Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

slibby
23. apr 2010

a dakujem za gratulaciu, aj je to fajn, maly bude mat kamosa a veci nemusim vobec ziadne kupüovat, kedze on mal tolko ze niektore ani na sebe nemal 🙂

evitkamalicka
23. apr 2010

slibby 5. maja ideme na 3D tak to uz nema sancu krpec 😅

slibby
23. apr 2010

drzim palce nech si to tam poriadne obzriete, ja si tentokrat asi zase peniazky za 3D usetrim, pri malom to nemalo zmysel, kedze sa stale schovaval za placantu a nic nebolo vidno z neho, ani fotky z uzv nemam vela len nejake 3 kedze sa vzdy vedel schovat 😠

evitkamalicka
23. apr 2010

mna 3D nebude vela stat, takze tie korunky kludne na to obetujem

slibby
23. apr 2010

mny by to vtedy stalo nejakych 100€, ale nemalo by to vyznam

evitkamalicka
23. apr 2010

ja budem platit 35€

slibby
23. apr 2010

tak to mas potom dobre, tu je to dost drahe, ale moj vtedajsi doki mal 3D useba a vzdy si to aj nato prepol, ked chcel nieco lepsie vidiet a on mi sam povedal, ze to nema z,ysel si to extra platit, kedze sa hraval na schovku

ivanulienka81
23. apr 2010

dobre rano dievcata

evitkamalicka
23. apr 2010

ivka servus

ivanulienka81
23. apr 2010

joj, my sme si dnes s Misinkom trocha pispali 😀 iba o osmej sme sa zobudili

evitkamalicka
23. apr 2010

mne mal nedavno vstal a doobedu som tlacila oznamenia, kedze uz robim aj to

ninanina34
23. apr 2010

caute baby potrebovala by som trochu poradit dva dni do zadu som mala teplotu 36,7 36,8 a teraz mi vyskocila na 37,3 a som 12 DC a vcera som mala sj bolesti v podbrusku teda myslim ze mohla byt ovu. co vy na to? ked mi aj ta teplota stupla ci ako to vlastne je?

rosannar
23. apr 2010

ahojteee....no ak výlet máme za sebou....ten agrokomplex nestál za nič....na detské veci tak poriadne nič nemali, ale zato krááásne malé tuje mali a aj sme si kupili a nakoniec ten kočík čo sme chceli tam majú v N-centre, tak sme nadčený 😀 ale verim tomu ze večer zaspím ako bábätko 😀

evitkamalicka
23. apr 2010

ros servus

rosannar
23. apr 2010

evit....ahooooj....na agráči mali aj jeden dom postavený, ani neviem ako sa volal...stál 40 000,-- Eur ale bol taký v pohode.... 😉

evitkamalicka
23. apr 2010

ros no ved uvidime, zajtra kuknem....my mame podmienku, ze musi byt 4-5 izbovy a musi ma velku obyvacku

rosannar
23. apr 2010

evit....no to bol 3 izbový ale nebolo to bohvie čo veľké....a tak čudne malo aj izby rozložené 🙂

evitkamalicka
23. apr 2010

no tak 3-izbovy je pre nas o nicom

rosannar
23. apr 2010

evit...no ved jasné, ked tak radšej väčší, no ved pokukáte a uvidíde...ale tie vecicky pre deti, no to bolo o ničom 😉

edita84
24. apr 2010

pekné ráno kočky kuk moje teploty http://www.fertilityfriend.com/home/edita84 nemchápem 😒
jáj predstavte si včera o 13:00 otvorím schránku a tam mám list od úradu práce a sociálnych vecí a rodiny a oni ma pozývajú na 26.4 že mám doniesť odborný nález od ortopéda a neurológa ale hlavné je že oni to podali 21 a ja som tam bola 20 a oni mi vtedy hovorili že všetko je ok a teraz toto no šľak ma trafí.
takže dnes ideme k ortopédovi lebo v sobotu zvykne mať decký deň tak dúfam že aj teraz a mm vybavil neurologičku na zajtra ráno v nemocnici ešteže ho tam poznajú tak držte silno palce aby sme to vedeli vybaviť majte sa krásne 😉

rosannar
24. apr 2010

dobreéééé ránko.....
edit... ahoj moja....a nechceš potom ešte vyskúšať jeden test...možno si ovu mala aj neskôr 😒

ivanulienka81
24. apr 2010

edit, to mas kolko dnovy cyklus? 😨

evitkamalicka
24. apr 2010

ahojte, tak sme doma, popozerali sme hlavne domceky a uz mame 2 favoritov aj za super cenu na kluc.....akurat sa chystam piect bratislavske rozky s tvarohom

edita84
24. apr 2010

ahojte no dnes tam ortopéd nebol dúfam že zajtra budeme mať väčšie šťastie 🙂
ivi momentálne mám 61 dňový cyklus ale inak 35

rosannar
24. apr 2010

dobrýýý večer...aký sme mali deň? my dosť rýchly, ani sme nezbadali a už bolo 5 hodín a drahý šiel do nočnej takže som zase sama doma 😒

edita84
24. apr 2010

ahoj ros ja som mala super boli sme v krčmičke kde sa decká môžu super vyšantiť až som sa unavila

rosannar
24. apr 2010

edit....no to je super....taký den by som chcela zažiť aj ja...len teraz manželík chodí cez víkendy na nočné tak to nie je bohvie čo 😒

edita84
24. apr 2010

ros zažiješ ešte veľa krajších s miminkom 😉

rosannar
24. apr 2010

edit...no s miminkom hej len dúfam, že aj mužík bude pri tom....lebo už ma pomaly prestáva baviť takýto život, skoro stále som sama ☹

edita84
24. apr 2010

ros takto ti poviem niečo za niečo bud máš manžela pri sebe a nemáš peniaze alebo nemáš mm pri sebe a máš peniaze kombinácia peniaze mm pri tebe je zriedkavá