Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

kojzarik
5. okt 2009

edit u mna uz bolo a manzo siel uz spat tak tu tiez len snorim
😀

edita84
5. okt 2009

tak to sme dve.malá už spinká a ja sa trocha bavím na nete.

kojzarik
5. okt 2009

aj mne uz mali spi , v bedni nic poriadne este ze vymysleli internet , inak by ( asi) bolo deti ako smeti 😅

edita84
5. okt 2009

no hej asi by sme aj mi mali na chviľu zrušiť net aj telku a hned by sa vydarilo 😀

miru.j
5. okt 2009

moj len pride domko o pol jedenastej....ja som sice nachystana,ale....aj ked daco bude tak zas stoho nic nebude...musela by som ho priputat aby sa nemohol branit 😝 ....on chce proste cakat 🙄 zo snazilkovanim a ja ak ho nepriviazem spermije nedostanem tam kam patria

kojzarik
5. okt 2009

myslim ze u mna to neplatilo ani pri malom, net som si zadovazila az ked mal pol roka a to sme sa dva a pol roka snazili aby sme ho mali

edita84
5. okt 2009

no vidíš aj to je spôsob 🤐

miru.j
5. okt 2009

edit suhlasim net a tv zabijaci sexu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...ale fakt to nieje smiesne 😒

mima286
5. okt 2009

janirea nesmut ☹ uvidis onedlho sa aj ty budes tesit 🙂 a co chvila nam tu snazilkam oznamis ze si tehulka 😉

ninimimi
5. okt 2009

janirea:neboj ty dáš vedieť dobrú správu na Vianoce alebo na Nový rok 🙂

kojzarik
5. okt 2009

no veru kedysi mali viac deti aj preto ze nemali plynove kurenie 😀

janirea
5. okt 2009

ale uz aj mna láme,,,,tak dobru ,,majte sa

edita84
5. okt 2009

veru do konca roka budú u každého dve // .tak a ide sa do hajan dobrú nôcku každému

kojzarik
5. okt 2009

papa a dobru nocku

ninimimi
5. okt 2009

aj ja už idem spať, lebo moj mm tiež povedal že net je zabijak sexu a vedel by si predsatviť aj inak tento večer ako on čumenín na Tv a do PC.aspon máme každý svoju vlastnú obrazovku 🙂

mima286
5. okt 2009

Tak dobru nocku vam vsetkym

miru.j
5. okt 2009

dobru nocku a dosnazilkovania alebo tesime sa na vianoce 😉

edita84
6. okt 2009

Ahojte konečne funguje koník už my chýbal

janirea
6. okt 2009

ahojte,,,aj ja som uz mala abstak,,,a este ked som aj doma teraz, tak som ho otvarala asi aj 100x 🙂

edita84
6. okt 2009

no hej už som si začínala myslieť že sa mi net serká.

mima286
6. okt 2009

ahojte,tak som zvedava ako zajdra dopadne testik ,bola by som rada keby tam boli // 🙂 ak nebudu tak urcite budem ☹

mima286
6. okt 2009

edit mas krasnu babiky je zlatunka 🙂

mima286
6. okt 2009

ja motak babiku 😵 a mozno budu onedlho dve 😉

edita84
6. okt 2009

držím ti palce aby tam boli// čiarky mne by mali zajtra dojsť krámy uvidíme

mima286
6. okt 2009

vies edit ja som dostala menzes po roku 🙂 comu sa tesim,vypila som jednu salku alchemilky a hned som dostala menzes tak sme sa aj hned snazilkovali 😉 a teraz ak tam nebudu dve ☹ tak opat budem musiet nieco poriesit aby prisiel a aby sme sa mohli hned snazilkovat 😉 jednou vetou ak nebudu dve budem tam kde aj pred tym ☹

mima286
6. okt 2009

no robila som si mamatest a ta druha je bledunko ruzova,cize podla mna by uz mala bit zajtra tmavsia,pretoze hcg stupa kazdym dnom ci nie ?ak sa mylim oprav ma ,lebo neviem co robit ☹

edita84
6. okt 2009

no podla mna si v tom

edita84
6. okt 2009

máš problémy s menzesom?inak aj ja som mala len mi môj gyn. dal nejaké lieky čo som musela brať 3 mesiace a posledé 4 mesiace mi krámy dojdu samy od seba. a tento istý prob som mala aj pred prvým tehu.

mima286
6. okt 2009

uvidim zajtra rano ako to dopadne

mima286
6. okt 2009

mala som ale doteraz mi nechybali po jednej liecbe sa mi vytratiliked sme chceli maleho tak mi pomohol caj a homeopatika a od vtedy som mala len par krat a maly ma teraz 4 roky prec tak by sme chceli druhe