Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

meruska
8. nov 2009

prave som sa docitala v tvojom clanku co si mi dala, ze ak zajtra pride mrcha, lutearna sa rata len do dnes, teda len 8 dni ....ja nechem aby prisla, hes od mna, hes...

lumimi
8. nov 2009

snad nepride - snad sa ti tam drobec zahniezduje 🙂
chcelo by to protimrchovské zaklinadlo

evitkamalicka
8. nov 2009

meruska uvidis ze nepride

janirea
8. nov 2009

dobry vecer zienky,
my sme teraz prisli domov, boli sme sa trocku s manzelikom vyvencit ,,,,bolo celkom pekne, len teraz uz zacalo prsat
,,,mame aj nove snazilky,,,tak ich vitam 🙂 ,,,len nech sa to tu rozrasta

meruska vydrz este,,,viem, ze je to na nervy cakat, ale neda sa inak,,,a aj ked by si mala kratsiu lutealnu fazu,,,tak zase nemusi to byt pravidlom ze aj buduci cyklus to tak bude,,neboj

a moja mrcha sa si zblaznila,,,nejak sa vobec neukludnuje 😅

evitkamalicka
8. nov 2009

jaaaj baby hruza s tymi mrchami ta moja je uz prec

meruska
8. nov 2009

uz som s tym neako zmierena, ze zajtra moze nastat hocico...pretrpim a pripadne pockam na dalsi mesiac 🙂 novy cyklus sa rata az od uplneho krvacania ci uz od spinenia? dufam ze u mna uz nebude ani jedno ani druhe...

janirea
8. nov 2009

uz som vas docitala,,,
dijefcatko,,,krasne foto,, 🙂 ivanovi sa urcite super fotilo taky sympaticky parik 🙂 ,,,,som si tak zaspominala, ked som pozerala vase foto

evit,,,to si stastny clovek,,,moja sa asi az tak nechysta koncit,,,,sa pohybujem ako chameleon, aby som nerobila prudke pohyby 😀 ,,,,si si dnes fajne oddychla, ked manzelik je taky dobry 🙂
moj zacal teraz nejaky hokej pozerat, tak uz pocujem ako sa rozculuje 😀

meruska,,,velmi drzim palceky, aby mrcha neprisla,,,,a aj edit,,,,uz by sme tu potrebovali tehulku 🙂
inak edit,,,si sa musela zlaknut, ked sa mala poranila,,,este ze nic vazne,,,a z hlavicky a aj tvar dost
velmi krvaca 😒

janirea
8. nov 2009

novy cyklus by si mala ratat od zaciatku spinenia

janirea
8. nov 2009

este ste sa bavili o tych teplomeroch na BT,,,ja mam tiez jeden vyhradeny na toto meranie,,,,ale je to normalny digitalny,,,,len ma ohybnu spicku,,,aj v lekarni my hovorili, ze nema az taky velky vyznam kupovat origoš na BT,,,jedine, to ze ma viac desatinnych miest

b.bardyova
8. nov 2009

je to fajnove...ak by to bola pravda bola by som stastna

edita84
8. nov 2009

jani diki dufam že mrcha nepride prsia mám troška zväčšené a bolia ma bradavky ale to ešte neznamená že som tehu. len dúfam lebo odkedy mi prichádza mrcha bez liekov bola na deň presná

b.bardyova
8. nov 2009

drzim palceky...inak aj ja mam take priznaky ale neviem ci to nemam pripisovat tomu, ze som vysadila tabletky ale uz to bude druhy mesiac co ich nemam tak uvidime co bude

janirea
8. nov 2009

edit,,,a ako teplota?,,,idem prelistovat,,asi si sem dala aj graf

janirea
8. nov 2009

b.bardyova,,,,po hak je vacsia pravdepodobnost otehu 🙂
moja kamoska tak ma uz 8 rocneho synceka ,,,,,vysadila,,,hned skusili a uz to bolo 🙂

lumimi
8. nov 2009

posielam vám taký malý obrázok - inšpiráciu 🙂
http://embryology.med.unsw.edu.au/wwwhuman/Stag...

janirea
8. nov 2009

stale si pekne hore a nad ciarou,,,a 10 dpo, aj lutealka,,,,,dobre to vyzera 🙂

edita84
8. nov 2009

jani čo je to prosim ťa tá lutealka?

lumimi
8. nov 2009

luteálka je čast cyklu po ovulacii do menštruácie

janirea
8. nov 2009

,,aj ja chcem taku zygotu 🙂 ,,taku malicku,,,pekne od zaciatku 🙂

edit a pocas toho obdobia sa vajko zahniezduje

edita84
8. nov 2009

aha diki za info ešte som v týchto veciach nová 😕

edita84
8. nov 2009

lumi super obrázok

janirea
8. nov 2009

,,,za chvilku dufam ze budeme mat kazda taky podobny obrazok,,,,sice nie taky podrobny asi,,,,ale aj mala bublinka by na zaciatok stacila 🙂

edita84
8. nov 2009

veru stačila len sa do toho nechcem nejak vžívať lebo aj ked budem tehu tak ma čaká pravdepodobne amniocentéza no a toho sa bojím 😨

lumimi
8. nov 2009

ja som chcela vidiet ze keby sa nam to teraz podarilo tak ze ako som na tom
inak 3-5 dpo - oplodnené vajíčko sa dostáva do maternice
5-10 dpo - začína sa uhniezďovať....

janirea
8. nov 2009

lumi,,,a kolko musi byt minimalne lutealna faza, aby sa to vsetko stihlo?,,,lebo viem, ze baby otehotneli aj s 10 dnovou,,,ale neviem kolko by mala byt minimalne,,,,ale je to asi vsetko individualne 😅

evitkamalicka
8. nov 2009

jani myslim ze prave tych 10 dni je minimum

lumimi
8. nov 2009

blbne mi net.

jani neviem, ale vraj ženy ktoré maju luteálnu fázu kratšiu ako 9 dní - majú problém otehotnie - t.j. je to jedna z príčin neplodnosti -

ale čítala som že žlté teliesko (ktoré je hlavne zodopvedné za luteálnu fázu) ktoré po tretom týždni od oplodnenia odstránili - neovplyvnilo vývoj plodu - teda zaleží ako rýchlo sa to mimčo zaryje a zacne vytvárat základy placenty ktoré preberaju funkciu žltého telieska..

lumimi
8. nov 2009

este jeden pekný obrázok - pevne verím že sa vám to niektorým práve stalo alebo práve deje.
http://www.thaisuperiorart.com/images/implantat...

edita84
8. nov 2009

vau až teraz si začínam uvedomovať aké zázraky sa v nás dejú