Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
7. okt 2009

bibka torticku som robila ja sama....na vychod netusim, lebo teraz si robime obaja vodicak takze mame jazdy, ale najskor asi na Vianoce a Ada neviem

sophie1981
7. okt 2009

tak sa ucite spferovat....to uz pridete na auticku co??.....ja si neviem predstavit zivot bez vodicaku...niekedy obdivujem mojich rodicov, ko to zladaju cely zivot bez auta..... 😕

evitkamalicka
7. okt 2009

no, ale najprv pojazdime tu niekde po okoli, hned by som si asi na taku cestu netrufla

sophie1981
7. okt 2009

to je pravda...ja som mala nekutocny problem zacat jazdit s Katkou.....som sla 40-tkou vsade...teraz uz je to lepsie.....uz idem aj 80, ked sedi vzadu.... 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
7. okt 2009

ja budem na tom asi podobne

lilix
7. okt 2009

evit caves, s tebou som si nepisala sto rokof 😉
mne vcera nesiel kon, normalne abstinencne priznaky. a dnes od rana net, az teraz. 😠

evitkamalicka
7. okt 2009

lilix ahojky....uz mi to zacina pripadat tak ze ma tu snad kazdy pozna 😅

lilix
7. okt 2009

asi si taka vyrazna osobnost. nhooo
a inak aj ja k vam dobre pasujem, tez budem mat co chvila 27, moj 31. sme tu v podobnom veku. 😅

lilix
7. okt 2009

sophi evit, vy sa poznate osobne?

sophie1981
7. okt 2009

ano.... 😀

evitkamalicka
7. okt 2009

lilix áno 😀

lilix
7. okt 2009

cez konika ste sa spoznali ci?

evitkamalicka
7. okt 2009

nie, my sme sa uz poznali predtym....sme z rovnakeho mesta, len ja som sa vydala inde

sophie1981
7. okt 2009

osobno uz davno....kolko rokov??....booze, ani neratam...som mala 16???...17 ked sme sa prvy krat stretli u Adky.... 😀

evitkamalicka
7. okt 2009

no asi tak nejako, fíha to uz je inac riadne davno

lilix
7. okt 2009

evi jak si sa spoznala s Ludkom?

evitkamalicka
7. okt 2009

lilix cez teletext pred 7 rokmi a potom sme sa prvy raz stretli v Bratislave, tam sme obaja chodili na vysoku

edita84
7. okt 2009

ahoj mima ako si dopadla? dufam že // . mne dnes došli krámy takže začneme so snažilkovaním znova.

lumimi
7. okt 2009

Zdravim, prajem Vám dnes užasný den - aspon taký ako mám ja.

evitkamalicka
7. okt 2009

edita, lumi ahojky

lumi co si nasla //?

lumimi
7. okt 2009

nie, este nie, ale v pondelok mi bolo uplne mizerne a uzivam si to ze dnes ma nic neboli, je mi viac nez dobre. takto mi nebolo dlho - asi som niekde v sebe vyhrabala tajnu zasobu endorfinov alebo co. proste je mi bez dvovodu dobre 🙂 Tak by sa mali citit vzdy vsetci.

evitkamalicka
7. okt 2009

jaaaj

lilix
7. okt 2009

evi aj ja som mala frajera cez teletext, ale skoncilo sa to. tohoto mam cez pokec. dobre, nie? 😉

evitkamalicka
7. okt 2009

lili internet je dobra vec 😀

mima286
7. okt 2009

AHOJTE sophie,evit,lilix,edit,lumi tak dnes rano som testovala ☹ a nic ,no pockam do konca tyzdna a uvidim co dalej,tento test bol rapi clear a tie prve dva co som si robila v 27 a 28 DC to boli mamatest a su tam // no ta druha je slabulinka ale je ju vidiet,ked moj muz na nu povedal ze je ale slabucka tak som rada ze som nevidela dvojmo 😉 skusim este kupit mamatest ten je vraj najspolahlivejsi a testnem za dva dni ak nebude tak uz neviem potom co dalej ☹

lumimi
7. okt 2009

mima286 - budem drzat pallce 🙂

evitkamalicka
7. okt 2009

mima skus mamatest, ja som sice testovala aj s Rapiclearom aj s Mamatestom pri Adamkovi a ukazalo na oboch

mima286
7. okt 2009

lumi-dakujem
evit-zajtra idem do mesta tak si kupim mamatest ako som uz pisala tu som o nom citala v jednej teme ze teda je najspolahlivejsi a su s nim aj spokojne,ale neviem kolko mam cakat,kym mi pride ms ci tyzden alebo dva radsej a potom zajst k dokimu 😨

evitkamalicka
7. okt 2009

mima ja by som pockala 2 tyzdne, tyzden je malo podla mna

mima286
7. okt 2009

dakujem,dobre pockam dva tyzdne a potom budem konat dalej,pri prvom tehu viem ze som mala len spinenie a strasne ma boleli prsia a test mi ukazal // ciarky dost neskoro,tak pockam tie dva tyzdne a ked nebudem nevadi ved este pride prilezitost a budeme dalej snazilkovat 😉