Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

ninanina34
26. mar 2010

idem pre malicku do skolky vecer sa zastavim caute zatial

rosannar
26. mar 2010

nina....ahooooj 😉

rosannar
26. mar 2010

no ale toto nie...ja ked už konečne mám čas sem prísť a popísať si, tak teraz tu nikto nebude?! 😀

ivanulienka81
26. mar 2010

ale ja sem priebezne nakukam ros... 😉

dijefcatko
26. mar 2010

babky, neviete, prečo mi wunsch nevyznacil ovu a ff ano?
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

evitkamalicka
26. mar 2010

dijef nerob graf na wunschi, ten je nepresny, lebo nepreratava teploty tak ako ff

dijefcatko
26. mar 2010

čo to znamená, že nepreratáva teploty?

evitkamalicka
26. mar 2010

rozmyslam ako ti to vysvetlit, ff preratava teploty aktualne kazdy den a na zaklade toho vyznaci ovu, wunsch nepreratava a preto hodi ovu len vtedy ked je nejaky pokles, velakrat sa stane ze sa tieto dva programy v ovu nezhodnu

ivanulienka81
26. mar 2010

taaaaaak som tu, misko sa napapal a uz aj je v risi snov 😀
takze maminka ma veget, idem este pustit pracku a daco si nachystam papat a som tu 😉

evitkamalicka
26. mar 2010

aj nas uz spi a poobede pojdeme do mesta na zmrzku s muzikom

ivanulienka81
26. mar 2010

fiha, na zmrzku, parada... my mozno cez vikend pojdem do cukrarne, ale sakra sa ma pokazit ovocie
no a vcera som si skusala podprdu dojcensku co som mala po prvom porode, lebo vraj preperem si ju a podprda nadoraz 😠 to co mam kupit kosiky E?
a dalsia vec uz dlhsiu dobu som len na zelenine, maso neviem kedy som naposledy jedla... ked ja cele dni len na paprike, paradajke, redkovke, kalerabe, jablku a banane a chlebik s maslom alebo bageta, pecene zemiacky, sem tam jogurt... chcelo by to aj maso, ale co mam robit ked moj organizmus bazi len po stavnatej zelenine a ovoci 😨

ivanulienka81
26. mar 2010

tak toto je brept, sa ma pokazit pocasie, nie ovocie 😅

evitkamalicka
26. mar 2010

ivka hej ma, ale nejak extremne to nebude, u nas ma byt 14 stupnov cez vikend

rosannar
26. mar 2010

ahojteee..tak ja som už po obede, no ale u nas to s počasím nevyzerá dobre...nejak sa mračí a aj taký trošičičku chladnejší vánok veje 😀 len dúfam, že nebude pršať 😉

evitkamalicka
26. mar 2010

u nas stale slnecno

rosannar
26. mar 2010

evit..u nás vykukne niekedy slniečko, ale to len ked som ja vonku 😀 ...takže teraz už nesvieti 😀

sophie1981
26. mar 2010

aj nasa konecne zaspala...ved konecne od rana od 5.... 😠 ...ja vas pravidelne citam ale ako uz niekto pisal, vacsina su tu uz tehulky (comu som nesmierne rada), a pisu sa tu tehulkovske veci, a ja nemam cim prispiet...ani bazalku nemeriam, tak ani ku grafom nema co....tak len citam....a cakam, kedy sa na nas tiez nalepi...aj ked tu niekto vestil ze do konca arca sme tehule....tak asi sklamem nadejnu vestkinu...nech si hlada novy job..... 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
26. mar 2010

ked sa maly zobudi tak sa chystame s mm do mesta na zmrzku a fajnu karamelovu ladovu kavu

evitkamalicka
26. mar 2010

bibka a este kojis?

rosannar
26. mar 2010

sophie...ale ved si bola tehulka tak aspon niečo vieš k tomu povedať....

babyyy....teraz ked sme boli v tom meste na obede, tak som sa trošku tak potkla alebo lepšie povedané zle som zdvihla nohu ked som šla vystupiť na obrubník a šmykla sa mi dole, nejak som si nemohla tak že ublížiť?? 😖

sophie1981
26. mar 2010

no evit...nedari sa nam odstavit...ale zasa uz sme obmedzene na minimum....vecer len cicika, kedze je po veceri a niej hladna, len na ukludnenie a uspatie(bez toho nedokaze existovat), v noci sme sice hore 2-3 krat, ale na cici len raz, zvysok sa len zobudi a dozaduje sa hladkania.....no a na obed tak kazdy druhy den.....ja uz ani tohomliecka nemam, hned cicu vyprazdni v noci a uz nea co tahat....ale odstavit nedokazem, ked ju pocujem plakat, az sa zachadza......tak isto, ako ju nedokazem nechat v postielke, aby sama zaspala.....jednoducho nedokazem ju nechat plakat, ked viem ze jej to mozem dat.... 😔

ale zasa mam par kamosiek, co ostali tehule popri kojeni...tak dufam, ze sa nalepi..... 😖

evitkamalicka
26. mar 2010

no tak snad sa coskoro zadari

sophie1981
26. mar 2010

ros, neboj nic sa nedeje....ja som niekolkokrat spadla, raz som si brucho narazila....naposledy v 8 mesici ked som sa balila domov na svk a chcela som vybrat kufor zo skrine a spadla som zo stolicky...tym ti nedavam priklad, ze si nemas davat pozor, ale babo je chranene v maternici plnej vody......a pokial som porozumela, si si len nohu vykrutila a neudrela si sa v okoli bruska... 😉

rosannar
26. mar 2010

sophie..no neudrela som sa len sa mi tak vykrutilo celé telo 😀

sophie1981
26. mar 2010

no a pisat moje tehu veci ked rozoberate realitu ma nelaka...kedze kazde tehu je ine a pisat stale, ze pri katke to a hento je zasa pre mna dost deprimujuce, lebo si uvedomujem ze ako strasne chcem byt aj ja tehula a nedari sa.... ☹ ...takze radsej len pocitam ako sa vam dari, pokukam ako rastiete zvacsujete sa...

rosannar
26. mar 2010

sophie...ináč aj ja som bola tá vždy ked som vedela, že sa nezadarilo...a ked som ešte videla, že niekto napísal, že je tehu bola som z toho taká trošku nešťastná, že mne sa ešte nedarí....a pravdu povediac, nečakala som to až tak skoro... 😀

evitkamalicka
26. mar 2010

idem si dat kavu na balkon

sophie1981
26. mar 2010

ros.....ja sa uz snazim byt odolna. kedze to uz je po 4. krat co cakam na //, aj sa dari, ale su dni, ked to jednoducho clovek nezvlada.....byt silny.... 😔 ......esteze je tu jar a to znamena aj viac roboty......a neni tolko casu nemysliet.......aj ked ten cas si stale najdem... 😔

rosannar
26. mar 2010

sophie...ja ti poviem, že ked som šla testovať vtedy naposledy, tak moje telo cítilo, že sa zadarilo, lebo mi začalo zrazu biť srdce tak nahlas, že som si ho počula a celá som sa triasla a to predtým som necítila...takže moje telo vedelo to čo som ja ešte nevedela 😀

sophie1981
26. mar 2010

ros, mne tak bilo srdce aj ked sa nezadarilo.... 😀 .....