Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lilix
11. nov 2009

baby idem makat lebo som nic neporobilaaaa

slavulilienka
11. nov 2009

čafte...a pod akým menom tam si Evit? Ja Ti pošlem tiež hlas... 😉

rosannar
11. nov 2009

to je super, že ťa to baví...to aj vidno na tých tortách a určite sú aj velmi chutnéé 😀

janirea
11. nov 2009

zienky ,,idem aj ja makat,,,,dnes je nejaky fest frmol,,,

evitkamalicka
11. nov 2009

jani nezavidim ti a este pri tomto spacom pocasi

janirea
11. nov 2009

jooj evit,,,mam sedacku v kancli,,,,tak by som si schrupla 😀 ,,ale neda sa

rosannar
11. nov 2009

jaaaaj....mne by ani sedačka nestačila, ja by som potrebovala rovno manželskú posteľ 😀 😀

janirea
11. nov 2009

baby,,,ja sa ani neodtrhnem od vas 😀

evitkamalicka
11. nov 2009

veru ja by som si na sedacke tiez moc nepospinkala, ale keby sa inac nedalo stacila by 😅

janirea
11. nov 2009

nece sa mi,,,ale musiiiim

rosannar
11. nov 2009

no stačiť by stačila, lebo my v kancelárii nemáme žiadnu sedačku, len tie naše stoličky a na tom sa spať nedá 😀

evitkamalicka
11. nov 2009

ja uz dnes budem len lenosit a zajtra sa pustim do dalsej

edita84
11. nov 2009

evit krásne hlasovala som a lilix na tvoje som hodila hlasy už 3

evitkamalicka
11. nov 2009

jeeej dakujem

rosannar
11. nov 2009

no ja keby som mala robiť tákéto krásne tortičky tak neviem neviem či by som neodolala ochutnať ich... 😀

evitkamalicka
11. nov 2009

ros no pre mna je to super skuska odvahy kedze chudnem

rosannar
11. nov 2009

evit, tak ti držím palce, aby si to vydržala 😀

evitkamalicka
11. nov 2009

zatial odolavam vsetkemu a veru uz mam aj nejaky ten ubytok tak sa tesim

slavulilienka
11. nov 2009

krásne evit...fest.........a musia byť dobrééééééééééééééééééé jáááj by som si dala... 😉 , sa mi zdá , že idem zase poňúrať po bare niečo sladké... 😀

evitkamalicka
11. nov 2009

ja statocne odolavam a este mi tu manzel ako naschval nechal na stole kakaove venceky tak na mna smutne kukaju, ale nedam si

slavulilienka
11. nov 2009

no ja by som neodolala....nehrozí... 😀 ešteže nie som Tvoja suseda...by som bola vkuse u Teba.. 😀

dijefcatko
11. nov 2009

Ja sa tu objavim sem-tam cez den a fest nestiham citat! 😀 vymakané ste baby, musím sa aj ja aktívnejsie pridať.

slavulilienka
11. nov 2009

no, no....sa flákaš... 😀

evitkamalicka
11. nov 2009

slavu skoda no, brala by som taku susedu 😀

evitkamalicka
11. nov 2009

dijefcatko no mozes sa hanbit 😅

slavulilienka
11. nov 2009

čo Ty...ja by som takú brala... 😉 😀 by som sa čo to priučila...kávu by sme dali....ešte keby sa nám podarilo otehuľkovať...fááájne by nám bolo.. 😀

dijefcatko
11. nov 2009

uz som tu, uz pisem, lepsim sa, ale ked viete, my mame s kolegynami jednu uplne strasnu zavislost! sme na Facebooku, mame tam farmy, takze pestujeme ovocie, zeleninku, obilie a pod, potom to predavame a zariadujeme sa. Je to super na nervy, ale keby nas studenti videli, tak nam daju kazajky 😎

evitkamalicka
11. nov 2009

dijefcatko aj ja som na FB a tiez som hrala Farmville, ale uz ma to prestalo bavit tak som vsetko nechala zhnit

slavulilienka
11. nov 2009

no pekne, pekne....ja som tomu tiež podľahla...super vec...v ktorom si levely? 😉

dijefcatko
11. nov 2009

fuha, my na tom zavislacime, totalne! si posielame darceky, aby sme nemuseli kupovat, no strasne! ale musim sa vybesniet teraz, ked pride drobec, nebudem stihat. aj vas baby, co mate deticky obdivujem, ze sem stihate zajst!