Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

ninimimi
5. okt 2009

janirea: teba si nedáme ty tu musíš ostať.Možno otehotnieme spolu veď mne sa to tiež nemusí podarit v novembri tak tu tiež chcem ostat

miru.j
5. okt 2009

na prechladnutie neviem...asi ano 😉 ....ja si kupujem v cajovni,v lekarni som neskusala.Na prechladnutie hocijaky caj s citronom a medom. ....ja ked som bola naposledy tehu pila som caje pre tehotne z lekarne,ostalo mi a tak popijam dalej...ved co ak nahodou 😵 🙂 😀

janirea
5. okt 2009

miru,,,,ja som vysadila femibion,,,a neviem, ci som dobre spravila,,,mam este jedno balenie na mesiac, tak neviem, ci ho idem znovu jest, ci pockam mesiac 😨

ano, alchemilka je velmi dobra,,,a myslim, ze aj v lekarni sa da kupit,,,a aj v inych zenskych cajoch urcite je

sophie1981
5. okt 2009

zdravim pratele......

janirea
5. okt 2009

ninimimi,,,moze to byt aj darcek na vianoce 🙂

ahoj sophie

miru.j
5. okt 2009

janirea,ja tiez neviem ci je dobre brat to,ale povedali mi odbornici ze ano...tak to beriem..... .....bez salky alchemilky ani den nezacnem 😀 ...to mam miesto kavicky 😝

janirea
5. okt 2009

miru,,zle to urcite nie je,,,je tam listovka aj ine vitaminy,,,takze ucite ano,,,a mozno, ak sa zadarilo, tak treba aby si ju papala 🙂 ,,,ja sa este opztam mojej dokyny o mesiac, ked pojdem na kontrolu

miru.j
5. okt 2009

sophie ahoj...aku fajnu veselu foto mas 😀 ....to s tym darcekom je super napad janirea 🙂 tiez som na to myslela....a pomoze nam alchemilkaaaaaaaa....nieco ako moje placebo...ano ano pomoze urcite verim tomu 🤐

miru.j
5. okt 2009

papam papam... ...ja idem tiez k lekarke na preventivku koncom oktobra

ninimimi
5. okt 2009

janirea, miru: ja to mám tiež tak naplánované chcela by som dostať pod stromček // 😀

janirea
5. okt 2009

ja musim pockat na prvu MS po zakroku, ako mi povedala dokyna a hned idem na kontrolu, ci je uz vsetko v poriadku. Uvidim, ze kolko mi povie, aby sme este cakali,,,ale predpokladam, ze este aspon 2 mesiace,,,

,,to ti v oktobri mozno aj inu radostnu spravicku povie dokyna 🙂

miru.j
5. okt 2009

aj jajavascript:addEmoticon('😅','vBody')

evuliki
5. okt 2009

Ahoj holky,pridavam sa k vam do klubu 😅 Mam uz skoro (presnejsie v sobotu) dvojrocnu babulku.Ta sa nam "podarila" na druhy cyklus,tak som zvedava,ako to pojde s druhym mimi...Nakolko mam mikrocysty na vajecnikoch a nepravidelny cyklus,asi to nepojde lahko 😒

janirea
5. okt 2009

ahoj evuliki,,,vitam ta medzi nami,,,ale musis slubit, ze najneskor // ako darcek pod vianocny stromcek 😉
,,a drzim palceky 🙂

mima286
5. okt 2009

ja som tiez zacala pit alchemilku caj,ale teraz nechcem ze by sa v tehu nemala pit teda ak som ,ak nie tak ju budem urcite pit nasho pavucika mame vdaka aj nej

evuliki
5. okt 2009

Janirea dakujem za privitanie 😉 Snad si myslela tieto vianoce 😀
Tiez vsetkym drzim palceky 😉 Musim zajtra prikupit folic acid,aj pred prvym tehu som to uzivala

mima286
5. okt 2009

a hned po prvej salke a po spolocnom rozhodnuti ze si spravime druhe babo 🙂 tak som dostala aj menzes pred tym rok som vobec nemala 😒

janirea
5. okt 2009

ano evuliki,,,tieto jasnacka 😀

kojzarik
5. okt 2009

ahojte kocky , mozno trochu blba otazka ale ked som mala dnes vytok znamena to ze sa mi uvolnilo vajicko,a je sanca ze otehotniet . teda aby som bola presnejsia moze byt vytok aj ked nieje vajicko

p.s. plodne dni mi zacali 3.10.2009

miru.j
5. okt 2009

kojzarik,moye byt ak je tahavy sklenity 🙂

mima286
5. okt 2009

kojzarik mozne to je ale zalezi aky je ten vytok

janirea
5. okt 2009

kojzarik,,,,myslim, ze ano,,zalezi od toho, aky je hlien. Ak je redsi, vodnatzy a kĺzavy, vyzera ako surovy vajecny bielok, tak je ovulka a vajko, ale to vies
ak je iny,,,alebo ziadny tak ovulka nie je

janirea
5. okt 2009

jaaaj, som sa zopakovala 😀

kojzarik
5. okt 2009

mozno budem trosku nechutna ale mne to skor pripada ako priesvitny sopel

janirea
5. okt 2009

kojzarik,,,tak je to spravne,,,,malo by sa to dat natahovat medzi prstami,,,,,,no, je to tak 😅
,,cas snazilkovat

kojzarik
5. okt 2009

tak mi drzte palce , snad sa nieco dnes zadarilo

ninimimi
5. okt 2009

evulik aj ja ta vítam no babenky konečne sa to tu rozbieha na plné obrátky.No kojzarik tak to vyzerá že ty v najbližších dnoch budeš mat dni vyplnené slanžilkovaním. tak šup šup 🙂

janirea
5. okt 2009

ja som sa prave dozvedela, ze moja sesternica caka druhe babo,,,,uz je v 12 tt 🙂 ,,,dobra spravicka,,,,,,jooooj, vidite a teraz ma chyta hnusna depka,,,,uz som sa mohla aj ja tak tesit ako ona, keby nam to bolo vyslo ☹

edita84
5. okt 2009

no ked to je ovulácia tak som min. mesiac asi dobre vystrehla no počkám a uvidíme ale baby čo tu ešte vypisujete ked mate doma ociho šup šup a snažiť sa.takže príjemnú nôcku. 😝

janirea
5. okt 2009

edit,,,,ja som dnes sama,,,mm je v robote,,,az zajtra sa uvidime,,,,tak len ňúram po nete