Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

sophie1981
11. feb 2010

nic, baby, lucim sa, dnes nemam nejaku fajn naladicku.....asi so tu mrchu uz vazne tento mesiac necakala... 😔 ....ale zajtra uz bude zasa v pohode...snad vyspim a zmierim sa s tym..... 😉

janirea
11. feb 2010

lumi,,,keby som vedela, tak pomozem v tom bosorovani
rada by som bola, aby zienky mali uz cochvila drobcekov v bruskach 🙂

jika80
11. feb 2010

ahojte babulky
tak uz to mam za sebou :( p fyzickej stranke ok, po psychickej hrozne, ale v nemocnici boli na mna uplne zati, aj sviecocku sme zapalili 😵
my sme to medzicasom oznamili uz dost ludom, tak tiez som vcera len rozpisovala maily, aby ma nikto neskor neoslovil, ze ako rastieme ☹
ale som rozhodnuta, ze pri druhom to napr. rodicom oznamime uz uplne na zaciatku, ostatnym po 12.tt

janirea
11. feb 2010

ahoj jika,,,,som na teba myslela dnes
po fyzickej stranke sa urcite rychlo zotavis a velmi ti drzim palce, aby aj ta psychika sa pomaly dala zvladnut, aj ked o zabudnuti sa neda hovorit
,,,a anjelik bude strazit dalsie mimčo, ktore onedlho urcite pride 🙂

edita84
12. feb 2010

Ahojte dievčatá jika drž sa za pomoci mm to určite zvládneš
a mne sa robí hadica http://www.fertilityfriend.com/home/2a5997/?i=3... a ceciny ma bolia jááj

edita84
12. feb 2010

kočky kde ste všetky?

krisruska
12. feb 2010

Prajem pekné dobré ráno 😀

edita84
12. feb 2010

ahooj

krisruska
12. feb 2010

Ja som ešte čertvá snažilka. Snažíme sa už dlšie, ale zaregistrovala som sa až včera. Lekár mi zistil, že by mohol byť problém v mojom otehotnení, tak hľadám nejakú podporu a skúsenosti iných báb, ktoré by mi mohlo pomôcť!

edita84
12. feb 2010

a lekár ti robil nejaké testy?

krisruska
12. feb 2010

Robil mi hormonálne testy a vraj výsledky sú v poriadku. Ale z grafov BT usúdil, že nemám asi ovuláciu a poslal ma do gyn fivu.

dijefcatko
12. feb 2010

Ahojte, my sme dnes zaspali 😀 vstavam az teraz, no noc bola tazka, noooo 😵 ale to v robote samozrejme nepoviem 😀
aha, ja mam harmoniku
http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75

evitkamalicka
12. feb 2010

ahoj kocky, ja som dnes za sikovnu, obed uvareny, strudle sa mi pecu, podlahy umyte, uz len prach utriem a mam hotovo

dijefcatko
12. feb 2010

ty kokso, evit 😉 a nechces ist za mna do roboty?

evitkamalicka
12. feb 2010

dijef ani nahodou, stacilo, keby nemali dojst nasi, tak by som tak neupratovala, to by som mala casu a casu 😅

dijefcatko
12. feb 2010

mne sa tak strasne nechce! Vlastne cely tyzden som nenormalne unavena, neviem sa prebrat a poobede odpadavam. presne takto si predstavujem tehotensku unavu, ale toto bude uz asi ta jarna v predstihu 😀

evitkamalicka
12. feb 2010

ja som tiez strasne unavena, vcera som nespala v noci kvoli hlave a dnes kvoli tomu, ze drahy zacal rano o druhej strasne chrapat

katkamarek
12. feb 2010

ahojte zienky, no evit, ty sa asi nevyspis 😀
esteze moj mm nechrape, on praveze mne hovori, ze ja chrapem, ale to asi len ked som velmi unavena 😀

dijef, co ste v noci stvarali? 😅

Moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea
no stale som nejak vysoko, cakam kedy klesnem, teda dufam, ze klesnem, chcem ovu a potom uz nemeriam, sa mi nechce 😀

ivanulienka81
12. feb 2010

ahojte damy
my dnes balime, zajtra ideme na Oravu, jupiii, velmi sa tesim... hadam si aj oddychneme 😅

lumimi
12. feb 2010

zdravím dámy 🙂

katka- nie si prechladnutá? tie teploty maš naozaj trošku vyššie.

ja som dnes zvládla zubára - dufam že si to mimi užilo a že sa poučilo že ma mat dobre zuby 🙂

lucy_lu
12. feb 2010

Caute babeny,

ja mam od rana hrozny den. Zaspala som do prace, pred budovou som stretla najvyssiu sefku, ta ma hned sfukla..Ach jaj..A od vtedy sa mi nic nedari.

Vcera - 14DC - som spravila 1.test./negativny/ Kiez by mi ta ovula vysla ako predminuly cyklus na 16. den. To by sme mali celu sobotu a nedelu na snazilkovanie.. ;)

Baby,chystate cosi pre mm na valentina?

evitkamalicka
12. feb 2010

ja na valentina nic specialne nechystam, klasika nejake sladkosti

lucy_lu
12. feb 2010

evit,ja sladkosti nemozem,lebo ten moj ich nema rad a zas by som ich zjedla ja nakoniec a to nechcem.. :D

ja rozmyslam nad nejakou romantikus vecerou. niekam ho poslem a zatial nachystam ako prekvapko

evitkamalicka
12. feb 2010

ja valentin nejako extra neuznavam, je to len dalsi z tych komercnych sviatkov

lumimi
12. feb 2010

my mame valentina vždy ked sme spolu 🙂

katkamarek
12. feb 2010

Lumimi, nie som prechladnuta, ja som aj minuly cyklus mala vyssie predovu teploty, ale teraz som este o kusok vyssie, tak dufam, ze sa to umudri.

Ja asi tiez na valentina nic extra nechystam, chcela som ist niekam na romanticky vikend,ale nevyslo, tak budeme asi len my dvaja na sebe nalepeni 😀

evitkamalicka
12. feb 2010

my tu budeme mat mojich rodicov, za taku polhodku su tu takze sa lucim a pekny vikend prajem

lucy_lu
12. feb 2010

baby,my si tiez robime valenina stale ked sme spolu,a tiez ten sviatok moc nemusim. ja ale rada chystam prekvapka, tak som sa rozhodla ze spravim z obycajnej vecere doma take male prekvapenie v podobe pekne vyzdobeneho stolu, chutneho jedla, dobreho vinka a tak.. 🙂

ivanulienka81
12. feb 2010

baby, ja ani neregistrujem, ze ide Valentin 😨
ani my nejak Valentina neoslavujeme, my si dame akurat tak pusinky... raz sme chceli ist do restiky na Valentina, ze si dame veceru, tak sme nemali sancu, vsetko bolo obsadene, o nasej oblubenej restike ani nehovorim, tak sme zaparkovali do jednej pizzerie a dali si pizzu 😀

dijefcatko
12. feb 2010

My sme si kúpili tričká že: ĽÚBIM SVOJU MANŽELKU a ĽÚBIM SVOJHO MANŽELA 😀