Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

ivanulienka81
10. mar 2010

katka ja este nemam co fotit, iba ak slaninu 😀

jika80
10. mar 2010

katka - topanocky a dve tricka mam nove 😉
evit - kraaaasne brusko mas 😵
som si bola dnes vybavit aj termin na endokrinologii, ze v juli maju volny termin 😅

katkamarek
10. mar 2010

jika, tak aj v nemecku je ondokrinologia napraskana?

jika80
10. mar 2010

katka - to asi vsade 🙂
tak sme sa rozhodli teda, ze ziadne vysetrenia sa nekonaju a v maji ideme do toho, takze mozno dostanem zivy darcek k narodeninam 😵

katkamarek
10. mar 2010

Jika, tak ti prajem, aby si mala ten najkrajsi darcek 🙂

jika80
10. mar 2010

katka - dakujem
a ty ako, zacinas tento mesiac s folikulometriou alebo som si ta s niekym poplietla 😅

katkamarek
10. mar 2010

jika nepomylila, v piatok idem, budem sice len 8 dc ale dr. povedal, ze uz zacneme takto a potom podla situacie 🙂

jika80
10. mar 2010

jeeej super, tak som zvedava, co budes hovorit 🙂 popozerate folikulky a hned bude vianocne babätko 😵

katkamarek
10. mar 2010

no jika, ja mavam ovu neskor, tak uvidime ci tam nieco bude 🙂

jika80
10. mar 2010

katka, ved to jedno kedy bude velky folicek, hlavne ze bude 🙂 drzim pasticky

katkamarek
10. mar 2010

no hej jika, ale teraz to este nemusi nic znamenat, aj ked tam nieco bude, v tomto stadiu este mozu zakrpatiet 🙂

lumimi
10. mar 2010

Zdravim dámy,

evitka pekne sa oblis 🙂

baby - mali by ste rychlo napisat tomu ježiškovi aby Vam to babetko uz zacal pod stromcek balit. 🙂

a ja sa musim postazovat, dosli mi objednane veci z netu a objednávala som si tričko a to mi je taaaki velke, moja mama tvrdi ze do neho este do leta dorastiem - no brucho mozno ale moj pidi hrudnik sotva - to by mi museli narast prsia snad styrikrát také ako mám teraz a to asi nehrozi....(dufam)

slavulilienka
10. mar 2010

júúúj babiky ako mňa bolí podbruško... 😢 ani chodiť poriadne nemôžem...a krúti sa mi hlava...to sa môže takto?

lumimi
10. mar 2010

slavulienka to by sa nemalo takto... na to musi byt dovod

slavulilienka
10. mar 2010

lumimi...ja som bola ráno na IUI...no uvidím...keď tak, zavolám ráno dokyne..

lumimi
10. mar 2010

slavulienka si dušná? a co brucho zvacsilo objem?

slavulilienka
10. mar 2010

lumi..ani nie dušná...len také divné pocity, také točenie hlavy, trošku do odpadnutia...a bruško je trochu väčšie..ale nie je to nejaký extrém..prečo?? 😕

lumimi
10. mar 2010

ja len ci nahodou nemas hyperstimulačný syndrom(predpokladam ze si bola stimulovana) - rpi nom sa presuva tekutina z ciev mimo nej - mozes mam nizsi tlak, pocínajuci ascites alebo výpotok na plucach - mala by si si pekne lahnut a odpocivat a rano uvidis - lahsie formy tohoto syndromu prejdu aj same, ale ak ti bude stale divne tak chod k dr.

slavulilienka
10. mar 2010

ejha...tak dúfam, že až tak vážne to nebude...už mi je lepšie...to len som asi nemala ísť do toho mesta a radšej ležkať.... no vieš, my ženy sme občas náramné... 😉 teraz som bola na vecku a mala som na papieri trošku taký ružový hlien....juuuuuuj to bude zase sledovania dva týždne.. 😀

lumimi
10. mar 2010

slavu - hlavne odpocivaj a rozmazluj sa tieto a nasledujuce dni. 🙂)

slavulilienka
10. mar 2010

to si piš že budem... 😀 budem si to užívať, nech sa trošku skáče aj okolo mňa... 😀 😝

lumimi
10. mar 2010

to je ten správny prístup 😀

slavulilienka
10. mar 2010

😉 tiež si myslím.... 😀

dijefcatko
10. mar 2010

Ahojte babky, ja sa asi mrchy tento mesiac nezbavim, fuuuuj. Ale to bude asi tou chorobou minuly mesiac a antibiotikami. Som zvedava, dokedy budem zasa spinit 😒 Slavu, drzim palceky 😉

slavulilienka
10. mar 2010

juj dijef..to je mrzuté...skús si navariť alchemilkový čajík...

evitkamalicka
10. mar 2010

slavu ak mas hyperstimulacny alebo mu chces zabranit mala by si vela vela pit, viac ako zvycajne

slavulilienka
10. mar 2010

evit..no veď pijem...už druhú fľašu minerálky...ale už mi je omoc lepšie... 🙂

slavulilienka
10. mar 2010

evit a čo je presne ten hyperstimulačny? 😕

evitkamalicka
10. mar 2010

oki tak len pekne pi, to mi spominala kamoska co bola na umelom, ale neviem presne ktory sposob ja tomu nerozumiem, ze po vklade treba vela pit prave kvoli tomu

lumimi
10. mar 2010