Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lumimi
15. nov 2009

zdravím, dámy,
tak ja som teraz 2 dni nemerala - v piatok moj velkolepý nákup skončil dost blbo - prišlo mi totiž tak zle že pre mna priatel prišiel do auparku lebo som sa odtial nevedela pohnut - som myslela že zomrem po ceste domov sme museli stat niekolkokrát... uuuaaa - no proste hroza - potom doma som len sedela s kýblom v náručí a modlila sa aby som už nevracala - zase ta moja migrena sa ozvala - a v sobotu som len prelenosila 🙂a dnes sa priatel spýtal či by som mu porodila dvojičky... no ja by som najprv rada vobec otehotnela lebo sa mi zdá že je to nemožné.

kojzarik aj všetky ostatné - nebojte sa prasacej chrípky - v mediach to strasne nafukuju - na obyčajnu chrípku ročne umiera len na slovensku nekolko tisíc ludi - na prasaiu tu nikto nezomrel. aj ta jedna co ju mala ked umrela tak povedalli že primarne ju zabila iná choroba a chrípka to len urýchlila. Prasacia chripka nezabija zdravých ludí. a kojzarik ty okrem tých kamenov si zdravá - tak neboj.

janirea
15. nov 2009

ahojte babulky,
evit,,,super, tak sa zda, ze tie kvapky su celkom dobre,,,,a beries ich 2x14,,,ci len 1x14 za den?
,,ja som si teraz nemerala teplotu,,,nejak mi nie je dobre,,,dnes rano som bola hned rano pozdravit wc misu,,,a ani nebolo co dat von,,, ☹ ,,,no neviem, nieco na mna lezie a nejak nic nemozem dostat do zaludka,,,okrem caju,,,,,,ma porazi,

lumi,,,a je to z migreny?,,,to teda ta riadne trapi 😖
baby,,,musime sa tychto neduhov co najskor zbavit

evkasto
15. nov 2009

ahojte baby, tak my sa tiež snažíme od októbra ale zatiaľ nič. ešte je to len krátko síce, ale dúfam že tento mesiac 18.11. "mrcha" nepríde. uvidíme...... inak držím všetkým palčeky, aby sa to čím skôr podarilo

lumimi - mňa tie dvojičky pravdepodobne čakajú, a vždy som to tvrdila, že ich budem mať, aj keď som ešte nevedela, že si vezmem chlapa, ktorého otec je z dvojičiek a moji starí rodičia tiež mali dvojičky, tak to mám poistené z obidvoch strá 😀 😀 😀

janirea
15. nov 2009

evkasto,,,,tak uz nech sa mrcha neobjavi,,,minimalne na 9 mesiacov 🙂 ,,,drzim palce

evkasto
15. nov 2009

ďakujem, dúfam, že to tak bude 🙂 a možno na teba nelezie nejaká choroba, možno to bude aj tehotensto, mohlo by byť? držím pršteky 😵

lumimi
15. nov 2009

jani, myslim že to bola migréna - už sami to stalo párkrát. (ale želám si aby nebola🙂)

evkasto - no u nás dvojčatá moc nie su, sice priatelova mama aj otec maju surodencov dvojičky ale u nás maju dvojičky len otcov bratranec - takže myslim že by to bola fakt náhoda,

jika80
15. nov 2009

ahojte
baby, musim sa dostat nejako k tym kvapkam, bo som este stale nedostala 😠 si dnes spravim poriadne horuci kupel a snad sa to dostavi, ja chcem snazilkovaaaat

evkasto
15. nov 2009

no s migrénami má skúsenosti moja sestra, tá na tom ešte pred nejakým pol rokom bola podobne, migréna, vracala, 2 dni nebola schopná nejako normálne fungovať, a doktori jej tiež nevedeli nijako pomôcť aj keď bola aj na EEG aj na neurológii
potom začala chodiť k jednému homeopatovi - ako posledná nádej, keď nepomôže, tak neuškodí a to jej pomohlo, odvtedy má pokoj ,ako jej dal lieky, tak už migrénu nemala

jika80
15. nov 2009

inak baby, dvojicky sa objavuju az obgeneraciu alebo? bo manzel je z dvojiciek

lumimi
15. nov 2009

ja mam len ojedinele taketo stavy . takze to neriesim - a hlavne nejdem k Dr lebo ked som mala 18 bola som u doktora s tým že má za posledný mesiac 20 dní bolí hlava - a on na to že to mám z počasia - ma tak nastval že odvtedy som nebola u normláneho dr. len ked som potrebovala potvrdenie na vodičák a na prihlasky na vysoku. a ani tam nepojdem kym nebudem musiet.

janirea
15. nov 2009

keby to bolo tehu,,,,tak sa budem tesit aj pri debate s wc 🙂 ,,,,,len este som ani ovulku nemala, takze ja urcite ništ,,,,ale ty lumi, nooo,,,,co ty vies 😉 budes dalsia na rade 🙂

janirea
15. nov 2009

jika,,,no tusim, ze dvojicky su prave obgeneraciu,,,ale nikdy nevies 🙂

evkasto
15. nov 2009

jika80 - no veru, dvojičky väčšinou až ob generáciu, ale my to máme po starých rodičoch, tí mali dvojičky, aj moji aj jeho, takže.................... ale ani ty nie si bez šance 🙂

kojzarik
15. nov 2009

lumimi dakujem hned som pokojnejsia , normalne som mala aj strach ist na tu operaciu ...ach jaj uz sa mi to blizi este 4 dni a mam po operacii ...ani ja som nechodila ku mojej Dr ( ved mi ani nic nebolo ) musim sa priznat ze uz 7 rokou som nemala ani len nadchu , az teraz tieto kamene ale tak dufam ze zase budem mat na 6-7 rokov pokoj od Dr po operacii 😀

lumimi
15. nov 2009

jani 🙂, kiež by. je mi stale trochu zle - ale to už neni migréna- to isto- možno že na mna tiež niečo lezie a v celom dome neni ani kusok paralenu.

Jika80 - to sa sice hovorí že obgeneráciu ale ono to skor suvisi s tvorbou vajíčok u žien - to sa dedi - kamarátka maju v rodine už piatu štvrtu generáciu dvojčiat. a každé z tých dvojčiat dievčat mali tiež dvojčatá. ale neviem možno je to viac o náhode, štýle života a tak... ale nechajme to na prirodu - ona vie čo robí 🙂

evitkamalicka
15. nov 2009

ahoj kocky

jani beriem 2x14

evkasto
15. nov 2009

evitka - čo to vlastne berieš? nejako som to nezachytila

janirea
15. nov 2009

neboj kojzarik, v pohode to zvladnes,,,budeme na teba mysliet 🙂

ja chodim k mojej vseobecnej dokyne, tak raz za rok a celkom sa s nou da,,,klop, klop, aby som neuriekla

evitkamalicka
15. nov 2009

evkasto femi kvapky na upravu cyklu

edita84
15. nov 2009

Ahojte babule dnes mi skončila mrcha a štartujem znova so snažením dúfam že tento mesiac už bude plodný. 🙂

evkasto
15. nov 2009

a to ti predpísal doktor alebo to máš bez receptu? ja mám totiž dosť nepravidelný cyklus, tak medzi 30 - 34 dní

evitkamalicka
15. nov 2009

evkasto na to nepotrebujes predpis, su to cisto prirodne kvapky

lumimi
15. nov 2009

tak som práve mame predviedla moje nové šaty kotré som stihla kupit este nez mi bolo kriticky zle a ona hned ty si tehotná? juj, tie šaty na mne tak stoja blbo že vyzeram ako v piatom mesiaci - musim si ich ešte zabrat. už nikdy nebudem nakupovat ked mi bude zle.

jani- neboj, mam tušaka že buducu sobotu už budes doma .-)

jika80
15. nov 2009

baby, dakujem za odpovede 🙂
no ja k mojej vseobecnej lekarke uz nechodim, resp. hladam novu, minule som tam prisla totalne skapata a ona na mna, ze urcite som u nej kvoli peciatke 😠 tak ta krava ma viac uz neuvidi 🙄

edita - tak drzim palceky

kojzarik
15. nov 2009

lumimi a mozno ma mamina pravdu 😉

lumimi
15. nov 2009

ospravedlnujem sa, posledný odkaz bol pre kojzarik, nie janireu 🙂)

evkasto
15. nov 2009

evitka, poraď, kde sa dajú zohnať? v normálnej lekárni?

kojzarik
15. nov 2009

lumimi no neviem ked ma operuju vo stvrtok a vraj 4-5 dni si ma tam nechaju 😖

evitkamalicka
15. nov 2009

evkasto ja som ich objednavala cez net, lebo u nas v lekarni ich nemaju

lumimi
15. nov 2009

mamina o ničom nevie.
a aj keby som už bola v tom - tak nemam mat prečo take brušisko.