Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

renata32
27. okt 2009

Neboj urcite Ti to vyjde,tiez mas vsetky tie priznaky ako pisala fecova?aj ja som ich mala a hned som ochorela,mala som chripku,bola som tehotna.Radsej si davaj na seba pozor,co ak si ani este nevies?

fecova
27. okt 2009

viete, lenže ja som pisala aj doktorom na take poradne co su na nete a kazdy mi napisal ze to nie je mozne,ja uz sa tak tesim, ze budem tehotna,aj ked mi je strasne zle od zaludka,hlavne cez obed,a stale chodim na toaletu,a to kedy si mam urobit test?po kolkych dnoch?lebo pri prvom som nemala ziadne priznaky,vobec,az ked som bola v tretom mesiaci tak mi doktor povedal,ze som tehotna,absolutne nic mi nebolo, takze ja neviem co je to vracanie a tak,a ten vytok,a to bolenie brucha,no neviem,manzel hovori,ze sa nemam velmi tesit aby som sa nesklamala, lebo minuly rok mi vyberali myomy z maternice, tak doktor ma upozornil, ze sa nam to asi tak skoro nepodari, tak teraz som z toho trosku v soku,co sa to deje,ale fakt neviem ani kedy si mam ten test spravit,alebo mam ist hned k doktorovi?lebo poslednu menstruaciu som mala 18.10 a to len dva dni, potom sme to spravili a potom som mala este 3 dni, myslite ze to mozem mat tak skoro nejake priznaky?ved to ani tyzden nepresiel?alebo je nieco vo vzduchu?no ja uz fakt neviem.stale nad tym rozmyslam.

renata32
27. okt 2009

fecova,ahoj mne lekar doteraz neveri,ze to bolo prave vtedy,ale naozaj bolo.Manzel ma pravdu,velmi sa netes,poto sa budes dvojnasobne.Presne vsetko co pises,ja som mala take priznaky,tiez som vobec nezvracala.Mala som aj vytok,dokonca dva dni aj ako normalnu menstruaciu,potom zase vytok.A hlavne som mala zvysenu teplotu na 37,2-1.S testom este pockaj,je to skoro,nemusi Ti nic ukazat.

lumimi
27. okt 2009

testovat sa oplatí az v období mrchy - takže u teba je naozaj ešte skoro- počkaj min. 14 dní od predpokladaného počatia.

juj, zajtra volno v čechách - tak sa tesim ako sa vyspím 🙂

edita84
27. okt 2009

ahojte takže ked ma bolí brucho a kríže ako na menzes a mám výtok ako ked mám ovulku môžem byť aj tehu?jaj a z cigariet mi pride zle aj ked nefajčím a som unavená. alebo si začínam už namýšľať?

o príznakoch taktiež nemôžem vedieť nič lebo s malou mi nič nebolo ani len ranná nevoľnosť

edita84
27. okt 2009

jaj menzes má prísť až 7.11

lumimi
27. okt 2009

skor mas ovu - ale nevie,
ja som mala minulý týžden 80% príznakov - niektoremam stále ale mrcha mrcha dosla

evitkamalicka
27. okt 2009

jaaaj baby tusim vsetky mame nejake priznaky 😀

edita84
27. okt 2009

no hej len mám teploty 36,5 a 36,4 to môže byť ovu a to už od soboty?

lumimi
27. okt 2009

aku si mala predtým?

ale vraj ak teplota zostáva po ovu zvýšená tak je možné že došlo k oplodneniu

evitkamalicka
27. okt 2009

lumi ake zvysenie teploty myslis? lebo po ovu je teplota vzdy zvysena

edita84
27. okt 2009

predtým som zvykla mať 36,3 a 24.10 som mala 36,7 a odvtedy 36,5

evitkamalicka
27. okt 2009

edita to su nejake nizke teplotky na tehu, alebo si este nemala ovulku?

edita84
27. okt 2009

podla hlienu ju mám ale tie teploty mi nesedia

evitkamalicka
27. okt 2009

mne to nakoniec ovulku vyznacilo az 23DC, takze budem mat dlhsi cyklus ako som cakala, uz som myslela ze mi to ani nevyznaci
http://www.fertilityfriend.com/home/1d9533

evitkamalicka
27. okt 2009

a nerobis si graf na fertility? to by ti pekne vyznacilo

lumimi
27. okt 2009

tak to som pekne poplietla . . niekde som čítala že teplota neklesá - teraz neviem ci po ovu ale po ocakavanej mrche ....

evitkamalicka
27. okt 2009

lumi po ovu by mala teplota stupnut a klesnut ked pride mrcha

evitkamalicka
27. okt 2009

a dalej neklesa ak si tehu

lumimi
27. okt 2009

no, tak takto to bolo,

takze edita je normálne že máš takú teplotu:_)

evitkamalicka
27. okt 2009

lumi a ty tiez merias?

lumimi
27. okt 2009

zacala som včera - 4 DC - ale zajtra aj tak skusim testnut ci nahodou. je mi stale blbo ako min. týžden.

mam teplotu vcera 36,6 dnes 36,7 🙂

evitkamalicka
27. okt 2009

no ved vyskusas, vela zien ma menzes aj v prvych mesiacoch tehu

lumimi
27. okt 2009

vsak jasne - pre srandu 🙂

evitkamalicka
27. okt 2009

ja ak teplota neklesne tak skusim v piatok alebo cez vikend

lumimi
27. okt 2009

budem držť palec 🙂

maš ešte nejaky priznak okrem tých prs?

renata32
27. okt 2009

drzim palce nech nam to vyjde,ja tiez skusim v piatok

evitkamalicka
27. okt 2009

lumi nie len tie prsia, ale od ovulky ma bolia este viac

lumimi
27. okt 2009

tak snad 🙂

evitkamalicka
27. okt 2009

lumi ja sa tym uz teraz nejako velmi nezatazujem, ked bude bude, ked nie ide sa dalej