Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

mima286
10. okt 2009

evit dam neskor mame navstevu,ale zatial moc nevinsuj este rozmyslam a nejde mi do hlavy ze je este taka slaba ta druha prvy som robila 28 DC a teraz myslim ze uz mohla bit silnejsia ale vsetko je este v otazkach 😉

evitkamalicka
10. okt 2009

oki, pockam mam cas 😅

edita84
10. okt 2009

mima tak len tichčko gratulujem a neboj sa zosilnie tá čiaročka. teším sa s tebou. 🙂

evitkamalicka
10. okt 2009

juuj baby uz, aby som mohla aj ja testovat, ale to este casu a casu, chyta ma nejaka nostalgia ze ako som testovala pri Adamkovi

sophie1981
10. okt 2009

mima....supeeeeeeeer....tichucko gratulujem.... 😵 😵 😵 😵

edita84
10. okt 2009

no aj ja čakám ten moment ked mi vyskočia dve// a môžem to oznámiť manželovi. rodine to nepovieme, až vtedy ked je 100% zdravé.

evitkamalicka
10. okt 2009

kocky a kedy vlastne neocakavate mrchu?

edita84
10. okt 2009

u mňa je práve na návšteve ale ako náhle odíde šup do snažilkovania

evitkamalicka
10. okt 2009

ja som dnes prave v strede cyklu, takze ja neocakavam 24.10.

edita84
10. okt 2009

tak budem držať palce aby neprišli

evitkamalicka
10. okt 2009

dakovala 🙂

ninimimi
10. okt 2009

mima aj ja ti gratulluuuujem aj keď ešte potichúčku ked tak velmi chceš ale ja viem že tie // znamenajú súrodenca pre Martinka. 🙂 a koho máme ďalšieho?

evitkamalicka
10. okt 2009

som aj ja zvedava ktora bude dalsia

ninimimi
10. okt 2009

to bude krásne keď si po Vianociach budeme hovorit ako nám krásne rastú brušká a nebude to po koláčikoch 😀

evitkamalicka
10. okt 2009

he he veru, nebudeme musiet potom po Vianociach dietovat 😀 😀 😀

ninimimi
10. okt 2009

no veď to jediné ma drží pri živote 🙂 tieto Vianoce si užijem 🙂 a bez predsudkov.Ozaj a kde sa nám stratila zakladateľka tejto témy popy 🙂 žeby si to rozmyslela.len ma to tak napadlo urobila som kuk kto ju zakladal a tej tu niet 😒

evitkamalicka
10. okt 2009

ja som tiez akurat vcera pozerala ze kto to zakladal

ninimimi
10. okt 2009

no nevadí my to tu roztočíme 🙂 som zvedavá ako rýchlo sa bude tabuľa tehuliek zapĺnat 😀

evitkamalicka
10. okt 2009

nini a ty kedy neocakavas mrchu?

kojzarik
10. okt 2009

baby ahojte

dnes tu budem s vami kedze je futbal

evitkamalicka
10. okt 2009

kojzarik ako vidim nie som sama, u nas to tiez zije futbalom a ten ja neznasam

ninimimi
10. okt 2009

no ja dúfam že na začiaku novembra si poviem že dalšia až po porode 🙂 no ja mám mm v práci ale malú mám znovu chorú tak dúfam že bude noc ok tak tu teraz trošku relaxujem a pozerám staré časti paneláku 😅

kojzarik
10. okt 2009

evitka no veru aj u nas funguje futbal ale nastastie nie casto 😀 😀 😀

ninimimi
10. okt 2009

evitka: aký je tvoj Adamko krásny okatý 🙂 som urobila rýchlo kuk do tvojho albumu 😅 aj ja chcem drúhé také okaté ☹

mima286
10. okt 2009

dakujem vam vsetkym ste zlate 😉 a ak som tehu tak dufam ze ma v tom nenechate samu a pripojite sa vsetky ku mne 😉 a na vianoce si budeme hladkat bruska aj od vybornych maskrt aj to malinke co tam bude

kojzarik
10. okt 2009

ninimimi neboj budes mat ani sa nenazdas a ja vam budem potichu zavidet ako krasne rastiete , suhlasis?

kojzarik
10. okt 2009

este som sa chcela spytat keby som mala cistu tak by to gyn. na sone videl alebo nie ?

evitkamalicka
10. okt 2009

nini dakujem, okaty je po tatovi....aj vy mate krasnu princeznicku

ninimimi
10. okt 2009

dakujem no vždy som chcela okaté deti nevadí ešte jedna šanca 🙂 kojzarik: ja si myslím že by to mal vidieť na sone určite a prečo vy sa budete mocť snažit až neskor

evitkamalicka
10. okt 2009

kojzarik urcite by to dr. videl ja som mala tiez cystu