Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
24. nov 2009

ros ano s muzom

edita84
24. nov 2009

ahojte evit malý je strašne zlatý

evitkamalicka
24. nov 2009

edit dakujem, cisty tato

meruska
24. nov 2009

ahojte
dlhsie som sa neukazala, lebo vikend sme boli u rodicov a vcera sme mali rodicovske a to som sa dovalila domov vecer a uplne uvaneva...
lumini...ja idem k Dr. v pondelok, ty v utorok 🙂 super

drzim vam vsetkym palceky...ovulky uz boli..tak uz len nech sa grafiky drzia hore 🙂

meruska
24. nov 2009

este sa chcem opytat, teraz poobede som zacala mat jemne ruzovkasty vytok, nebolo toho vela.. ale ta farba ma zarazila...mam sa bat?

evitkamalicka
24. nov 2009

meruska pokial uz ten vytok nemas a nie je vyslovene krvavy tak sa bat nemusis, niektore baby to vraj maju v case ocakavanej mrchy ked su tehu

meruska
24. nov 2009

evit...ja som teraz mrchu mat nemala, ta minula mala byt pred 2 tyzdnami a najblizsia az za 2 tyzdne... nie je to vyslovene krvave ale take ruzove, ako od krvy zafarbene

edita84
24. nov 2009

meruš aj ja som mala taký výtok ked som bola tehu s malou a doki nám zakázak kexík a potom bolo už ok.

evitkamalicka
24. nov 2009

ja som taky vytok nemala, ja som mala vzdy len mokro takze intimka cele tehu

edita84
24. nov 2009

potom som aj ja mala len mokro ale ten výtok som mala od kexíku a potom sme ho mali zakázaný 5 týždňov 🙄

evitkamalicka
24. nov 2009

my sme pre istotu nekeksikovali prve 3 mesiace a potom uz ano

edita84
24. nov 2009

no potom už aj my ale len opatrne a mm sa aj bál aby malej nejak neublížil 😀

evitkamalicka
24. nov 2009

aj pri druhom to bude tak isto

edita84
24. nov 2009

myslíš?

evitkamalicka
24. nov 2009

u nas urcite, uz sme sa o tom bavili ze prve 3 mesiace nebude nic

edita84
24. nov 2009

mne by bolo možno jedno aj to keby sme nemohli kexíkovať 3 mesiace len aby už to babatko bolo v brušku.

evitkamalicka
24. nov 2009

no nic idem sa ja umyt a potom do postele, aby som sa poriadne vyspala na zajtrajsi vodicak....dobru noc vsetkym

edita84
24. nov 2009

držím zajtra palce

lumimi
24. nov 2009

zdravim dámy,
to tu zanedbávam, ale vela vela ucim, zadala som si do profilu tehotenstvo, dufam že tým nič nezakríknem, buduci týžden Vas tu budem otravovat ovela viac 🙂

meruska
24. nov 2009

baby dakujem za radu...budeme teda asi trosku zdrzanlivy...pre mimonko urobim vsetko

meruska
24. nov 2009

kumini..podla coho si si dala ze 1. augusta? podla kalkulaciek na nete?

meruska
24. nov 2009

lumini 🙂 prepac za chybu

lumimi
24. nov 2009

zadala som tam termin poslednej menstruacie a ono to vypočitalo, v naastaveniach to je (horný riadok na tejto strane 🙂

meruska
24. nov 2009

evit..drzim na zajtra palcuchy

lumimi
24. nov 2009

evitka, aj budem držat, dobre sa na to vyspi 🙂
meruska, aj tebe budem držat, nech je všetko ok. tesim sa co v pondelok napises , že co bolo u dr. 🙂

dijefcatko
24. nov 2009

Ahojte babky, budete sa mi smiat, ale opytam sa. Ked je na teste napisane, ze sa moze robit od 5. dna po oplodneni, mysli sa to od 5. dna po ovu, alebo po zahniezdeni? Neviete? Nejdem testovat, ale testik som uz kupila, ze ak nevydrzim. Prekvapivo ale od minula to nejak klídek zvládam...

lumimi
24. nov 2009

mysli sa tým po ovu, nevies kedy sa zahniezdi, ale 10 dpo už býva celé zahniezdene. ale este chvilku vydrž 🙂

dijefcatko
25. nov 2009

Dobré ránko dievčatá, ja dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75
Už tri dni mám veľmi vlhko, intimky mením jedna radosť, tak som si to zaznačila do grafu a zmenil mi čiaru na prerušovanú, neviete prečo? A v tom kalendariku, čo je nad grafom, tak tam mi predchádzajúcich 5 dní vyznačilo inou, fialovou farbou. Tiež nechápem...

dijefcatko
25. nov 2009

A Evitke dnes držíme palčeky! 😉

sabik
25. nov 2009

Dobre ranko babule!
Tak ja dnes takto.. http://www.fertilityfriend.com/home/2af1a0
jaaj, len keby sa to chcelo takto drzat uz.. 😉

Evitka, drz sa! 🙂