Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

jika80
23. feb 2010

rosi - no myslim, ze este lucy tento tyzden testuje - tak ta by mohla este tento mesiac zachranit 😀

rosannar
23. feb 2010

jika..asi tak nejak.. 😀 ..a ty ako? už v pohode? ináč odkedy si povedala tú zlú správu tak mám menšie obavy z prvej poradni...bojím sa či to bude v pohode, ale snažím sa myslieť pozitívne... 😉

katkamarek
23. feb 2010

mima to ma mrzi ☹ , vies mozno to bude ten pripad, ze si aj bola tehu, ale vajko sa neudrzalo a odide s ms, kedy by si mala dostat? Alebo uz si po termine? Lebo keby sme tak skoro netestovali tak mozno ani nezistime, ze sme tehu boli 😖

mima286
23. feb 2010

katka ja som praveze ms nemala ale citila som ze bola ovu tak som si zacala robit test ale aj tak pojdem k dr. nech viem co je vo veci,no ja verim ze nam to tu vsetkym urcite vyjde a budeme mat // kolajnicky 😉

katkamarek
23. feb 2010

mima ja viem, ze si ms nemala, preto sa pytam, ze kedy by si mala dostat, a ci ti uz meska 🙂

rosannar
23. feb 2010

tak a som späť z obeda...obed bol výborný, už som si stihla nakupiť aj veci na večeru, takže potom len hor sa do varenia... 😀

edita84
23. feb 2010

ahoj a čo dobré budeš variť?

rosannar
23. feb 2010

edit..neviem či to poznáš ale vydlabance... 😀

edita84
23. feb 2010

né nepoznám

katkamarek
23. feb 2010

ahoj ros, rano si slubila, ze tu budes viac, no ale flakas to 😀
ani ja neviem co su to vydlabance, ale mozno to poznam iba pod inym nazvom, ako sa to robi?

mima286
23. feb 2010

katka ale ja nemam vobec ms ja som uplne bez ms,ked sme sa po prvy krat rozhodli pre druhe mimi tak to bolo minuly rok v septembri a sama od seba mi prisla ms mala som ju od 7.9 do 13.9. a a potom sme teda skusali ci sa nam zadari no robila som si testy a s testami som dopadla presne ako teraz a od vtedy som nemala ms a ani nemam no docitala som sa,ze mozem ostat tehu aj ked nemam ms,pokial ovulka je tak nie je problem ostat tehu

katkamarek
23. feb 2010

aha mima, ja som zabudla, ale ako potom vies ze mas ovulku?
A bola si aj na nejakych vysetreniach, ze preco nemam menzes?

rosannar
23. feb 2010

edit...no tak to môžeš ľutovať lebo je to peefektnééé 😀

katka...ja viem...ale prichádza obdobie daňového priznania a ročného zúčtovania zdravotného poistenia tak mám práce a práce...

edita84
23. feb 2010

tak napíš ako sa to robí možno to fakt poznám len pod iným menom

katkamarek
23. feb 2010

ros no tak, co to je? Ja som vcera robila čeregy 😀

rosannar
23. feb 2010

edit, katka...takže to sú také plnené žemle a upečené (ale len tak trošku, aby schrumkaveli) a plnené sú takou zmesou-kyslá smotana, vytláčací syr, strúhaný syr, opražená slaninka a paprika....no je to mňamky.... a katka čo je to čeregy?

mima286
23. feb 2010

vedela som podla toho ze som mala strasne chut sa milovat akeby v ten vecer sme nerobili tutu mutu tak by som bola schopna ho aj znasilnit 😀 (nemavam takyto priznak casto) a podla hlienu
menzes nemam koli liecbe ktoru som mala v r.2000 a ked som bola u dr.tak mi povedal ze to nevadi,pokial teda nechceme druhe mimi,no teraz chceme druhe tak budem musiet k nemu ist alebo silno tuzit po babu ako v septembri a mozno pride aj sama od seba no nechcem cakat do nekonecna roky mi pribudaju 😉

edita84
23. feb 2010

ros mňam to môže byt finom 🙂

katkamarek
23. feb 2010

jaj rosa uz viem co to je, myslim, ze v originaly sa to vola sedliacke fondue 😉

a čeregy su u nas na zempline nieco ako fanky, len s tym rozdielom ze zaklad na fanky je viac vajecny a ide tam rum a len trocha kyslej smotany a čeregy su v podstate z kyslej smotany, jedno vajko, muka a soda bikarbona, vyprazi sa to v oleji a obaluje v praskovom cukre

mima286
23. feb 2010

jeeej katka ja robim podobne ako ty ale ide tam biely jogurt,muka ,vajko a soda bik. a robia sa z toho dolky ktore zlepujem lekvarom a navrch davam slahacku a tekutu cokoladu ,,mnam"

katkamarek
23. feb 2010

mima, tak neviem aku diagnozu mas, a preco si sa liecila, ani sa ta nebudem pytat, ak nechces. ale to ze nemas menzes podla mna vadi, lebo ked ovulujes, a neotehotnies, tak ako sa potom cistis, ved ta sliznica sa nema ako odplavit, to podla mna vobec nie je v poriadku 😖

katkamarek
23. feb 2010

mima, tak to je jedno ci jogurt, kysle mlieko alebo smotana, ale v podstate to je to iste, len ja uz tam nic nedavam iba praskovy cukor 🙂

katkamarek
23. feb 2010

mima, ale nie je zle vyskusat aj tvoj recept 😅

rosannar
23. feb 2010

edit....to je naj naj jedlo..je to jednoduché a zároven veľmi chutnééé

katka..no niečo také to môže byť tiež...no aj tie tvoje čeregy poznám...ale pod iným názvom ale teraz neviem že pod akým 😅

katkamarek
23. feb 2010

rosa to este kedysi davno ked chodili chutovky na markize s novotnym, tak to tam varil Stano Danciak, my sme to tiez robievali, ale teraz uz davno nie, akosi sme nato pozabudli

A tie moje ceregy poznam len pod tymto nazvom, este ako som hovorila fanky, ale to je trosku ine 😉

katkamarek
23. feb 2010

Inak ja som to vcera robila prvy krat, robievala to iba moja babka, ani moja mamka to nerobila, neviem preco, ja som mala pocit, ze to je nejaky zlozity recept, ale to je este jednoduchsie ako sisky, u nas sa to robieva hlavne pocas fasiangov, ale teraz viem, ze ja to budem robit casto 😀

rosannar
23. feb 2010

katka..presne tak..odtial to máme aj my 😉 ....a my si to robíme tak 2-3krát do roka...

dijefcatko
23. feb 2010

ahojte 🙂
ze ake dobrotky ste tu riesili! juuuuuj, u nas tie zemle volame slovenske fondue a mame to velmi radi, mnam! 🙂
dnes opat hlasim pozitivny ovu test a ukazkovy egg hlienik, takze opatovne vyslovujem nazor, ze tento mesiac je nejaky posahany! som 23 DC a ovu iba teraz? c c c v kazdom pripade to ideme patricne ehm.. "vybavit" 😀

dijefcatko
23. feb 2010

a skutočne, kde je lilix? nepoznate ju niektora aj osobne? nemate jej mail, ze by sme jej napisali, co je s nou? ak ste jej niektora pozvanku na FF posielali 😕

kojzarik
23. feb 2010

ahoj kocky tak mrcha dosla nakoniec uz dnes 😠 nevadi ved ani to snazilkovanie nieje zle 😀