Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

vejinka
15. nov 2009

jani...ano presne v den stedreho dna..teda skor vecer 😀

vejinka
15. nov 2009

evit vyzera to dobre..takze uz si mala ovulku...a teraz uz len cakat a sprijemnovat si chvilky 😉

b.bardyova
15. nov 2009

drzim palceky...

evitkamalicka
15. nov 2009

veji no uvidime ci bude teplotka stupat ci to bola ovu alebo este nie

vejinka
15. nov 2009

meruska...to mas dovneho doktora...nechce vediet ci si v poriadku? ved riskuje pekne ho popros ze ta bolieva brucho a ze sa hrozne bojis...a kadeco si vymysli ked to inak nejde...ale trvaj na vysetreni

lumimi
15. nov 2009

meruska, malý betár aký vzdelaný - vie viac ako ty 🙂

janirea
15. nov 2009

evit,,,dohodnute 🙂 ,,,a ostatne baby,,sup-sup pridat sa ,,, 😉

b.bardyova
15. nov 2009

no ale za vysetrenie nic nedas a budes vediet ci si v poriadku

evitkamalicka
15. nov 2009

jani tak plati 😵

meruska
15. nov 2009

on ma hrozne vela pacientiek a malo ordinacnych hodin kedze aj robi porody, a nestiha ...preto sa tam hrozne dlho caka, a asi to bude aj tym ze ked si unho tak s tebou velmi dlho rozprava, je velmi mili,uplne super.... o vsetko sa zaujima, mozes sa pytat co len chces...a kedze ku kazdej je taky....tak ma malo casu na tolko vela pacientiek 🙂

b.bardyova
15. nov 2009

aj ja chcem s vami .... 😉

evitkamalicka
15. nov 2009

b.bardy berieme ta do partie 😀

lumimi
15. nov 2009

meruska, ale doktor vie mimcoo nahmatat až okolo 6 týždna. ja si myslim že ta len objedná. však si dnes 15 dpo, nie?

meruska
15. nov 2009

ja chcem aby ma vysetril uz zajtra, kludne si to tam odsedim aj do 19 ak bude treba... 🙂

lumimi
15. nov 2009

byť tebou radsej mu zavolám že kedy je vhodné príst, teda ak nemas ukutny problem.

evitkamalicka
15. nov 2009

meruska ja neviem, ale ja by som tak skoro k dr. nesla, ja som pri Adamkovi sla tusim po 2 tyzdnoch meskania, aj to bolo skoro lebo este nebolo srdiecko

meruska
15. nov 2009

som len 15 DPO...lumi teda z lekarskeho hladiska ako buducu Dr. vravis ze je este skoro?

b.bardyova
15. nov 2009

tak ja ked nahodou pojdem buducu stredu a este nedostanem bude to este skoro...mala som dostat vcera

janirea
15. nov 2009

meruska,,,urcite je vsetko v poriadku,,,neboj, aj ked by ta objednal neskor alebo sa s nim dohodnes,,,mas nejake spinenie,,,alebo nieco boli? ,,,,ono je pravda, ze bublinka bude este velmi drobinka a nebude vela vidiet,,,,ale kazdopadne uvidis co ti povie, ked budes s nim hovorit

partia sa rozrasta 😀

b.bardyova
15. nov 2009

jaj nechcem dostat mrchu ...ale musim vydrzat do utorka

meruska
15. nov 2009

nic ma neboli, ani spinenie nie je...tak uvidm co zajtra povie..ak teda bude trvat na svojom ze mam prist az o tyzden , pockam 🙂

vejinka
15. nov 2009

ani ja nexcem mrchanu 😀

kojzarik
15. nov 2009

ahojte o com je rec? 😕

b.bardyova
15. nov 2009

o tom ze nechceme mrchu a meruska pojde na vysetrenie

lumimi
15. nov 2009

meruska, osobbne si myslim zavolaj a dohodni sa s ním že kedy je najlepsie prist ale ideál je 2 týzdne po vynechani.
zatial sa setri a papaj zdravo a papaj vitamíny.

b.bardyova
15. nov 2009

a setri sa a nenamahaj sa

lumimi
15. nov 2009

ani ja ju nechcem. založme klub.

evitkamalicka
15. nov 2009

veji neboj nepride

b.bardyova
15. nov 2009

ja sa bbojim ..a cakam kazdu chvilku

kojzarik
15. nov 2009

tak ja uz po tej svojej nastastie mam teraz pockam este na dve a snad tretia uz nepride 😅

meruska tiez by som este pockala s vysetrenim , aj tak tam budes musiet ist este o 1-2 tyzdne znova( teraz by tam nemusel nic vidiet)