Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
26. okt 2009

kojzarik servus

kojzarik
26. okt 2009

ahoj evitka

evitkamalicka
26. okt 2009

dnes pocasie na hovno, pod mrakom tak fajne na spanie, tak ja dam malemu obed, ulozim ho spat a budem pod perinou pri telke

meruska
26. okt 2009

co si mam mysliet o tom ze po stupnuti teploty v piatok sa drzi uz treti den na tej istej hladine? stvrtok bola 36,3 a piatok az nedela stale 36,5 ? mam alebo nemam ovulku? :( som z toho taka smutna, neviem co si mam o tom mysliet...hlien naznacoval ze bola a teraz neviem :(

edita84
26. okt 2009

Ahojte dievčence dnes som bola u kamošky ktorá ma dve dcérky s vekovým rozdielom 1,5 roka.no to je niečo hrozné väčšia jej skoro vybehla na cestu a ju to ani nesralo no a moja bola som z nej prekvapená celou cestou sa držala kočára a ni ho nechcela pustiť.len dúfam že jej to ostane a bude taká poslušná aj ked bude mať súrodenca. jaj teraz sa teším že som malú držala na "krátkej uzde" 😀

lumimi
26. okt 2009

zdravim dámy.

meruska myslim že by to mmohla byt ovu teplota sa má držat min. 3 dni nad priemerom

ja som dnes tiez zacala merat. 🙂

lilix
26. okt 2009

meruska, skus sa opytat bab v grafoch bazalnej teploty, tam o tom vedia asi najviac.
a ktory den si cyklu? 😉

lilix
26. okt 2009

baby, ja som sa rozhodla, ze zase zacnem s alchemilkou, hoci mi zatial nepomohla, mozno som ju iba kratko pila.
kto ju este pije?

evitkamalicka
26. okt 2009

ja ju nepijem, ani neviem na co to je dobre

lumimi
26. okt 2009

pride mi že je to aj tak zbytočné.

meruska
26. okt 2009

lilix mam 18DC, ale moj cyklus je 32-35 dnovy

lilix
26. okt 2009

meruska, boli tu baby, co som videla, ze im teplotka v urcite dni cyklu neskakala, stale bola na jednej teplote.
ale co to znamena neviem. ku koncu cyklu by to mohlo znamenat, ze nie si tehu, lebo vtedy by mala teplota skakat. aspon tak som pocula. ale ked ty este nie si na konci cyklu.. hmm. ukaz nam graf.

lumimi
26. okt 2009

meruska - podla mna to bola ovulka - a ak ste sa snažili a teplota ti nebude klesať teoreticky by si mohla byyť v tom 🙂

meruska
26. okt 2009

lumini...snazili sme sa 🙂 jasnacka ....som zvedava co nameriam zajtra...juj ale keby si chcela mat pravdu 😵

meruska
26. okt 2009

lilix...ja mam iba taky na papieri grafik..ale pekne mi skakal v rozmedzi 36,2 a 36,4....a od piatku mam vzdy 36,5

kojzarik
26. okt 2009

meruska tak si ho odfot a hod do albumu aj ja som tiez tak mala graf

evitkamalicka
26. okt 2009

halooo halooo tu sa tusim snazilkuje 😅

meruska
26. okt 2009

lumini, lilix aj ostatne...pridala som si fotku mojho grafu, co vy nato? je to ovulka alebo nie?

beaska
26. okt 2009

Ahojte dievcatka tak u nas sa momentalne nesnazilkuje, bo zas dorazila mrcha mala az vo stvrtok.neviem co to je lebo vo stvrtok som mala zimnicu teplotu hrozne som sa citila a rano v piatok nic, len opuch pod okom a slabe krvacanie ktore postupne slablo az do nedele.Presne taky stav som mala pred 3 mesiacmi ked som prisla o babetko. ☹ 😒 Choroba to urcite nebola , vzdy mi mrcha chodila presne a teraz uz o tyzden skor. 😠

evitkamalicka
26. okt 2009

meruska skus napisat do temy BT grafy tam ti poradia, ja si ale myslim ze ovu este nebola

meruska
26. okt 2009

vdaka, skusila som sa opytat, tak snad mi poradia

evitkamalicka
26. okt 2009

meruska urcite ti poradia 😉

vtacatko2
26. okt 2009

ahojte kocky potrebovala by som poradit, s namzelom sa snazime o babetko druhy mesiac, lenze ja mam neustale problemy so svrbenim a casto sa mi objavuje zapal a ja teraz hrozne panikarim ci vobec mozem otehotniet ked mi stale nieco je aj teraz som v takom stave ze by som ju vymenila za nieco ine za to ako hrozne svrbi, viete mi nieco poradit, dakujem

mima286
26. okt 2009

ahojte...eviq pripajam sa a gratulujeeeem 🙂

mima286
26. okt 2009

vtacatko ja keby som bola na tvojom mieste v prvom rade by som si vyliecila to svrbenie,snazilkovanie by som dala na chvilu bokom
a bola si s tym u dr.

vtacatko2
26. okt 2009

ano min. mesiac mala som antibiotika a tento mesiac sa to znova vratilo a toto je mesiac co mesiac uz asi styri roky, uz na to naozaj nemam nervy a uz to nechcem odkladdat ved sa liecim uz niekolko rokov............ale dik

mima286
26. okt 2009

vtacatko pricin moze bit vela napr.sprchovy aky pouzivas,avivaz,prah na pranie ..................neskusala si zamienat

vtacatko2
26. okt 2009

ale ved praveze ja uz som vyskusala asi vsetko, hocico co si vycitam skusam, nepouzivam ziadne intimne gely na umyvanie,len cistu vodu, vyradila som sladkosti, nekupem sa iba sprchujem, nechodim na kupaliska.....ale nic nepomaha a som z toho nanic, uz neviem co so sebou som uplne v koncoch a to nehovorim o tom ze uz by sme naozaj chceli babo

mima286
26. okt 2009

a co partner tiez sa dal vysetrit ci tam nie je zrada