Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
11. okt 2009

ja si kazdu jazdu uzivam, velmi ma to bavi, tak hadam aj tie testy zvladnem

ninimimi
11. okt 2009

ale zvládneš neboj nie je to také stračnéééé 😀

evitkamalicka
11. okt 2009

robime si s muzikom obaja naraz a aj skusky mama naraz

ninimimi
11. okt 2009

tak to máte supe 🙂 no idem nakrmit malú už je hore spinkali s tatinkom a už robia bordel 😠

ludka_r
11. okt 2009

Ahojte.
Tak Mima, to je super, už keď je tam aj slabá čiaročka, tak by to malo byť v rukáve... 😀 Ja som tak mala pri malom.
No, je dosť možné, že Ťa budem nasledovať... Mne už tak štyri dni mešká mrcha a posledné dva dni ma veľmi bolia prsia... No tak uvidíme, ale už si chytám bruško....Aby som sa nesklamala.. Test si spravím až v piatok, lebo vo štvrtok mám skúšku a chcem sa sústrediť najskôr na ňu... Aj keď to možno nevydržím a zajtra budem utekať do lekárne.... 😀
Držte mi prsty....

evitkamalicka
11. okt 2009

ludka drzim palce

ninimimi
11. okt 2009

ludka velmi ti držím palčeky dúfam že budeš dalšia.to je super najskor mima potom evitka a nakoniec ludka no štát nech šetrí na rodičovský príspevok 🙂

evitkamalicka
11. okt 2009

nini u mna je to este velmi otazne, takze zatial nepredbiehajme 😉

ninimimi
11. okt 2009

no jasné len držím palčeky 🙂

evitkamalicka
11. okt 2009

dakujem za drzanie palcekov...ale aj tak tajne verim, ze je to to 😅

eviq
11. okt 2009

ahojte, mate niekto skusenosti s mamatestom? pise sa na nom ze odhali tehotenstvo uz 5 dni po pohlavnom styku...zda sa mi to vsak skoro...ja mozne aby to test zistil uz pred terminom ocakavanej menstruacie? dakujem a vsetkym drzim palce :--)

evitkamalicka
11. okt 2009

eviq ja si nemyslim ze to ukaze tak skoro kedze zahniezdovanie vajicka trva tak 7-10 dni po oplodneni, takze ja by som skusila az najskor tych 10 dni po oplodneni

mima286
11. okt 2009

ahojte super sa to rozbieha 🙂 tak aj sa pridavam a drzim palce nech ms meska 😉

evitkamalicka
11. okt 2009

mima ahojky...kedy budes robit dalsi test?

mima286
11. okt 2009

evit az na buduci tyzden vo stvrtok nech hcg trochu stupne,fakt je ze by som si robila kazdy den 😀 test ale to by som vykupila tehu testy 😀 a druhym cakajucim snazilkam by sa nic neuslo 😀 tak budem skromna a ten jeden si usanujem na stvrtok 😉

mima286
11. okt 2009

no otazka je ci to vobec vydrzim do stvrtka 😉

evitkamalicka
11. okt 2009

ja uz som si tiez nakupila do zasoby, ale casu dost este

mima286
11. okt 2009

od kedy sa da zistit na sone ze som tehula

evitkamalicka
11. okt 2009

joj to ja neviem, ja som tusim sla v 5 alebo 6 tt a bola len mala bublinka a az o 2 tyzdne srdiecko a fazulka

beaska
11. okt 2009

Ahojte, aj ja sa pridavam . Tiez sa snazime o babetko. Nedavno som o jedno prisla, tak dufam, ze sa mi podari otehotniet co najskor 🙂 Poctivo beriem kyselinu listovu. 😵

kojzarik
11. okt 2009

ahojte kocky

mima ja neviem kedze som bola uz v 11 tt ked som to zistila ( dovtedy som mavala mrchu)

mima286
11. okt 2009

ahoj beaska vitaj medzi nami,kludne sa pridaj 😉

mima286
11. okt 2009

pitam sa preto,lebo neviem ci uz mozem ist tento tyzden k dokimu alebo az ten dalsi mam ist 🙂

edita84
11. okt 2009

ahojte mima podľa mňa kludne chod ked bude vidieť len bublinka max. ťa objedná o dva týždne neskôr. aspoň budeš vedieť na čom si.

kojzarik
11. okt 2009

kocky tak zajtra idem obodnej , zacal ma boliet zlcnik ( uz davnejsie ) ale kazdu noc sa mi to viac a viac stupnuje dnes v noci az tak ze som objimala kibel od pol2 do 5 rana , tak idem ci nahodou nemam zlcove kamene , nech som v poriadku ked uz teda snazilkujeme

beaska
11. okt 2009

mima dakujem, dufam ze sa nam podari otehotniet, lebo september nevysiel 😠 , ak hor sa do toho nech nas je viac 😅

mima286
11. okt 2009

kojzarik na teba sa vsetko mozne lepi a to co ma tak nechodi,tak sa rychlo vyliec a sup zarobit nejaku fazulku.Drz sa 😉

kojzarik
11. okt 2009

no veru sak vravim ze ja tiez musim mat vsetko len to co chcem nemam ( ale nemyslite si o mne ze som hypochonder 😀 😀 )

mima286
11. okt 2009

to si vobec nemyslime,ak je volaky problem treba ist k dr. nech sa moze snazilkovat 😉

mima286
11. okt 2009

beaska to nevadi ked sa nepodarilo moze sa prave teraz zdarit 😉 a netreba to vzdavat a bojovat dalej 🙂