Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
11. dec 2009

ale je to super, ze je tak nauceny, lebo vecer mame klud a mozme oddychovat a venovat sa jeden druhemu....zajtra sa chystame tu u nas na vianocne trhy na cigansku a tak, mnam

slibby
11. dec 2009

zase sa po dlhej dobe hlasim! evit gratulujem k //! a nech len fazulka rastie, ja mam uz maleho ulozeneho, chlapa na vianocnom vecierku tak mam pohodicku, ja som zvedava kedy sa mi dopracujeme k dalsiemu babu, zase som mala cez ovulku nocne, takze tento mesiac urcite zase nic a dalsiu ovulku som bez chlapa, kedze travime vianoce oddelene, tak snad sa v januari aj poriadne posnazime konecne.

edita84
11. dec 2009

mňam to by som si aj ja dala, jáj ako mi chýbajú časy ked Beja bola taká ako tvoj Adamko aj ona chodila tak skoro spinkať

edita84
11. dec 2009

malá sa hrá s ocinom na vresling malá tu len lieta vo vzduchu a ocino to schytal 2x do rozkroku 😀

evitkamalicka
11. dec 2009

slibby dakujem pekne

edit, ale ved ona pochopi ze spanok je dobry ked bude vacsia

edita84
11. dec 2009

evit už by to mohla pochopiť bolo by super keby sa sama pýtala spať len sa bojím čo bude robiť v škôlke namiesto spania 😀

vejinka
11. dec 2009

ahojte tak uz aj moj maly buva.. 😉

edita84
11. dec 2009

lúčim sa dobrú nôcku ráno sa ozvem ako je to s tou mojou mrchaňou hnusnou 😠

vejinka
11. dec 2009

uz sa tesime..dufam ze nedojde 😉

cukruska1920
11. dec 2009

Ahojte...som doma z roboty...kde ste vsetky?

vejinka
11. dec 2009

tuuuuuuuuuuuuu

cukruska1920
11. dec 2009

ahoj veji...jeej...som sa bala ze si budem pisat sama so sebou

vejinka
11. dec 2009

aj ja...ale o deviatej musim spat

cukruska1920
11. dec 2009

preco?

vejinka
11. dec 2009

no lebo o deviatej chodime spavat 😉

cukruska1920
11. dec 2009

to preco tak skoro? co si pipi?

vejinka
11. dec 2009

ze pipi...skus v noci tolko krat vstavat k malemu ako ja...a isla by si spavat s nim o pol osmej 😉 no a uz fakt letim do postele..lebo ma nic nezobudi prave vtedy ked to bde nutneee..dobruuuuuuuuuuuuu

cukruska1920
11. dec 2009

ved ja viem...tak pa

edita84
12. dec 2009

pekný víkend dievčatá ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2a5997/?i=3... zatiaľ ma brucho nebolí mrchovsky len som nafúknutá ako balon, prsia vlastne bradavky ma nenormálne bolia a všera večer mi bolo na grc len sa bojím že sú to zas len mrškové symptómi.

vejinka
12. dec 2009

ediiit sak testuuuj.. 😉

vejinka
12. dec 2009

edit..ja tak isto brucho ako balon..ale to preto lebo som nebola 4 dni na wc az dnes rano a bradavky ma bolia lebo mi ich maly v noci rozkusal auu a na grc mi byva dost casto 😅 ale tiez si myslim ze su mrcha priznaky..a aj tak mrchu ocakavam az 21.12

vejinka
12. dec 2009

edit ty si urcite tehula...kup testik s citlivostou 10 a sup na to...musia ti uz dve palice ukazat 😉

ivanulienka81
12. dec 2009

ahojte baby, no ako roztehulkovava sa to tu?
Vobec nemam cas sem chodit, maly je ako daky jaster, vsade lozi a stvera sa, neviem odkial ma tolko energie. No mam pocit, ze u nas sa tiez nebude konat zazrak na Vianoce. Vcera som bola na prevent. prehliadke na gynde... tak mi doky robi hormonalny profil, lebo vraj som dostala neskoro mršku ako som prestala kojiť ☹ Jaj, pana beka, ci ja neznasam tieto povinne prehliadky na gynde, stres som mala uz den predtym. Este musim ist na uzv prsnikov, tak vraj by bolo dobre keby som dovtedy neotehotnela ☹ Tak fasa.... Prajem vam pekny vikend 🙂

majkal
12. dec 2009

čau Ivka .... tak tu sme sa ešte nestretli 😀 .... vidím, že už by ste radi ďalšieho potomka .... tak držím palce 😉

lindus1
12. dec 2009

Ahojte baby, menstruaciu mam dostat zajtra, ale citim sa tak nejako inak, tak som si dnes rano urobila testik a tam dve ciarky, ale jedna je uplne slabulinka, no je tam.. mam to brat ako ano? kazdopadne skusim testovat este o dva dni.....

majkal
12. dec 2009

lindus: gratulujem 🙂 .... ja myslím, že áno ... tak nech Ti každým dňom tá druhá čiarka ružoveje čoraz viac 😉

lindus1
12. dec 2009

Dakujem majkal, aj ja si myslim, ze ano 😉 ale skusim pre istotu este raz v pondelok a potom pojdem ku gyndosovi... inak bola som unho pred dvoma tyzdnami na preventivke po roku a pol a on hovori, ze akurat mam ovulku, tak ze sa mozeme snazit.. ani som necakala, ze to tak skoro vyjde a pojdem zas na gyndu 🙂

vejinka
12. dec 2009

lindus gratulujem...aj ja som bola pred dvoma tyzdnami na gynde a mi hovoril ze mam ovulku 😀

vejinka
12. dec 2009

ale dve palicky nemam 😔 a tak skoro nebudu lebo mrchu cakam az 21

evitkamalicka
12. dec 2009

ahoj kocky

lindus gratulacia

edit som velmi zvedava na teba

ja som nedavno dopiekla domace veterniky http://www.tortyodmamy.sk/?q=zakusky/veternik-1