som za keksik kazdy druhy den