Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

megy2
25. sep 2009

...jeeej ahoj bibka.....nahodou som nasla tuto temu a koho tu neobjavim.....aj my uz snazime od minuleho cyklu ale na 1x to nevyslo....tak prave "mrchujem" a uvidime dalej......doky mi vravel ak sa to do pol roka nempodari tak ma posle na prefuky dak dufam ze nebudem musiet....... 😠

lilix
25. sep 2009

megy, nam sa nepodarilo do pol roka a neposlala ma na prefuky.. ani sa tam nehrniem.. 😖

megy2
25. sep 2009

ved ani ja nechcem ist...dal mi na pol roka duphaston a potom vraj prefuky,ale nepojdem.....dam si este aspon pol roka uplne bez a potom uvidim.....ja som mala zvysene nejaky hodnoty hormonov tak vraj preto moze byt problem....ale tak dufam ze na vianoce uz budeme teho.....

sophie1981
25. sep 2009

megy cauuuuuu....sa tesim ze uz snazilkujete,,,mozno s tebou mi to stretko na porodnej sale vyjde.. 😉

miru.j
26. sep 2009

sophie ahoj,tiez by som radsej rodila ako sla zubarovi 😖 ,vcera som bola na tom uz tak zle ze som tam sla na kontrolu...mam zapal zubnych lozok,tych 5min co som tam bola bola hroza,ale uz ked som odtial odcadzala mi bolo lepsie...kontrola v pondelok,ale vtedy idem este k mojej zubarke na vrtanie 🙄 ...tej sa bojim viac...radsej 3krat rodit 😀 ............tiez som to odkladala,az ten zub tak zoslabol,ze sa zlomil a museli mi vysekavat korene 🙄 ...radsej to nepodcente ako ja 😔 ...chodte cim skor hlavne skor ako budete tehu 😉 . ...mne moj manzel povedal,ze pokial si nedam vsetky zuby do poriadku snazilkovat sa nezacne 😒 a mna zajtra caka tretia mrcha uz ju citim 😀 😀 😀 ...tak si to dam porobit 😉 ,lebo ked som bola tehu vzdy sa mi rychlo kazili zuby 😒

miru.j
26. sep 2009

...sophie pozerala som fotky 🙂 malinka je kiasnucka 🙂 zlaticko nadherne...a Samko tiez 🙂 ...babuliatka malinke sladucke 🙂 ...zavidim... 😉 v dobrom samozrejme 😉

ninimimi
26. sep 2009

Ahojte! tak už je rohodnuté na babenku začneme pracovať od novembra, lebo polovička bude cez október mimo a vtedy ked mám plodáky tak nevadí ☹ hlavne že bude november.A čo vy? Zatiaľ nič.teraz mi kamarátka napísala že je tehotná v 5 týždni tak sa s toho teším že by som už plodila teraz 😀

ninimimi
26. sep 2009

miru ja som mala tiež problémy so zúbkami v tehu a musela som absolvovat vŕtanie.radšej si to daj do poriadku aj ja pojdem kedže sme sa už rohodli. 🙂 ale ja si dám radšej vŕtať zub u zubára ako by som mala navštítiť chirurgiu 😖

miru.j
27. sep 2009

ahojte babulky!....ninimimi vdaka za prispevok....to je fajn,ze mozes zacat uz v novembri 😉 ....ja to asi pri mojej zubarke nestihnem...zacnem az ked budem mat vsetky zuby opravene 😒 ...i ked strasne sa tesim,vcera som dostala tretiu mrchu 😀 ...tak aspon ze viem ze som ok a ze mozme snazilkovat 🙂

lilix
27. sep 2009

no caaaute. ani neviem co mam pisat, ale chcem vam volaco napisat. aspon kuuk 😵 😕
mne 5.10 pride posledna mrcha a potom az po porode 😀 / si verim, co?/ duuuuuuuuuuuuuuuuuufam 😎

slibby
27. sep 2009

lilix, tak to ti prajem aby ti to aj tak vyslo 😉

mima286
27. sep 2009

Ahojte chcela by som sa tiez k vam pridat.Tiez sa zaciname snazit. 😉

sophie1981
27. sep 2009

ahojte zeny......tak uz po vikende.....katka uz spinka, ja dopijem vinko a uvidime co zrobim s nacatym vecerom.... 😅 😅 😅 ..

miru, veru rastie ako z vody a dokaze uz tak sibalsky pozriet, ze je mi jasne, ze to budem mat o chvilu perne.... 😀 😀

lilix
28. sep 2009

avojte, slibby diky, taky tak ti to prajem, a tiez vam vsetkym.
mima vitaj. pridaj sa. 😉

sophie1981
28. sep 2009

holaaa.....ta de sce.... 😕

janirea
28. sep 2009

ahojte,,
tak nemam bohuzial dobre spravy,,,,fazulka sa neudrzala a dr. povedal, spontanny potrat 😢
,,zajtra musim ist na kyret ☹ ,,,dufam ze to prebehne rychlo,,,uz chcem mat po tom

sophie1981
28. sep 2009

jani, je mi to velmi luto.... ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 ...vela sil.....a skore zotavenie.....

ninimimi
28. sep 2009

janirea: Aj mne je to velmi lúto a verím že čoskoro príde ďalšie so silným srdiečkom 🙂
Lilix: ja som mala poslednú mrchu pri malej 5.7 takže to možno naozaj dopadne tak ako chceš

mima286
28. sep 2009

ahoj janirea,to mi je luto ☹ ze sa neudrzala fazulka,ale neboj ta prava fazulka urcite pride....drz sa...budeme na teba mysliet...

ninimimi
28. sep 2009

ahojte! fíha teraz ma napadlo že by som mala dat ešte nejaké to kilečko dole kým budem kinderko 🙂 no veď kým sa mi to podarí hádam niečo dám dole.
sophie: teba obdivujem ked ideš do druhého bábenka.mna dnes malá tak unavila že som grogy.musela som ju stále nahánat a skáče po mne lebo ja som najlepší koník tatinko jej akosi nesedí. tak takto dám naozaj prár kíl dolu. 😀

lilix
29. sep 2009

ahojte, jenirea, juj to ma mrzi, hned prva tehulka a takto to skoncilo ☹ 😔
velmi ma to hneva, ked vidim tie spinave cigane a ked si predstavim tie spinave ftaky co pchaju do tych spinavych cigan, neumyva sa to, a takym neni nic, rodia si kolko chcu aj nechcu.. potom dieta nechaju kolko krat aj v nemocnici. 😠

sophie1981
29. sep 2009

dobre ranko...lilix, kluuud, sa nad nimi clovek ani nemoze roculovat, iba sebe skodis a ich to nikdy nezmeni...oni to maju vgenoch...zivotaschopnost a bojovnost...ked som s katkou lezala na nedonosenom, boli tak 90 percent romskych deti.....narodenych v 7 mesici.......podvaha, ale chut do zivota uzana.....biele deti museli doslova piplat a striekackami dokrmovat a hente rovno s flase a aj sestrickam ruky by scucli.....tento problem je podla mna nevyriesitelny...lebo poriado s nimi urobit nam nedovoli pravo....a vlada po tom ake priority im spravila, cuvnut nemoze.....len aj nadalej zadara platit socialne stiahnute s platov zamestnanych...ale cest vynimkam...mam kamosku, romku a poviem van niektory biely sa mozu hanbit.... 😖

snad to je pisane s pravidlami tejto stranky...

lilix
29. sep 2009

sakra preco aj my nemame take odolne geny, precoooo?

kojzarik
30. sep 2009

ahojte a kde ste ci este vsetky snazilkujete? 😕

ninimimi
30. sep 2009

no nejak to tu stíchlo aj ja som si všimla.hádam sa to rozprúdi v októb.a budeme viac písať 😀 dobrú noc idem hajať

janirea
30. sep 2009

ahojte,
neviem, ci tu este niekto je,,,nejak sa mi nedari spat ☹ , tak som vas prisla pozriet.
Mam za sebou tu neprijemnu vec,,,,je mi na skapatie,,,,ale co narobim, musi sa ist dalej,,,teraz nam to navyslo, tak snad vyjde na buduce
Len si musime s mm dat teraz pauzu,,,,budem potom od vas odkukavat, ze ako co v ktorom mesiaci, ake kociky mate vo vyhlade,,,a tak 🙂 ,,,,musim to tak nejak brat lebo by ma inak asi porazilo.

Ale v oktobri sa to uz urcite rozbehne a bude vsetko fajn,,,,verim v to a budem sa tesit s kazdou tehulkou

moncici1983
30. sep 2009

Caute, caute, tiez by som sa chcela k vam pridat, na prikaz mojho doktora sme sa zacali aj my snazit... 😉 Dufam, ze sa to podari

daren1
30. sep 2009

Ahojky, som rada že som našla tuto temu, aj ked..
Ja by som aj prijala ďalšie babo, len moj drahy sa akosi pozabudol a v ramci našho "rozpočtu" sa akosi s babom nerata.

ivanka85
1. okt 2009

daren1 a kolko ich mate teraz?jedno?

damiana
1. okt 2009

Ahojte aj ja sa pridavam teraz uz k oktobrovkam...

Snazili sme sa sice uz od septembra, ale nevyslo to ☹ ☹ ☹ ☹ ,dnes dosla mrcha, tak zaciname odznova 🙂