Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

katkamarek
4. mar 2010

evitka, jani super spravicky 😵

rosannar
4. mar 2010

katka...vidím, že si si pridala aj dnešný testík, no a niečo tam možno aj je, fakt si kup testík s menšou citlivosťou...a tam už určite niečo budeš vidieť okej 😉

katkamarek
4. mar 2010

rosa ono to je silnejsie ako vcera, len nie je ta fotka upravena, testujem iba mamatestom, sak ked tam nieco je, tak raz aj on ukaze 😀

rosannar
4. mar 2010

katka..no ale ak chceš vidieť niečo fakt silnejšie tak si kup s menšou citlivosťou 😀 ...budeš potom taká kludnejšia... 😀

mateli
4. mar 2010

Baby pridavam sa k vam. Ktory je to test s nizkou citlivostou? Myslim taky, ktory ukaze zavcasu tehotenstvo.

mateli
4. mar 2010

Este taja technicka otazka, to ked odoslem odpoved, vzdy ma to vrati na tu tabulku s temami? Neda sa to nejak jednoduchsie?

rosannar
4. mar 2010

metali...ahoj a vitaj medzi nama....a test s nízkou citlivosťou je viamed ten som ja použila a je osvedčený... 😀

edita84
4. mar 2010

Ahoj kočky ako a máte? ja som bola off zas kvôli oku teraz budem musieť vybavyť operáciu laserom 🙄 a toto je môj graf http://www.fertilityfriend.com/home/edita84

jika80
4. mar 2010

mateli - ahoj a citlivejsi je kazdy test s citlivostou 10, potom mas citlivost 20, ten je menej citlivejsi

jika80
4. mar 2010

ahoj edit - ved to u teba pomaly aj na ovulku vyzera 🙂

ivanulienka81
4. mar 2010

vitaj mateli medzi nami... ja som pouzila tehu test RapiClear, ale podla mna v kazdej lekarni maju ine znacky tak hlavna vec ze je citlivost HCG 10mIU/ml, pytaj tak v lekarni a drzim palce 😉
edit a co mas s ockom?

edita84
4. mar 2010

no s okom to je tak že som tam mala dve ranky a teraz sa mi to nejako znova natrhlo a 3 dni som skoro nevidela ale dnes je to už ok zajtra idem na kontrolu a dohodnúť ten laser

no veru vyzerá to na ovulku len sa mi to zdá skoro ja zvyknem mať až 19 dc 😒

lumimi
5. mar 2010

zdravim dámy,
dnes som tu zda sa prvá - musim sa pochvalit zo svojim bruchom - konecne rastie viditelne
nepoznate nejake babske recepty aby sa mimco natocilo aby ukazalo na uzv ritusku? vo stvrtok mam do poradne a chcem vediet ci to je to moje dievcatko.

edita84
5. mar 2010

Ahojte http://www.fertilityfriend.com/home/edita84 takže to asi ovulka nebola 😅
lumi no veru už máš pekné bruško a recept nepoznám 😕

dijefcatko
5. mar 2010

Ahojte, tak ja som padla dole a mrcha sa rozbieha, graf ani nejdem vkladat ☹ idem si trosku podepkovat a potom nabrat sily do dalsieho kola... ale preco sa mi LF tak líši? 12,13 a 9 dní? 😒
lumi, kraaasne brusko 😉

edita84
5. mar 2010

dijef 9 dní ? si si istá že je t mrcha ?

dijefcatko
5. mar 2010

zatial silne spinenie, ale citim sa na mrchu uz par dni, vlastne toto je uz treti, co spinim 😒

lumimi
5. mar 2010

Dijefcatk - 9 dnová LF je strasne krátka. nie je to len taký jednodnový pokles äv trojfázovej krivke?)

dijefcatko
5. mar 2010

v podstate uz spinim hnedym vytokom presne ako kazdy mesiac pred mrchou, predpokladam, ze poobede alebo zajtra sa to rozbehne do normalnej mrchy. vlozim teda graf
http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75

dijefcatko
5. mar 2010

kuknite si aj ten predchadzajuci... je to uplne nieco ine

lumimi
5. mar 2010

no divoký graf.... no asi to naozaj bude ta mrcha.... 😔

dijefcatko
5. mar 2010

ten zaciatok je taky, lebo som bola prechladnuta, takze tam som bud nemerala alebo tie teploty potom vymazala. ale co to moze byt, ze predtym som mala normalnu LF a teraz toto? prave to studujem na nete, zeby prolaktin? ale HP som mala ok 😒 presne jedna baba citala, ze ked ma ovu normalne, aj LF je v pohode, ale ked sa ovula posunie neskor, mrcha uz nie a ostane jej LF 8-9 dni, presne ako teraz u mna...

katkamarek
5. mar 2010
dijefcatko
5. mar 2010

Katka? A kde je dúšik? 😕

lumimi
5. mar 2010

Nemusi to byt prolaktin, skor tou chorobou. neviem kedy ti robili HP, ale staci aby si mala menej LH v druhej casti cyklu a uz nemusela byt napr.dostatocná aby sa uvolnilo vajicko - tým pádom sa nevytvorí zlte teliesko a tým pádom nedojde k produkcii dostatocneho mnozstva hormonov nutných pre LF a tá sa skráti.
no neviem, ludske telo je zapeklitá vec.
ale taká choroba vie narobit poriadny bordel

lumimi
5. mar 2010

katka, co to to... ja som cakala ducha a nie len dusika

evitkamalicka
5. mar 2010

dobre ranko dievcata

katka skoda

katkamarek
5. mar 2010

no baby, aby ste vedeli, ze aj mamatest moze duchovat 🙂
neviem co to mohlo sposobit, ale cystu nemam, bola som pred tyzdnom na preventivke. Asi som mala viac verit ovu testom ked nesilneli. Alebo mozno aj bolo tehu, ale sa neudrzalo, a keby som netestovala, a nevidela dusika, tak o tom ani neviem. Kto vie, teraz je to uz jedno, mrcha je to riadna 😠

evitkamalicka
5. mar 2010

katka ja som to vedela uz davno a citala som to myslim davnejsie prave v BT grafoch

dijefcatko
5. mar 2010

ahoj evit, no dufam, ze o mesiac si to s katkou rozdame o to, ktora bude mat skor dve ciarky 😀
lumi, takze to u mna nemusi byt vaznejsi problem? a mozno ovu ani nebola? napriek ovu testom a hlienu?
cize toto s dokym riesit nejdem a o mesiac si spravime vianocne babo 😉