Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

janirea
18. dec 2009

zuzi,,,teplotka nasvedcuje tehu,,,,,ale fakt este vydrz a testni o take dva dni, ako ti baby pisali,,,,to uz ti musi test zachytit, pokial tehu je,,,si myslim

a pri akej teplote zvyknes dostat mrchu?,,,,pretoze mne tiez chodi este za zvysenej teploty,,,neklesnem ani pod priemer teplot

janirea
18. dec 2009

ros,,,a pozri na moj graf,,,, 😀 ,,,,asi vyhodim teplomer
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

lilix
18. dec 2009

evit nahod ho sem, aj my chceme recept.

janirea
18. dec 2009

evit,,,ja sa chystam zajtra na tie medovnicky,,,a tiez kokosove rozteky 🙂

evitkamalicka
18. dec 2009

ja som sa dnes rano vazila, ze ci som nahodou nepribrala nieco a ze -800g 😀

lilix
18. dec 2009

janirea a nemohla byt ovu u teba 14.12? tam je pokles.. no neviem..

janirea
18. dec 2009

evit, tak to sa dobre drzis 🙂

evitkamalicka
18. dec 2009

jani no snazim sa, aby som prvu polovicu tehu nic nepribrala

lilix
18. dec 2009

aj ked sladke moc nejem, ale suhajdy mam rada. 😉

evitkamalicka
18. dec 2009

lilix ja mam rada vsetko, ale musim si davat pozor a hlavne ked vianoce prezijem a nepriberiem tak bude dobre

janirea
18. dec 2009

lilix, to asi nie,,,,to by bolo velmi skoro,,,,,minuly cyklus mi vystupila teplota 17dc a to je zajtra,,,,tak uvidim,,,,pokles uz urcite nebudem mat ziadny

ivanulienka81
18. dec 2009

dobre rano,
evit, tak to asi aj zavidim ako skvele ti spinka drobec 🙂

janirea
18. dec 2009

jooj vianoce, to bude aj pre mna zatazkavajuca skuska

lilix
18. dec 2009

jani a ake dlhe mavas cykly?

janirea
18. dec 2009

lilix, tak 29-30 dni

lilix
18. dec 2009

to aj ja tak.

meruska
18. dec 2009

ahojte...ja sa ozyvam poslusne z postielky.. dnes rano som mala zas taky tmavy vytok...ale len raz a nie vela.... mm ma upokojuje ze mam poslusne lezat a nemysliet na zle... tak nestresujem

edita84
18. dec 2009

ahoj merus poslúchaj veru mm oddychuj a nestresuj dúfam že všetko bude ok a inak ako sa mate s fazuľkou?

meruska
18. dec 2009

iank sa ma fazulka i ja vyborne... a uz i nevolnosti ustupuju...zaludok sa este ozyva, nemozem zjest hocico...ale uz 3 dni som negrckala 🙂

vejinka
18. dec 2009

ahojte baby mrcha zatial nedosla ale uz moc citim brucho..ale nie stale 😖

evitkamalicka
18. dec 2009

tak moje dieta uz zalomilo, ja som umyla riad a dala si fajnovy kupel

lilix
18. dec 2009

evit ja nechapem ako moze tak dlho spavat. sak on vacsinu dna prespi. ako sipkova ruzenka. 😨 😀

evitkamalicka
18. dec 2009

lilix nech spi kym moze, ked bude chodit do skoly a do prace tak uz toho moc nenaspi 😅

slavulilienka
18. dec 2009

ahojte babule...ja dnes takto:http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6 🙂

ludka_r
18. dec 2009

ahojte babulky,
ako sa tu máte???
My sa máme celkom v pohode.. Malé poslúcha, len mávam občas kŕče v brušku... Snáď to nič zlé nebude. Ale už odpočítavam dni, kedy asi tak začne kopkať..
Vy poriadne začínate vypekať... Ja sa na to tento rok vykašlem.. Ideme zas ku svokre, a tá nás isto riadne nabalí, takže tak... Vlastne, tak to bude bývať každý rok... 😖

lilix
18. dec 2009

cespraci.
ludka 15?? 😕 😨

ludka_r
18. dec 2009

Tak tak, lilix, akosi rýchlo to ubieha... Veď aj Vy ostatné, nech už máte aspoň tých 15tt 😉

dijefcatko
18. dec 2009

Ahojte babenky,
tak ovu asi predsa len bude! 😀 Nemozem tomu uveriť! Normalne mam pozitivny ovu test, testovacia ciarka je silnejsia ako kontrolna! hurraaaaa, caka nas krasny vikend 😀

dijefcatko
18. dec 2009

a mozno onedlho uz aj na tehu teste bude taka kontrolna ciarka 🙂 normalne som znova z ovulky happyyyy.
ozaj aky mate nazor na milovanie pocas ovu? kazdy den? viackrat za den? kazdy druhy den?

lilix
18. dec 2009

dijefcatko tak supeer, to ti zavidim, ze si to vystihla, moja nebola rovnako silna a to som testovala kazdy den. a kedy si robila test, ktoru hodinu? domov a keksovat co to len da. aj kazdy den! 😉