Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
14. dec 2009

ja dnes budem upratovať pošlem malú von s ocinkom a trocha povysávam umyjem podlahu a upracem v obyvačke v skriniach a okenice kúpelku jááááj či to všetko stihnem za hodinku.asi budem dnes za superženu 😎

evitkamalicka
14. dec 2009

he he, treba si urobit zasoby na zimu 😀

janirea
14. dec 2009

evit,,,a medovnicky si uz piekla?

evitkamalicka
14. dec 2009

jani ano, prvu varku sme polovicu zjedli, tak som robila este druhu a tu poctivo obchadzame 😀

janirea
14. dec 2009

edit,,,vecer odpadnes rovno do postele,,,,to som ja tak tuto sobotu, este som aj okna umyla a to som sa vyhrazala, ze na ne teraz kaslem, ze az na jar 😀

dijefcatko,,,my tiez tak podobne, permanentne vlacime, ked sa minie od nasich 😀

evit, prosim posli recept na medovnicky, urcite nejake fajne si piekla,,,,musim sa aj ja do toho konecne pustit,,,nemam este nic 😅 ,,,ale plany sú 😀

evitkamalicka
14. dec 2009

jani poslala som do IP 😉

dijefcatko
14. dec 2009

Jani, ale ono sa to veľmi oplatí takto vynášať. Jednak je to fajné a na druhej strane veeeľmi lacné. Nás mama zasa tak nabalili, že celý týzdeň nebudem musieť ísť do obchodu, snáď iba na mlieko. A ešte je aj spokojná, že sme si vzali, lebo inak by strašne dobiedzala. Takže šetríme aj takýmto spôsobom 😅

janirea
14. dec 2009

evit,,,dakujem, uz som pozrela,,,,chcela by som buduci tyzden tie medovnicky, tie musia byt 🙂 ,,,dufam, ze budem mat dovolenku, lebo teraz po veceroch sa mi do toho nechce pustat

dijefcatko 🙂 to mas pravdu,,,ja mam len problem s mojou svokruš, pretoze ked hocico k nim donesieme a polovica sa z toho zje, tak este nam aj tu druhu polovicu domov zabali a to ma uz vie napalit 🙄,,,,ale inak neprotestujem lebo to nema vyznam ,,,tak potom len doma zistim, ze co vsetko nabalili 😀

edita84
14. dec 2009

ja som min. rok robila medovníki a ešte sme aj v marci jedli tak som sa rozhodla teraz nepiecť

dijefcatko
14. dec 2009

Inak, dievčatá, som neslušná, ale hneď to napravím. Ďakujem vám, že sa tešíte so mnou z toho, že nemám PCO. No isté to ešte nie je, len doky hovoril, že mu utz nedáva taký obraz a že by som v tom prípade nemala toľko folikulov a jeden dominantný, ako mám, takže to vyzerá dobre. Uvidíme, ako ďalšia folikulometria dopadne. Pri tejto som zistila, že som urobila dobre so zmenou poisťovne, lebo VšZP je neuhrádza, to by som sa nedoplatila...

janirea
14. dec 2009

evit,,,nova foto,,,Adamko je podareny,smejo riadny, ale cely tato,, 😀

vcera u tej kamosky mi jej maly ukazoval zubky, ze kolko uz ma narastenych,,,taku velku pusu na mna otvoril 🙂 ,,,a fukali sme tie dlhe balony, co sa z nich robia vselijake zvieratka,,,no to aby clovek mal na to skolu,,,a na vsetky hracky,,,sa budem mat co ucit asi aj ja 😀

edita84
14. dec 2009

evit malý je veľmi zlatunký a tie medzierky medzi zubkami tie sú zlaté aj moja má také 🙂

janirea
14. dec 2009

u nas medovniky a kokosove rozteky idu asi najviac,,,,a ani zdobit ich netreba 😀

dijefcatko,,,ale ked sa mu to hned na 100% nepotvrdilo, ze by boli PCO, tak aspon je tam uz mensia pravdepodobnost alebo to nemusi byt take vazne ako ti predtym dokyna hovorila,,,dufam, ze to budes mat v pohodicke
teraz ma napadlo, ze mne dokyna hovorila len po palpačnom vysetreni ze ziadne PCO nemam, ze su vajecniky uplne ok,,,

evitkamalicka
14. dec 2009

edit aj ja mam medzeru medzi hornymi zubami a pediatricka povedala, ze vraj take deticky su stastne a budu bohate 😀

edita84
14. dec 2009

aj ja mám no to by nebolo zlé

edita84
14. dec 2009

najmä nech sú šťastné všetky detičky

evitkamalicka
14. dec 2009

veru....co mate dnes v plane? muzik dnes pride o 2 hodky skor domkov tak sa chystame do kauflandu nakupit vody na Vianoce a oslavu a od buduceho pondelka ma dovolenku az do 4.januara tak sa tesime

edita84
14. dec 2009

no ja ako som už pisala upratujem a na nákupy sa chystám cez víkend a mm je doma až od 23 do 4, januára

janirea
14. dec 2009

medzierka medzi zubami vobec nevadi,,,,a zevraj je aj sexi 🙂 ,,,,moja sesterka mala z toho traumu a este pred svadbou si chcela dobre zuby nechat pokazit len kvoli tomu, tak sme jej to museli dlho vyhovarat

evit, tak to fajne, ze ma uz dovolenku,,,ja sa dnes chystam tiez do mesta,,,mm mal dnes za ulohu spravit prieskup vysavacov na vodu, kedze bol doma,,,a poobede pojdeme pozriet spolu a kupit + este podokupovat darceky

evitkamalicka
14. dec 2009

my sme uz v sobotu co to pokupili na vianocne varenie a pecenie, ale este nejakych zopar veci chyba, ja mam radsej vsetko dopredu nakupene, nemam rada potom nahananie na poslednu chvilu a hlavne ked je v obchodoch vtedy milion ludi

janirea
14. dec 2009

aj ja som doma od 23 do 4.1.

evitkamalicka
14. dec 2009

ja este chcem ist dnes pozriet aj taku supravicku pre Adamka na papanie maly tanierik, velky plytky, velky hlboky, poharik, pribor tak snad sa mi podari nejaku peknu zohnat

evitkamalicka
14. dec 2009

edit tvoja mala uz papa sama? kedy si ju zacala ucit?

edita84
14. dec 2009

áno ked sa jej chce ale učiť som ju začala len teraz v lete a v pohode sa naučila ide jej to len niekedy je leenivá

lindus1
14. dec 2009

ahooojte, tak dnes rano bola uz normalna druha ciarka, jupiiiiii 🙂))
(predvcerom som pisala, ze som sa testovala den pred menstruaciou a bola tam slabulinka druha ciarocka .. tak som pockala este dva dni a dnes rano (to som uz 29 dc) je tam normalna hruba ciarka!)
buduci tyzden idem na gyndu, dufam, ze bude vsetko ok....
inac sa zatial citim super, ale to vsetko okolo este asi len pride ☹ nevadi, aj tak sa tesiiiiiiiiiiim 🙂

edita84
14. dec 2009

lindus gratulujem

evitkamalicka
14. dec 2009

lindus gratulacia

lindus1
14. dec 2009

dakujem edit 🙂

janirea
14. dec 2009

lindus,,,blahozelam 🙂 ,,,odfot testik a daj do albumu, nech sa potesime a aj nakazime 😉
drzim palce, nech fazulka rastie a nevolnosti mozno pridu, mozno nie,,,ale ja by som sa aj z tych tesila 😉

lindus1
14. dec 2009

dakujem evitka 🙂