Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

mima286
12. okt 2009

ludka,dufam ze mas pravdu a bude to tehu 😉 fakt je ze aj my sme maleho planovali tak sa zadaril ostala som tehu po 3 ms pred tym som 4 roky nemala ms tak celkom super to vyslo a teraz som na tom tak ze som nemala vyse roka ms a teraz prvy krat prisla a tiez je to asi posledne tehu lebo tiez som neni najmladsia 😉

lumimi
12. okt 2009

Nech sme všetky tehotné! - ludka - pridavam sa ktvojmu prianiu 🙂

mima286
12. okt 2009

tak tak nech sme vsetky tehule 🙂 😉 🙂

evitkamalicka
12. okt 2009

tak som doma, kabat bol super, aspon mi nebola zima

lumimi
12. okt 2009

povedzte mi Vas nazor na tento článok - čo z neho može platit? dik 🙂

lilix
12. okt 2009

ahooooojte vospolok! mima co to citam, 4 roky si nemala menstruaciu? fuha. ja viem, ze to nie je asi zdrave, ale asi by som aj menila. co som sa ja natrpela pri ms. ☹ jak som si ibacom zaludok a pecen donicila nechcem ani vediet!!! ☹

evitkamalicka
12. okt 2009

tak nam prave zacali kurit, huraaaaaaaaaaaaa

evitkamalicka
12. okt 2009

lumi u mna jednoznacne tie prsia a unava

lumimi
12. okt 2009

a aky typ unavy, som viac unavená nez obycajne, ma to tak napadlo ked som vyberala nieco z chladnicky - normalne som sa az zadychala a to som myslela ze ked budem jest kyselinu listovu tak budem mat krvinky v pohode a unava nehrozi.

lumimi
12. okt 2009

a hlavne ta unava ocí, od minulého stvrtku- to je priserne- a cez den zaspavam hoci som nezvykla.

evitkamalicka
12. okt 2009

unava taka ze by som furt len spala, ledva mam oci otvorene a kyselinu listovu poctivo papam aj ja ako aj pri predoslych tehu

tun1ska
12. okt 2009

baby, ja som si dnes tiež normálne poobede musela schrúpnuť:🙂) Dúfam, že to niesu len pseudopríznaky, som 8 DPO:🙂) 😵

evitkamalicka
12. okt 2009

tun1ska drzim palce nech to nie je len plany poplach 😉

b.bardyova
12. okt 2009

ahojte aj my sa snazime...ale zatial nic nic..teda aspon myslim ale drzim palceky vsetkym

tun1ska
12. okt 2009

evitka..určite je, ako tie všeeeetky predošlé..🙂) ale nevy, ideme ďalej, no nie?

tun1ska
12. okt 2009

b.bardy-tak to si teda dríme všetky navzájom:🙂) tfuj, tfuj, tfuj 😵

mima286
12. okt 2009

lumi-u mna je len prvy priznak vynechanie ms zatial 😉
lilix-ano tak dlho,koli chorobe ☹ ale uz je dobre 😉
evit-super budete mat teplucko,mi uz kurime davnejsie ale rod..dom je iny mrazak ti poviem 😉
tun1ska,b.bard.-drzim palce nech to vyjde a aj vsetkym ostatnym snazilkam 🙂

kojzarik
12. okt 2009

ahojte

evitkamalicka
12. okt 2009

tun jasne ide sa dalej

mima286
12. okt 2009

tak som sa rozhodla ze v stredu testujem 😉 lebo do stvrtka nevydrzim 😉

edita84
12. okt 2009

🙂

mima286
12. okt 2009

idem buvat lebo ma zacala hlava boliet ☹ tak dobru noc ahojte 😉

marionn
12. okt 2009

ahojte 🙂

lumini: k tomu článku....u mňa sa vyšantili všetky body z neho... 😉 ... +bývalo mi zle asi od 3-4 týždňa 😅

edita84
13. okt 2009

dobré ránko

sophie1981
13. okt 2009

breee ranko......ako nejake nove ciarky??...ja vas nestiham citat....rozrasta sa to tu tak rychlo....a mala mi nedovoli citat....a kedspi musim varit, upratovat.... 😝

evitkamalicka
13. okt 2009

dobre ranecko

lilix
13. okt 2009

ahojte potvorky moje 🙂 ja som dnes po dllllllhej dobe prvy krat opat merala. 😵
spohpi ani ja nestiham, a uz ani nemam prehlad kto tu vsetko je.. ale neboj, za chvilu sa to tu preriedi, vsetky sa presuny do tehu tem. /dufam, ze aj ja cha cha/ to by bol ZAZRAK!

lilix
13. okt 2009

my este nekurime. mali sme teplo z varenia. a v spalni sme si naprdeli ha ha 😀 😀 😀 ale nie 😵

evitkamalicka
13. okt 2009

nam je uz fajne teplucko