Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
9. nov 2009

jáj to bude super nebudem museť behať k dokimu

meruska
9. nov 2009

budes nasa odborna asistentka 🙂 to tu pribudne tolko prispevkov,ze cisla stranok budu naskakovat jedna radost 🙂

lumimi
9. nov 2009

🙂 Budem sa snažiť dávať vám len same pozitivne odpovede, ale musite sa snažiť, snažilky 🙂

lumimi
9. nov 2009

pribudlo mi dalsie kilo, takže už máš o dve viac než obyčajne - a normálne sa mi obvod prs zvačšil o 2 cm - tak dúfam že tie kila sa mi nalepili len tam.

meruska
9. nov 2009

inak ja som od svadby (pred rokom) pribrala 6 kil ☹ juuj ale sa mam pri muzikovi dobre 🙂

meruska
9. nov 2009

normalne nechapen, neprejedam sa, papam vela zeleniny a kila idu kazdym mesiacom len hore a hore

nanula1108
9. nov 2009

ahojte, pripajam sa,tiez by sme velmi chceli.
mame doma prvacku, a pred nou som raz potratila, tak som velmi zvedava, ci sa zadari a ako to dopadne.
skusame druhy mesiac, tak som si kupila lady tester, na plodne dni,aby bolo snazenie presnejsie 🙂
pouzivate ho niektora?

lumimi
9. nov 2009

meruska- ked už nie do výšky tak do šírky - inak vela ovocia obsahuje vela cukrov , takže ani to neprehánaj.
nanula- vitaj, ja som sa začala snažit až tento mesiac tak poriadne a zatial meriam len teplotu - hlien ani čipok mi zatial nejde 🙂

meruska
9. nov 2009

no ale ak uz teraz som pribrala len tak 6 kil co bude ak budem v 9-tom mesiaci ? budem velryba?

edita84
9. nov 2009

ale neboj merus ty možno budeš veľryba ale ja budem určite zdochnutý mamut 😀

janirea
9. nov 2009

baby 😀 ,,,inak aj ja som pribrala 1,5kg,,,to ja tak na zimu ako medvedik,,,robim zasoby 😀 ,,,,nebojte nic, pri tych malych vonavych uzlickoch, co budeme mat buduci rok v lete-jesen to vybehame 😉

janirea
9. nov 2009

idem ja spat,,,dobruuu

edita84
9. nov 2009

ajaj najmä my čo budeme mať dve.

mamuschka
9. nov 2009

baby, no ja neviem, ale ja odkedy mam malu, tak som pribrala 4 kila. a to som si tiez vravela, ako schudnem, ked zacne behat. no a je to naopak. a najviac som pribrala cez leto, stale sme mlsali zmrzku, chodili k svokrovcom na chalupu, svokra vyvarala, vypekala. a nemam energiu nieco so sebou robit.

edita84
9. nov 2009

len dúfam že druhé už budem vedieť kojiť viac ako 3 týždne a potom kilá pôjdu iste dole

mamuschka
9. nov 2009

juj, editka, ja si hovorim to iste!!! ani ja som moju nekojila....

edita84
9. nov 2009

no veru ale možno za to môžem aj ja priznávam ☹

mamuschka
9. nov 2009

ano? ja si tiez stale vycitam, ze som to prilis skoro vzdala, ze som sa mala viac snazit. si stale vravim, ze si to pri druhom vynahradim.

evitkamalicka
9. nov 2009

baby ja som maleho kojila len tyzden

lumimi
9. nov 2009

ach, blbne mi net.
predtým som napísala:
nie každá žena pribere v tehotenstve , v lete na praxi (na gynde) v poradni bola tehulka ktorá mala dost kíl navyše ale počas tehotenstva vobec nepribrala, takže v podstate schudla ,
a teraz nová vec - kojenie - nám bolo povedané že ak žena koji správne má dost mlieka a hlavne kým výhradne koji tak dieta nemá mat ani dudel a ani flasku - lebo z nich sa pije inak než z prsa a to im to celé pokazí

mamuschka
9. nov 2009

evitka, ja som malu kojila asi 2 razy. ona nechcela, bolo to pre nas obidve strasne stresujuce. ona radsej nejedla vobec, ako by mala odomna.

evitkamalicka
9. nov 2009

mamuschka ja som mala cisarsky a maleho mi prilozili prvy raz po 3 dnoch, mliecko sa mi sice zacalo rozbiehat, ale on uz nevedel ako papat a strasne pri tom nervacil, skusala som aj odsavat ale to nebolo ono az sa mi nakoniec mliecko uplne stratilo

lumimi
9. nov 2009

evit a ten cisársky - myslis že je to lepšie než normálny porod? ako na bolest, lebo ako som videla porody tak mi cisarsky prišiel ako vačši masaker...

evitkamalicka
9. nov 2009

lumi ja by som prirodzene rodit nechcela, asi to znie divne, ale pre mna bol cisarsky pohodicka najvacsia, zotavila som sa dobre a velmi rychlo

mamuschka
9. nov 2009

aj ja som rodila sekciou, a to bol podla mna kamen urazu nasho nekojenia. pre mna bola zase sekcia asi najhorsim zazitkom v zivote, ale ja som musela takto rodit zo zdravotnych dovodov. ale nelutujem, tie bolesti aj vsetko okolo toho stoja za to, po dvoch tyzdnoch som vedela, ze som ochotna ist do toho znova!

slavulilienka
9. nov 2009

A vy čo ešte nehajkáte? ha? 😉

evitkamalicka
9. nov 2009

tak chlebik mam upeceny, vychladnuty a mozem ist spat....dobru nocku

mamuschka
9. nov 2009

ja som tak unavena, ze nevladzem odpochodovat do postele 😉

mamuschka
9. nov 2009

dobru!

edita84
10. nov 2009

upršané ránko tu máme ale aj tak želám pekné ránko.
http://www.fertilityfriend.com/home/2a5997/?i=3...
evit aj ja som rodila sekciou a inak ani nebudem chcieť ani po druhé ja sa bojím tej bolesti čo je pri pôrode ked si pozrem video pôrodu tak mi z toho pride aj zle. som slabá no čo už. ale sekcia bola v pohode už 3 den som sedela v tureckom sede a 24 hod po sekcii som sa prechádzala po areáli nemocky. ked to sestrička uvidela skoro ju šľak trafil 😀
inak pri malej som pribrala len 7 kg ale keby bolo na konci všetko ok tak by to bolo určite viac.evit ešte aj chlieb vieš piecť?