Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lumimi
3. nov 2009

meruska - ja som počula rozne povedacky že už po 4 dnoch - no neviem - každopádne sa priprav na to mž všetko divne čo s tebou bude budeš pripiovať tehotenstvu ako ja minulý mesiac (nakoniec z toho bola len choroba🙂)
tak radšej si namýšlaj že nebudeš mať žiadne 🙂

evitkamalicka
3. nov 2009

meruska teplota je taka ista ako vcera, ani neklesla ani nestupla cize stale je nad ciarou

baby este pockam ci dnes nepride a ked nie tak zajtra testnem

slavulilienka
3. nov 2009

ahojte...evitka..podľa mňa tiež by som počkala do zajtra a ak nič , tak testni... veď za to ništ nedáš..iba pár evri... 😉

evitkamalicka
3. nov 2009

slavu tak tak, ved uvidime

janirea
3. nov 2009

evit,,,no dufam, ze to sa ti len fazulka zahniezdovala 🙂 ,,,uz by sme mohli mat tu dalsiu tehulku 🙂

ludka_r
3. nov 2009

ahojte,
tak vidiš, Evit, tak nakoniec možno predsa len.
Lumimi, no jasné, treba myslieť na to, že nechceš dieťa, a bude. Aj keď ja som mala šťastie vždy a keď som nechcela, ozaj nebolo. No a keď som chcela, vyšlo to.
My s mojim mužíkom sexujeme len tak raz-dva krát za týždeň. No a podarilo sa na prvý krát. Tak možno aj preto, že mal v sebe veľa spermií nahromadených... 😀 Tak možno nejaká ta pauza by nezaškodila...
Meruska, nemusíš mať žiadne príznaky. Mňa len tak bolieva žalúdok, no a začalo to asi v tom období, čo mi vyšiel test. Tak možno som si to aj psychicky navodila...

meruska
3. nov 2009

ludka_r... ja to neberiem ako priznaky, sak to je nemozne, ovulka bola len pred 3 dnami....len si to neviem vysvetlit, pretoze mna nikdy nebolieva v podbrusku....tak dufam ze to coskoro prejde...nemam rada lekarov

janirea
3. nov 2009

meruska,,,take slabsie pobolievanie moze byt este aj z ovulky,,,neboj urcite to nic nebude,,,,,,ono je to skor asi tym, ze sme teraz ako na ihlach a kazde pichnutie a zabolenie je nejaky priznak,,, 🙂 ,,,to aj podla seba,,,,a vela sa sledujem

evitkamalicka
3. nov 2009

takze takto vlastne vyzera moj graf
http://www.fertilityfriend.com/home/1d9533

janirea
3. nov 2009

evit,,,ja mysli, ze uz zajtra budes vediet podla teplotky,,,ci este klesne, ci nie,,,,skoda, ze isla dole tieto posledne dni,,,,,ale este sa uvidi ,,,,,ja by som ti poslala moje 36,95 a 37,0 keby sa to dalo,,,,,mne zase nechce klesnut,,,a preto aj mrcha nic stale

janirea
3. nov 2009

mame uz stranu 100 🙂

evitkamalicka
3. nov 2009

jani veru zajtra sa uvidi

dijefcatko
3. nov 2009

Ahojte, vy ste teda pokrocili od včera, super. Mne sa mrcha rozbieha nejako pomaly, už nech je po nej, juj. Aby sme mohli keksikovat a potom testikovat! 😉

janirea
3. nov 2009

dijefcatko,,,ides merat aj teplotu?,,,ci to nechate na nahodu?

dijefcatko
3. nov 2009

Janirea, asi to skúsim, aby som zistila, či mávam vôbec ovuláciu, alebo nie. Pri PCO ovulácia nebýva, ale ja mávam v strede cyklu bolesti, aj ťahavý číry hlien a celkovo vlhko, tak neviem, či som výnimka a ovulku pri PCO mám, alebo je to niečo iné. Asi teda skúsim merať, aby som to zistila. Tá náhoda, no ja tomu verím, ale môj rozum nie...

evitkamalicka
3. nov 2009

dijefcatko skus a uvidis

dijefcatko
3. nov 2009

ten môj predchádzajúci príspevok akoby písala nejaká rozpoltená osobnosť 😀

lilix
3. nov 2009

evit, mne sa neda pozret si tvoj graf, neviem preco.

evitkamalicka
3. nov 2009

pockaj zmenila som si url tak dam este raz
http://www.fertilityfriend.com/home/evitkamalicka

renata32
3. nov 2009

Ahojte kocky,evitka ako sa citis,prisli?

evitkamalicka
3. nov 2009

renata zatial neprisli

renata32
3. nov 2009

Ja si myslim,ze ani nepridu 🙂 🙂

evitkamalicka
3. nov 2009

ja si myslim ze pridu

dijefcatko
3. nov 2009

A ja sa v tom este podla grafu neorientujem, ale drzim palce, aby neprisli 😉

evitkamalicka
3. nov 2009

tak som prave bola na WC a mrcha konecne dorazila v plnom prude, takze zaciname novy cyklus
http://www.fertilityfriend.com/home/evitkamalicka

evitkamalicka
3. nov 2009

janirea tie femi kvapky sa ako beru ked planujes otehu? len do ovulky alebo cely cyklus?

lilix
3. nov 2009

takze mrchava je tu? ☹ a preco sa evit budete snazit az v lete?

evitkamalicka
3. nov 2009

lilix my sme povodne planovali az v lete, chcem troska schudnut, lebo mam este stale dost kil po porode a troska si chcem dat dokopy cyklus, aby nebol taky dlhy ak sa bude dat, ale netvrdim na 100% ze to bude az v lete

lumimi
3. nov 2009

baby, práve som pozerala tie výpočty na počatie - vobec sa to nezhoduje s výpočtanymi plodných dní.
zadala som to až od novembra ale prvý termín na plodenie tam máme až od 28.11- tak som si to dopočitala spetne a vychádzalo to že plodný mal byť aj minulý víkend, tak snad sa zadarilo, lebo ma divne bolí brucho - nie ako pri ovu - vtedy ma pichávalo v bokoch ... joj, mala by som sa menej pozorovat....

evitkamalicka
3. nov 2009

lumi veru nemala by si sa tolko pozorovat a ja by som sa neriadila vselijakymi vypoctami