Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

miru.j
17. feb 2010

kati,pockaj ked budes mat uz po porode,pojdu najskor prsia potom dlho nic az nakoniec Ty a zadok...hotova pamela anderson 😀

katkamarek
17. feb 2010

no miru ja sa na to spolieham, ze aspon pocas tehu budem nejake prsia mat, nech si ich mm aspon tak uzije 😀
ale uz som aj citala, ze prsia sa mi vobec nemusia zvacsit, tak som strasne zvedava, teda mlieckom budu naliate, ale nie vacsie

miru.j
17. feb 2010

...kati,kamoska bola uplne plocha,ale teraz ked koji ma aj pred nasimi 😀 ,inak mala,len take vyrazky 😀

katkamarek
17. feb 2010

miru, necham sa prekvapit, ze ci nieco vyrasi 😀

miru.j
17. feb 2010

bola som na tej stranke,niektore tuniky sa mi pacili,ale gate tam na mna niesu 😒 ...same male cisla 😎

evitkamalicka
17. feb 2010

miru ja som tam zohnala aj moje teda velke cislo, treba pozerat priebezne kazdy den

miru.j
17. feb 2010

...evit,budem muset,teraz ked som PN,tak jedine takto si mozem daco kupit 😉 ,...Ty si daco kupila?

rosannar
17. feb 2010

ahojteeeee...už tretikrát sa hlasim...práve som bola trošku na prechádzke v meste a kupila som si zeleninový šalátik s kuracím mäskom a k tomu celoznnne forneti..no jednoducho mňamky 😀

miru.j
17. feb 2010

ahoj ros,mnam celozrne fornetky...dala by som si 😉

rosannar
17. feb 2010

miru....ja tie forneti zbožňujem....už si nedávam ani tie plnené ale len tieto.... 😀

miru.j
17. feb 2010

...asi idem daco pojest.Ja som robila cestoviny s kuracim maskom zo smotanovo cesnakovou omackou a syrom,...idem na to 😝

rosannar
17. feb 2010

miru....tak dobrúú chuť prajem 😉

miru.j
17. feb 2010

..mne tiez chutili najviac,ale mam rada aj tie na slano pizzove,brindzove...mnam,teda si mi chutky narobila.Chudatko moj muzik,pride o pol tretej z robotky a ja ho poslem po celozrnne tycinky autobusom,bo mi tu take nemame 😒

katkamarek
17. feb 2010

no tak ja som mala na obed zapekane cestovinky s brokolicou a mozarelou, co som vcera robila, mnam, ja dnes masko nepapam, je popolcova streda 😉

rosannar
17. feb 2010

miru....no chute sa teraz robia veľmi ľahko.... 😀

miru.j
17. feb 2010

dakujem aj ja tebe...uz papam,mam ohriate v mikro,moj manzelik neznasa ked papa dakto pri PC 😀 ,este ze ma nevidi,ako sa tu napchavam 😝

miru.j
17. feb 2010

😕 popolcova streda 🤐 ...ja som zabudla 😝

rosannar
17. feb 2010

miru...to je v pohode...to som zvykla aj ja a tiež to mužík nemá veľmi v láske ale niekedy aj on je pri pc tak mi velmi nemá čo vytýkať 😀

miru.j
17. feb 2010

...inak dala by som si aj brokolicku,alebo karfiolik take mnam zapecene,ale u nas by to nikto iny nejedol...a ja som moc pohodlna uvarit si daco len pre seba 😅

katkamarek
17. feb 2010

miru, ty si tehula, potrebujes ziviny, a ked si zabudla nic sa nedeje, neurobila si to umyselne 😉
Akoze moj mm nechodi do kostola, je v podstate iba pokrsteny, sice ja kostol tiez zanedbavam, ale uz som aj jeho naockovala,ze dnes by masko nemal, a ma aj pocuvol zatial, mi volala svokra, ze prisiel mm a ju zjazdil, ze dnes urobila fasirky a privarok, on si z domu tiez zobral zapekane cestovinky, bo mu velmi chutili 😀 (on ma radsej to co navarim ja 🙂 )

miru.j
17. feb 2010

rosi,moj pri PC nechce papat,aj ked mu to tam podam,tak si to vezme do kuchyne....ale napr ranajky do postele ma rad,alebo chlovat daco pri telke 😀

katkamarek
17. feb 2010

miru, tak v tomto smere mame brokolicu radi obaja, moj mm ju doslova zerie 😀 a aj tiez, a on chce radsej taku zdravu vyzivu, co ja zas velmi nemusim, ale snazim sa to tak kombinovat aby nam to vyhovovalo obom 😀

rosannar
17. feb 2010

miru....no také ranajky do postele som už dááávno nemala..... 😀 ...

katka....no to mäsko by sa fakt nemalo papať ale my sme to ani nikdy nedodržiavali.... 😀

miru.j
17. feb 2010

kati,to je dobre,ze mm chuti viac od svojej polovicky ako od mamky,...mojmu tiez chuti odomna a od svokrusky mu nechuti vobec 😀 😀 😀 .Skoda,ze uz nezije jeho starka...ta varila super...aj ja som sa zalizovala...mnam ked si spomenim len na jej polievocku...vybornu mnamko.Dnes mi volal mm a hovoril o tom poste,ze zabudol aj on,vravel,ze ked sa moze tak narobit,ze sa snd panbozko neurazi 😉 ...no a to bolo asi pred hodinou a ja so aj tak zabudla 😕 .My sme obaja veriaci,ale na kostolik nam tiez moc casu nezostava 😨 ,no a od kedy som tehu tak kazdu planujem vzdy ze idem v nedelu a aj tak to akosi nevichadza...bud zaspime,alebo mm povie ze je zima a nechce aby som prechladla.Okrem toho musime ist busom a ja som PN.Ale chcem sa tam vybrat 😉

miru.j
17. feb 2010

ros, to mi si tak nastriedacku robime a vzdy sa tak prekvapene tvarime...ze jeeeej ake mile 😀 .Inak celkom sranda.Ked som este chodila do prace a on mal poobedku tak aj tak vstal a urobil mi kavicku,alebo naopak ja jemu.Teraz mi to akosi nejde,neviem rano vstat a urobit mu ju,ale je zlaty ked vidi,ze som sa trocha prebrala tak ma vola na teple mliecko...nech si s nim dam kym ide do prace 😵 .Kavu uz nepijem od oktobra

katkamarek
17. feb 2010

miru, no keby mu viac chutilo od jeho mamy, tak sa rada priucim, ale myslim, ze ona vari len z povinnosti, ja preto ze to mam rada, takze aj to robi rozdiel, a dolezite je vediet jedlo dobre ochutit. Ked spominas starku, aj moja babka vedela navarit najlepsie, proste asi tie roky robia svoje a mala uz cit, coho kolko dat, moja mamka zase spomina na to, aku dobru polievocku vedela navarit jej babka, ze taku nevedel nikto... 🙂

No ja odkedy zijem s mm, tak kostol riadne flakam, akoze ked tam niesom som ok, ale uz ked sa dostanem na omsu, tak mam riadne vycitky, ale ked ja som leniva, ale som si povedala, ze budem chodit, lebo chcem aj moje deticky takto viest

miru.j
17. feb 2010

...neviem co mam varit na zajtra

katkamarek
17. feb 2010

ja mam chut na pangasiusa, tak bude asi dnes 😀

miru.j
17. feb 2010

ja by som tiez chcela od malicka viest to malinke k viere,lebo moje starsie deti uz tam neprivediem,su dost ovplivneny mojim byvalim 😒 . Moj muzicek kedysi aj ministroval 😀

miru.j
17. feb 2010

mnam kati,ja zboznujem ryby,ale tiez ich deti nechcu papat 😕 ,...holt moc som ich rozmaznavala 😝