Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

ivanka85
5. sep 2009

ahojte, tak sa k vam pripajam aj ja🙂my skor od novembra ako od oktobra,mozno to bude niekto brat ako vypocitavost ale som ucitelka a chcem oducit skolsky rok do konca, aby si za mna nemuseli zhanat nahradu a ak by sa nam podarilo tak to pekne vychadza..ale asi si fandim ze to pojde hned, aj ked clovek nikdy nevie🙂

dijefcatko
7. sep 2009

Ivanka, vôbec to nie je vypočítavosť, veď ja to robím od októbra vlastne tiež kvôli škole (práci) a navyše aj kvôli svadobnej ceste, ktorú si chcem dopriať 😉 takže ťa nemusí trápiť, že to vyzerá ako vypočítavosť.
Ja teraz uvažujem nad poslednou menštruáciou. Sem som to zatiaľ nepísala, ale pred ňou som si robila dva testy. Na prvom bol jemný tienik druhej čiarky, videl ho aj drahý, takže som si to nenahovárala a o dva dni na to už tienik nebol. No a ako som tu písala, ešte nikdy som nemala menzes taký silný. Tak rozmýšľam nad tým, či som náhodou aj nebola chvíľočku tehu... Neviete náhodou, či sa to dá spätne zistiť? Možno by to bolo aj zbytočné, ale zasa na druhej strane ak som tehu bola a neudrzalo sa, bude to vaznejsi problem, ktory by som mala riesit 😒 tak neviem, ale zrejme to necham tak.

ludka_r
7. sep 2009

Ivka, tiež si myslím, že na tom nič zlé nie je.. Aj ja to robím kvôli škole, aby som nemusela sa stresovať, že možno budem mať práve prednášku, skúšku.. Tiež som zo začiatku mala pre to výčitky, ale veď na tom nič zlé nie je 😉
Dijefcatko, ja by som to, na Tvojom mieste nezisťovala.. Mne sa ale stalo toto isté pred Vilkom.. Aj sa mi v tom období snívalo o malom dievčatku. A potom silná menštruácia... Tak som si povedala, že možno som aj tehotná bola, ale keďže som len vysadila antikoncepciu, tak mi tehotenstvo telo ešte neprijalo... No a dva mesiace na to som otehotnela s Vilkom... Tak možno to bude aj Tvoj prípad...
Inak, ja teraz veľmi tuho uvažujem, či nezačneme na bábätku pracovať už tento mesiac... Veď možno sa mi podarí spraviť skúšky už do júna, no neviem, neviem..
Ale tiež si moc fandím, že hneď otehotniem... 😀

ivanka85
7. sep 2009

musime si verit ze sa to podari🙂

lilix
7. sep 2009

ahojte. baby ja prave uvazujem nad antikoncepciou. viem, iste sa cudujete, ale vraj vela babam pomohla ci uz od menstr.bolesti, alebo aj k otehotneniu. iba na par mesiacov. mozno do januara. lebo ja uz s tymi ms bolestami nevladzem. teraz naposledy som normalne plakala ako ma to bolelo a bolo mi zle.

lilix
7. sep 2009

dijefcatko, ja by som to tiez na tvojom mieste nezistovala. aky test si si robila, niektore ukazuju aj falosne //.
mozno si vobec nebola tehu.

lilix
8. sep 2009

hmm nikto tu dnes nebol, baby mi poradili, aby som si antiku nedavala, ze si tym len rozhadzem hormony, tak teda posluchnem, lebo to nechcem.

lenocka84
8. sep 2009

ahojte baby, tak my zaciname uz v septembri,snad nevadi 😉

lilix
10. sep 2009

lenocka, jasne ze nevadi. mozno budes teda prva tehu 😅

dijefcatko
11. sep 2009

ahojte, ja budem musiet ist predsa len zistovat, co sa stalo 😒 lebo odvtedy to mam rozhadzane, prsia ma bolia ako cert, ale menzes mam mat az o vyse tyzdna. takze nieco sa mi "porouchalo". Ach jo...

lilix
11. sep 2009

djefcatko, snad budes v poriadku. daj vediet..

janirea
16. sep 2009

ahojte,
po dvoch tyzdnoch dovolenky som tu.
Mam podobny problem ako dijefcatko. Este pred dovolenkou som robila test a boli //,,,teda bola viditelna aj druha ciarka, bolo to v den predpokladanej MS,,,a dva dni na to prisla mrcha. Tak sklamana som este intenzivnejsie zacala hladat last minute dovolenku a do troch dni sme odlietali do Egypta (preto som sa uz ani nestihla ozvat). Boli sme tam 12 dni, nastastie aspon mrcha skoncila hned prvy den v egypte,,,,,no a vcera sme prileteli a znovu mam mrchu od vcera ☹ ,,,no hruza. Este asi par dni vydrzim a idem k doktorke,,,som zvedava, ze cim ma "potesi" 😒
Dijefcatko,,,potom daj vediet a drzim palce,,,,dufam, ze to fakt bude len rozhadzanie hormonov,,,,na tie dve ciarky radsej ani nemyslim, ale neda sa ☹

lilix
16. sep 2009

janirea a aky test si si robila? znacku.. lebo niektore ukazuju falosne // a nemusite byt tehotne.. vazne..

janirea
16. sep 2009

lilix,,,si nespomeniem teraz, mam to doma,,,,aj som spravila foto //, tak to mozem dat aj sem,,,,
,,pozriem doma a napisem,,,,,
Mna stve aj ta mrcha,,,pred dvomi tyzdnami a aj ta od vcera je uplne ina, ako predosle mesiace, ked sme nesnazilkovali

diamond_doll
16. sep 2009

janirea mohla si byt tehotna len sa to neudrzalo a odislo z ms prec..to sa stava..mne sa take stalo tiez raz

janirea
16. sep 2009

ahoj diamond_doll,
mam take zmiesane pocity z toho,,,,a ze po dvoch tyzdnoch mam opät mrchu,,,,,to sa mi este nestalo.
Cyklus som mavala v pohode 28-29 dni,,,a teraz šup 16 dní

janirea
16. sep 2009

diamond_doll,
to ma mrzi, ze sa ti nieco take stalo,,,
,,,na druhej strane zrejme, ked si telo same zariadi, ze sa mimi neudrzi ma to byt tak a musi sa ist dalej

diamond_doll
16. sep 2009

a to sa ti stalo pvy krat ?ved uvidis ako to bude dalsi mesiac ..mozno to nic neni stava sa ..alebo lekarky sa spytaj ona ti lepsie poradi

janirea
16. sep 2009

ano, ved prave, ze prvy raz preto neviem, ci je problem vaznejsi alebo nie.
baby, boli ste niektora na vysetreni pocas MS?,,,,blbo sa pytam, ale nemam tuto skusenost zatial
,,,,pojdem k dokyne tak ci tak,,,tak uvidim

lilix
16. sep 2009

janirea a boli ste na dovolenke pri mori? lebo mne vtedy tiez zblbla ms. dostala som ju tiez o dva tyzdne skor, ako som mala. aj krvacanie boli slabsie.. ine podnebie, kolegyne to tiez spominali..
ale tym nechcem tvrdit, ze si tehotna nemohla byt. tak ako pise diamond..

janirea
16. sep 2009

ano lilix,,,boli sme v egypte,,,inak, ja si tiez myslim, ze to mohlo zblbnut aj z toho dlhsieho letu,,,,aj ked nebola to jedina dovolenka pri mori a ani jediny let

janirea
16. sep 2009

lilix,,ten test bol Axiom set

dijefcatko
17. sep 2009

ahojte babenky, tak ja som sa zatial na gyndu neodhodlala, ale zajtra uz pojdem. Som dva dni pred mrchou, hoci lepsie povedane styri, zvykne chodit dva dni neskor. Tie prsia ma bolia stale rovnako, su to uz dva tyzdne, este sa mi to fakt nestalo. Normalne mam strach, co mi doktorka povie, preto to odkladam, ona ma ma totiz trosku za hypochonderku, takze ked si predstavim jej vyraz, vazne sa mi tam nechce. 😒

kojzarik
17. sep 2009

ahojte dlho som tu nebola mala som PC v oprave (2 tyzdne) aspom som mala viac casu na manzela zacali sme uz snazilkovat od 8.9 ( to som mala plodne dni) a chcem sa spytat stale mi neklesa teplota pod 37 stupnou ale tehotna niesom urcite ( robila som si dnes 3 testy a vsetky boli negativne ( baby test - ktory ukaze tehotenstvo uz 3 den po oplodneni)a v pondelok mam dostat mrchu , nevieke kedy ma zacat klesat ta teplota?

janirea
18. sep 2009

ahojte,
dijefcatko, neboj sa, uvidis, co ti povie, ale urcite to nebude nic vazne,,,mozno ze sa ti len trosku "hormony domiesali".
Mna caka dokyna hned zaciatkom buduceho tyzdna. Inak dala som do albumu moj tehu test (ak ma oci neklamu, tak ten druhy tienik tam je).

dijefcatko
18. sep 2009

Janirea, tienik je a ja by som ho aj ciarockou nazvala... Pani doky mi povedala, ze ona mi s tym nepomoze a ze druhe by boli rady, keby sa im tak prsia zvacsili! Ok, beriem, ale v noci som sa uz na to budila a dnes budem musiet spat s podprsenkou, inak sa nevyspim. 😒

janirea
18. sep 2009

,,a nic ine ti nepovedala,,,vysetrila ta?,,vsetko ostatne je ok?,,,tiez si pisala tusim, ze si robila tehu test a potom prisla mrcha.
No uvidis, ze ako pride mrcha,,,a ci to potom uz prejde,,,drzim palce

lilix
18. sep 2009

ahojte. janirea, no vazne tam je ta druha ciarka. a ten test co spominas nepoznam ani z pocutia.
kojzarik, ja neviem kedy ma teplota klesat, skus sa opytat bab v grafoch. a nie si trosku chora?

janirea
18. sep 2009

kojzarik,,,,ono by ti to uz malo klesat,,,ale tiez sa velmi nevyznam v tom,,,skus pozriet tie druhe temy.
lilix, ten test som mala teraz prvy raz,,,,uz som kupila rapidclear a mamatest,,,,takze budem znovu testovat, tak sa uvidi

alicao
18. sep 2009

lilix ahoj, ja 😀 ale ivf🙂