Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
26. nov 2009

cukrus tak snad potom aj hned otehotnies, aby si uz nemusela hladat robotu

cukruska1920
26. nov 2009

evit... uvidim...to necham na vyssiu moc... budeme sa snazit, a ked sa podari tak uz hladat nebudem ale inak normalne budem hladat... ved ked sa zamestnam aj tak by som musela byt PN

rosannar
26. nov 2009

bože ako pomaly mi ide tento deň...taký mám pocit ako keby už prešli dalšie tri a ono to je stále ten istý...neuveriteľné..už aby som bola doma...

evitkamalicka
26. nov 2009

aj mne ide pomaly dnesny den

rosannar
26. nov 2009

ale ked prídem domov, možno spravím večeru a zaľahnem do postele a budem spať....verím tomu, že drahý sa ku mne pridá a zaspíme ako malé deti... 😀 ale konečne zajtra je piatok a potom víkend pred nama...

evitkamalicka
26. nov 2009

moj drahy dnes pride o 2 hodky neskor, lebo ma vela prace

rosannar
26. nov 2009

evit...môj by už teoreticky mal byť doma...a verím tomu, že ked otvorím dvere tak bude sedieť pri počítači, ako vždy 😀 ...

lilix
26. nov 2009

helou kocky. mam taku otazocku, co mate dnes oblecene? lebo u nas dnes cela robota v ciernom. "cierny den"

janirea
26. nov 2009

ahoj lilix,,,,ja som zelená 😀

vejinka
26. nov 2009

lili aky cierny den?
ja mam biele tricko a teplaky 😀

rosannar
26. nov 2009

ja mám ružové triko a klasické rifle...

lilix
26. nov 2009

no tak to je iba u nas v robote, sme asi telepaticky prepojeni, lebo vazne 10 ludi je tu v ciernom, a to nam nikto nezomrel / chvala bohu../
ja si stale lamem hlavu alebo hlamem lavu 😀 co mam priatelovej mame na vianoce.
kokos dnes som to preberala s kolegynou radila o dusu, a proste na nic sme nedosli. kozmetiku eee, maju plne police. ona nikam nechodi,lebo nevladze na nohy, takze penazenku, kabelku a podobne veci nepotrebuje..
do kuchyne maju vseeetkooo a este viac. spotrebice, hrnceky, pohare no proste vsetkooo. tym ludom sa neda nic kupit 😠 😖 ☹ ☹
hoci co kupim, nevyuzije to a bude to len zavadzat. ach jo.. 😒
jednu vec som ale vycmuchala.. vraj sa jej minula vonna esencia. ale co daal? keby aspon tie stare veci zahodila, ze clovek jej moze kupit nove tricko, ale nie, ona bude stale nosit to stare a nove bude v skrini cakat 200 rokov. aj vase svokri su take?
rozmyslam nad niecim exotickym. na jedenie. ako napr. zavarane chobotnicky, alebo nieco co si len tak nedopraju kupit.

rosannar
26. nov 2009

lilix
tak to máš fakt dobrú dilemu...pravdu povediac, my svokrovcom kupujeme posledné dva roky len panvice 😀 , pred dvoma rokmi sme kupili takú menšiu a minulý rok tak veľkú...a čo tento rok, tak to nemám ani ponatia...

rosannar
26. nov 2009

lilix
a čo keby si jej kupila nejakú deku s vankúšom alebo niečo podobné?

janirea
26. nov 2009

lilix,,,nie si sama, aj ja mam dilemu co svokrovcom,,,mojich rodicov teraz vybavim permanetkou do jedneho centra,,,su tam masaze, perlickove kupele,,,,pedikura, manikura,,,,vselijake procedury,,,proste taky relax,,,a oco dostane este k tomu nieco polovnicke,,,,,,no ale svokrovcov fakt neviem,,,,skusala som uz vselico,,,oblecenie nefungovalo, lebo svokra tiez chodi v ciernom a najlepsie v tom istom,,,vsetko len odklada a neviem,kedy to potom chce nosit

panvice su tiez dobry naapad,,,ale mam obavu, ze aj tie by odlozila potom a nepouzivala 🙂

lilix
26. nov 2009

rosannar no co asi panvicu im kupte 😀
😉

deku?
c h aaaaaaaa??? eee deky maju. ja nechcem ani vediet, co vsetko doma v tych skriniach skryvaju. jeho mamke nestaci jedna doska na zehlenie, ona potrebuje dve, lebo co ak sa ta druha pokazi, ze kde bude bezat kupovat novu?
hrncov milion, stale kupuje ked vidi daco co ma sused, ale podla mna v niektorych este ani nevarila..
oni niekedy aj nam kupia rovnake veci do kuchyne co vobec nevyuzivame. tak to daruvame dalej 😀
este ma napada maju tam taku staru sadu zufaniek a tych blbosticiek co tak visia na stene, na prevracanie atd.. ale sa bojim, ze ked im take daco dame, ze hento stare aj tak nevyhodia a toto odlozia. pomoooc 😀

lilix
26. nov 2009

janirea tak to su uuuuuuuuuuuuplne rovnaki. proste stara skola. lenze ked to vsetko budu odkladat, tak to bude nemoderne a budu zase nove a novsie veci.. a raz. sory za morbidnost, ked pomru, tak to fungel nove si rozdelia ich deti, co im to pokupili, je tak?

janirea
26. nov 2009

vies, to jednoducho je taka skola a nezmenime to, ani nemam zaujem to menit,,,a v konecnom dosledku su to m rodicia, tak nech nieco on vymysli 😀

jika80
26. nov 2009

my najskor kupime svokrovcom asi nejake dobre drahe vinko a mame ich vybavenych
minuly rok sme ich namiesto vianocneho darceku pozvali do dobrej restauracie

lilix
26. nov 2009

inak nie ze by povedali, tak deti kupte mi kalendar na stol, nie ona si ho kupi sama. tak clovek uz vazne nevie. 😢

janirea
26. nov 2009

lilix,,,neboj nieco vymyslite 😉

lilix
26. nov 2009

mne jeho segra zvykla kupovat oblecenie, ale uplne uplne od veci. kokos jak pre ciganu. boze ved vidim nieci vkus, a ked neviem, tak nekupujem. radsej nechcem nic ako nejaku handru, co sa potom hanbim, ze nikdy na mne este nevideli.
a najviac neznasam, ked nam nukaju nieco co nechceme. koberec. uz 10x sme povedali, ze sa nam tam nehodi, ze ho nechceme. prejde par mesiacov a zoberte si ten koberec. taky je a taky. "no ved som ho uz videla" hovorim.. a tam sa vam hodi. a nedokazem im povedat, ze nie, tak hovorim, ze ale moj ho nechce.
😀 kua nech si ho daju oni. 😎

lilix
26. nov 2009

teda nekupila si ho sama, ale dala si ho kupit.

lilix
26. nov 2009

ideme domu papa

janirea
26. nov 2009

inak to mi daco pripomina co pises 😀 ,,,akoby som to poznala
ahoj lilix

dijefcatko
26. nov 2009

Ahojte, k vasej teme, my sme tento rok kupili svokrovcom dvd-cko, ale predtym som vzdy zvazovala vianocnu ruzu v crepniku, akurat z toho vzdy zislo 🙂

janirea
26. nov 2009

dijefcatko,,,,my sme ju kupili vlani okrem ineho,,,a celkom obstala,,,a maju ju este stale 🙂

sophie1981
26. nov 2009

jaaaaj, darceky pre svokrovcov.... 😲 ...od teraz je to uz jednoduche....dam fotku vnucky v ramiku a odbavene......

inac,lilix, take darceky mavam aj ja.....ja osobne nemam rada ruzovu.....vsetci to vedia.....ved aj na mojej dcere je malokedy ruzova...nejako mi pride cukrikova........aaaaleee, od svokry mam 3x ruzovy sveter, ruzovy sal, ponozky a a aj natelnik ruzovy,,....taaak........nastastie viem citat medzi riadkami a patricne jej to vraciam tiez darcekmi od veci..... 😀 😀 😀 😝

meruska
26. nov 2009

jeeej ahojte...zaujimava tema..my sme toho roku riskli kupit obom svokrovcom oblecenie...uvidime ci sme urobili dobre...nikto nema odvahu im nieco take kupit lebo maju zvlastny vkus.... 🙂

evitkamalicka
26. nov 2009

dobry vecer 😀