Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
11. nov 2009

baby vy čo máte už decká pripravujete ich že raz budú mať bračeka alebo sestričku?

evitkamalicka
11. nov 2009

edit ja este nie, myslim ze maly by tomu este moc nerozumel, ale tvoja je uz predsa vacsia

edita84
11. nov 2009

no jasne ona sa už teší ona už hovorí že je v maminom brušku a že aj ona má v brušku babatko hovorí že ona bude prebalovať a má aj mená ch. Adam a d. Grétka a bude ako ona povie

slavulilienka
11. nov 2009

no ja zatial nie....keďže mám nového partnera, s ktorým bývame v inom meste, museli si zvyknúť na okolie a všetko ... myslím, že by toho bolo na nich priveľa..., až keď sa podarí, tak po tých kritických troch mesiacoch by sme im to povedali.....ale ako sa poznám, tak to tak dlho nevydržím... 😉

lilix
11. nov 2009

baby myslite, ze by som si mala spravit ovu test, ked si citim stale vajecniky. take tlaky v nich ci co.

lilix
11. nov 2009

evit treba uz aj takemu malemu vysvetlovat, ked bude babo, aby mu nahodou nechtiac neublizil, ze babo treba lubit a tak. kamoska takto mala, bol medzi nimi taaaky malicky vekovy roziel, a maly to chapal, ze mu nesmie ublizovat.. myslim ze 18 mesiaov.
lebo deti vyvedu vselico, napr. bol pripad, ze babatku starsie deti zapichli zapalku do ocka. ☹

slavulilienka
11. nov 2009

skús...za to nič nedáš...a budeš kľudnejšia... 😉

evitkamalicka
11. nov 2009

lilix ja ho na to zacnem pripravovat ked bude ten spravny cas

dijefcatko
11. nov 2009

lilix, asi aj ja si pojdem kupit ovulacny test, sice meriam prvy mesiac teplotu, ale ovu je u mna nepravdepodobna, ale aj aj tak, zo zvedavosti, ze co ak nahodou... inak aj ja mam bolesti vajecnikov aj teraz, obcas aj v strede cyklu bielkovity vytok, ktory sa nahovorit neda, tak mozno zazrakom tu ovu mam. vraj sa to v zriedkavych pripadoch pri PCO stava, ze ma zena ovu.

lilix
11. nov 2009

hej, sharka je toho prikladom, precitaj si jej dojimavy pribeh, so stastnym koncom.
baby a este jedna trapna otazka..
pocas ms sme mali keks, a ked som bola taka vzrusena, tak mi isiel vytok, hlien taky natahovaci, znamena to, ze som mala ovu pocas ms? alebo kazdy "vzrusujuci" vytok sa natahuje?

lilix
11. nov 2009

teraz ten hlien nemam.. keby sme videli do seba, co? to by bola parada. ze raz v buducnosti budeme mat kazda doma sono, a budemi si tak ovulaciu sledovat. haha 😀
no a? nic nie je nemozne..

edita84
11. nov 2009

lilix to u nás nehrozí lebo Beja má veľmi rada babatká aj krstnú dcérku kŕmila z flašky a doteraz jej dáva piť.

dijefcatko
11. nov 2009

Lilix, to ti neviem teda povedat, mne sa bezne pocas ms stava, ze mam cosi natahovacie, ked je mrcha slabsia, ale je to teda do ruzova sfarbene. Zatial som nad tym neuvazovala, ze by to mohla byt ovu pocas ms. A pri vzruseni mam skor len vlhko, ale to je zasa urcite individualne.

lilix
11. nov 2009

edit, dievcatka to maju v sebe, starat sa o babatka.
ale skor chlapci su taki nezbednici. vymyselnici..
huraa mali sme odmeny 😅

lilix
11. nov 2009

a uz ste vsetky zmizli?
som si teraz pozerala jonasa, co som mala este daavno pradaavno zaznacene v kalendari, nevychadza mi to dobre, pred ms, a to vobec nemam ani chut na keks. 😝

lumimi
11. nov 2009

lilix, ako si vysie spominala sono - to si možeš kupiť aj teraz, ale len tá sonda čo sa prikladá na brucho bbez ostatného prístroja stoji 250 tisíc korun (nechce sa mi preratavat na eura)

lumimi
11. nov 2009

a inak lilix, ked mas ten výpočet od jonáša- nemáš nahodou plodné dni podla neho aj počas svojich narodenín?

b.bardyova
11. nov 2009

ahojte ..tak vam zavidim, ze v praci mate net ,.,,,ja mam len same deticky a tak si vas precitam az takto a velmi vela popisete ...ja sa snazilkujem alev poslednych dnoch som zanedbavala... ☹ ale polepsime sa ...uvidime ci pride mrcha ..este nedorazila 🙂

lumimi
11. nov 2009

ahoj b.bardy - a kedy ma mrcha doraziť?

lilix
11. nov 2009

lumimi ano je to kolko, teda blizo datumu narodenia, preco?
FUHA ze 250 tis. na vlastne sono nenaskriabem 😀

lumimi
11. nov 2009

ja len že som si tiiež nechala urobiť ten výpočet a jeden z tých najplodnejších dátumov vychádza na moje narodky - som myslela že to tam vššetkým nahadžu tak isto podla dátumu narodenia 🙂

evitkamalicka
11. nov 2009

tak som tu aj ja

lumimi
11. nov 2009

evitka 🙂 dopecene?

evitkamalicka
11. nov 2009

lumi stuzkova dopecena, poobede som davala link

lumimi
11. nov 2009

evitka kukla som a fakt krásne - to si vymysleli maturanti alebo si im dala návrh ty?
a ešte otázka - ty si cukrárka?

evitkamalicka
11. nov 2009

lumi to si vymysleli oni a nie som vyucena cukrarka, som samouk

lumimi
11. nov 2009

si sikulka 🙂
ja pre maturantov robievam stužky, taakže stužkové máme spoločné. ak by si chcela možem ti buduci rok dohodit nejakych studakov čo budu od Šale (predpokladam že tam bývaš ked to mas v profile) 🙂
teda ak toho nemávaš vela...

evitkamalicka
11. nov 2009

lumi kludne mozes a ano byvam v Šali

lumimi
11. nov 2009

ok, tak im doporučim 🙂

evitkamalicka
11. nov 2009

dakovala, ja ked budem o niekom vediet tak tiez doporucim na stuzky 😉