Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

janirea
8. okt 2009

ahojte,
mima 😕 ,,,,dufam, ze nie nieco zle,,,,

evitkamalicka
8. okt 2009

mima no super, ak nemas cyklus 28 dni ale viac, tak potom jasne ze aj ovulka nie je v strede cyklu, ale je posunuta

mima286
8. okt 2009

no tak dnes budem musiet manzela riadne pritisnut 😀 a verim tomu ze nebude vobec namietat 🙂

evitkamalicka
8. okt 2009

takze sup sup do snazilkovania

mima286
8. okt 2009

evit praveze neviem aky mam cyklus pretoze som vyse roka nemala menzes a teraz sa objavil lebo sme sa rozhodli pre druhe mimi.tak spermijky su usetrene a ide sa na to dneska 😉

evitkamalicka
8. okt 2009

mima jaaaj, ja som myslela ze uz mas normalne, tak potom jasne ze to nemozes vediet

mima286
8. okt 2009

no len mi vrta v hlave ta druha slaba ciarka na mamateste,ktory som si robila 28DC 😲

janirea
8. okt 2009

mima,,,no vidis, aspon vies, ze je ovulka,,,,,a tvoj m sa urcite tiez potesi dnes 😀

inak baby, tie vsetky testy, to je niekedy cista kremnica aspon u mna,,,,,ja som tiez testovala ako diva,,,,teraz som si uz povedala, ze ziadny test, ziadny stres, ze ci budu dve ciarky, ci nie, ci to nahodou nie je chybny test (aj ked ja som chybne nemala a vsetky vysli), ale bola som schopna vylupit aj lekaren o polnoci 😀 😀

evitkamalicka
8. okt 2009

jani ja budem testovat najskor 10-14 dni po ovulke

evitkamalicka
8. okt 2009

tiez nemienim minut majlant na testy

mima286
8. okt 2009

jani ja som taka ista 😀 😀 😀

evitkamalicka
8. okt 2009

ale pri predchadzajucich tehu som tiez bola nedockava 😀 😀 😀

mima286
8. okt 2009

a vcera ked som maleho zaniesla do skolky prva hlaska pani ucitelke pri dverach prv ako pozdravil,,mne donesie mikulas braceka,,tak som zvedava kolko pravdy bude mat moj pavucik,ci to ozaj tak bude a splni sa to 🙂

evitkamalicka
8. okt 2009

jeeej to bude super Mikuláš 😅

janirea
8. okt 2009

a este krajsie vianoce 🙂

inak, ja budem, teda potom testovat tiez len neskor,,,,musim sa donutit odolat,,a od mm mam "zakaz" kupovat testy,,,,ze sa budeme tesit az ked nam to dokyna potvrdi a bude vsetko ok,,,,,a vlastne aj ma pravdu,,,,,

evitkamalicka
8. okt 2009

baby no som zvedava ci to aj v reale vydrzime tak ako tvrdime 😅

janirea
8. okt 2009

evi,,,nooo,,ja to na 100% netvrdim,,,,,budem ako na ihlach a nervozna ako cert,,, 😀

evitkamalicka
8. okt 2009

jani ja tiez tak nejako 😎

janirea
8. okt 2009

musim pustit mm na net,,,ahojte zatial

lutsine
8. okt 2009

my sme zacali od oktobra...tak uvidime.

evitkamalicka
8. okt 2009

lutsine tak drzim palce

siskamiska
8. okt 2009

ahojte, tak aj my zacinami snazilkovat od oktobra 🙂 takze sa k vam pridavam 🙂

evitkamalicka
8. okt 2009

siska vitaj, konecne sa to tu zaplna

lumimi
8. okt 2009

Zdravim, citala som si ako ste sa bavili o tych testoch - urcite to skusime vsetky len by ma zaujimalo ci to budete testovat este pred ocakavanou MS? mna to láka testovat sa uz teraz hoci viem ze // teraz nebude (az od zajtra 😀)

evitkamalicka
8. okt 2009

lumi a kedy ocakavas resp. neocakavas mrchu?ja mam teda este cas, u mna ratam ze len teraz bude ovulka

lumimi
8. okt 2009

ja tiez, podla výpoctov by mala byt zajtra ovulka, takze mrcha az o dva týzdna (nekonecne dlhe)
Ale som rozhodnuta, ze to zajtra výde - a dufam ze o tom je presvedcene aj to mimi 🙂

evitkamalicka
8. okt 2009

lumi tak drzim palce

lumimi
8. okt 2009

aj drzim palec, snad bude plodný víkend pre vsetky (alebo aspon pre vacsinu)

lubif
8. okt 2009

ahojte baby 🙂 janirea ty si aj tuuuuu 😉
som v teme zaciname v sept. ale trochu som k vam nahliadla 🙂 a chcem reagovat na prispevok od mimi 🙂 ohladom toho ovu testu, ja som dnes 24 DC moje cykly su 26,27 a ovulka (ktorou som si ista kvoly hlienu) bola 26.9. takze som dnes 12 dpo, ale pisem tu preto lebo vcera som si zo srandy spravila ovu test ptz som pocula ze aj ten ukaze tehu, sice tomu velmi neverim, ale ze ten lh hormon s hormonom hcg maju vela spolocneho (citala som to na nejakych anglickych strankach a aj na fertility su fotky kde to baby skusali) no poriadne som sa zasmiala ptz aj mne vybehli // a dokonca testovacia silnejsia 😕 ale je mi jasne ze ovu nemam, tehu test som zatial nerobila ale akosi tomu ovu testu neverim proste mi je len smiesne ked sa na ten ovu test pozeram, takze tiez neviem co to ma znamenat, ale uz som rozmyslala ze to dam vyskusat aj mojmu drahemu ci aj jemu nevyskocia// 😀
drzim va vsetkym palce 😉

edita84
8. okt 2009

ahojte dievčatá ja som zatiaľ ešte nemerala bazálnu teplotu tak sa pýtam kedy s tým začať teraz mám druhý deň mrchy.poraďte prosím diki