Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
8. okt 2009

vsak ano, ale este si tam zajtra zavolam ze co vlastne odo mna chcu

janirea
8. okt 2009

jasnacka mima,,,,ked budeme vediet poradime,,,,a este vydrz do buduceho tyzdne, ze co ta mrcha mrchata na to,,,

,,,,inak ja sa asi pri snazeni budem viac spoliehat na hlien cez ovulku,,,osvedcilo sa mi to prvy raz, tak snad aj potom,,,

edita84
8. okt 2009

evitka radšej tam skoč možno niečo preklepli a budeš mať ty z toho problémy.

evitkamalicka
8. okt 2009

no ale nervy vo mne teda pracuju na plne obratky, kaslem uz na to sak sa nemam coho bat

janirea
8. okt 2009

...evi, tak to bude urcite nejaky omyl,,,ale vysvetli sa to,,,,maju tam teda riadny bordel,,,,som zvedava, ze co ti povedia

mima286
8. okt 2009

ja tiez ak som neni tehu a tak ako ste sa rozpravali ze neni dobre sa tak zavcasu testovat,nieco na tom bude len sa mi vidi ze take dlhe cakanie az do ms mame maloktora a ja patrim med 😉 zi ne

evitkamalicka
8. okt 2009

mima nuz musis vydrzat

mima286
8. okt 2009

zajtra daj evi vediet len ich tam prosim ta neubi

evitkamalicka
8. okt 2009

mima zajtra tam budem len volat, ze co mam vlastne doniest a dokladovat ked nemam co a dostavit sa mam az 19.10.

mima286
8. okt 2009

aha tak ti prajem pevne nervylebo to je fakt na infarkt

evitkamalicka
8. okt 2009

dakujem

janirea
8. okt 2009

najhorsie je to cakanie,,,,inak, aj tak si nepomozeme,,,,,,ak by sme aj isli skor k dokyne, tak nic neuvidi,,,,a potom zase len cakat,,,,,,
podla mna takych 20 dni po ovulke (cca 10 dni ak meska MS) je to tak realne na 5 tt,,,,a uz by mohlo byt aj nieco vidiet,,,aspon bublinku

evitkamalicka
8. okt 2009

ja pojdem pri druhom k dr. az tak v 6-7 tyzdni

janirea
8. okt 2009

evi,,,dufam, ze uz aj zajtra daco poriesis, ked zavolas tej pani, co tak dobre vie domiesat datum 🙄
,,,ale nastvalo by to aj mna

mima286
8. okt 2009

mate pravdu je lepsie ist uz ked nepride tie 2 tyzdne meska pretoze ani dokt. nam moc prv neporadia

evitkamalicka
8. okt 2009

no nic idem sa na to vyspat....dobru nocku vsetkym a zajtra sa vidime

janirea
8. okt 2009

evi,,no ja tiez,,,,po tej skusanosti, tiez nepojdem skor a budem sa bat hrozne

janirea
8. okt 2009

drzim palce,,,a idem uz aj ja spat,,,,,mm sa zacina mrvit, ze treba ist uz aj spat 🙂 ,,,tak dobruuu

mima286
8. okt 2009

papa dobru nocku aj ja idem hajat 🙂

lumimi
9. okt 2009

Evi, moc sa do toho nevyznam ale mala som prolemy raz s poistovnou - ma odpistili na základnej skole, a celu strednu som bola nepoistena, s výnimkou na 1 týzden mesiac pred maturitou - takze predpokladam ze v tvojom prripade to ude rovnaký problém - hlavne im tam prines potvrdenie, ktoré ti vystavili k datumu od kedy podnikas ze mozes podnikat a ak najdes nejaky ucet z potravín z tooho obdobia, tak im ho tam prines tiez (mozno ti ho preplatia 🙂)

lumimi
9. okt 2009

teda problem s informačným sumom, nie priamo s tou poistovnou.
To je tak ked jedna ruka nevie co robí ta druhá

evitkamalicka
9. okt 2009

krasne dobre ranko

evitkamalicka
9. okt 2009

baby tak som tam volala a kukali na mna jak puk, ze podnikam az odteraz a ze im neviem nic zdokladovat, ale ze aj tak sa mam toho 19.10. dostavit aj bez dokladov

lilix
9. okt 2009

cafte. evit hlasovala som vcera aj dnes. moc sa to neposuva.. ☹
a v com budes podnikat? ak sa smiem spytat?

evitkamalicka
9. okt 2009

lilix kasli na to

evuliki
9. okt 2009

Dobre rano krasky 😉 Ako sa mame?U nas strasne prsi,v podstate uz tyzden 😠 Muza som poslala na nakup s malou a ja idem varit.Inak ja som tu vo fr bola u doktora na prvom sone asi v 3-4 tyzdni a bolo uz vidiet ciernu bodku,dokonca mi urobil aj fotku.A pak som isla na svk a doktor mi povedal (v 6.tyzdni),ze ani mi nejde robit sono,ze tam nic este vidiet nebude...Tak som mu ukazala uz aj vytlacenu fotku z pred dvoch tyzdnov a on kukal na mna ako blazon 😀

ludka_r
9. okt 2009

Ahojte
Edita, tak Ti to tento mesiac nevyšlo??? ☹ Škoda.. No, ja som ešte mrchu nedostala, tak som zvedavá.. Ak do pondelka nepríde, tak si spravím asi test... Aj keď neviem, či by mi vyšiel, lebo pri malom mi vyšiel mierne pozitívny až po 5 týždňoch meškania,... No, ale aj tak ma začína brucho pobolievať, tak som veľmi smutná... Myslela som si, že prvý mesiac ma to až tak trápiť nebude, ak nebudem tehotná, ale mýlila som sa....
Inak, ja si bazálnu teplotu meriam každý deň, aj počas mrchy...Tak sa to vraj má meriať...
Pri Vilkovi som si BT nemeriala a snažili sme sa, keď sme mali chuť, no a otehotnela som po troch mesiacoch po vysadení antikoncepcie. Teraz ju už pol roka neberiem, meriam si teplotu a možno budem dlhšie čakať...
Takže myslím si, že čím viac na tehotenstvo myslím, tým horšie otehotniem. Je to pravda.
Ale priznám sa, že ja si tú BT meriam preto, aby sme sa snažili pred ovu, čím je väčšia šanca na dievča.
Šialená som, čo?????? 😀

evitkamalicka
9. okt 2009

ludka to som ani nevedela, ze pred ovu je vacsia sanca na dievcatko

evitkamalicka
9. okt 2009

evuliki tam asi maju lepsie sono ako tu

edita84
9. okt 2009

nevyšlo ale neva od dnes som si začala značiť bt a uvidím len dúfam že sa to zdarí čím skôr kôli malej lebo budúci rok v septembri ide do škôlky a to bude pre ňu tiež šok a plus ešte súrodenec no neviem preto by som chcela odrodiť ešte pred septembrom.možno je to sprostosť ale chcem aby si Bea trocha zvykla na súrodenca.