Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

katlinn
7. jan 2010

Joj toľko darčekov a radosti. Teším sa s vami. Ja som nič nedostala, ale ozvala sa mi ta dievčina na tie moje popolnočné šaty, že ich kúpi, ale zrazu si nie som istá či ich chcem predať ☹ Je to vlastnoručná výroba a boli svadobné predsa len... no neviem.

evitkamalicka
7. jan 2010

vnutorne rozmery vanicky su dlzka 78cm a sirka 38cm....oproti tomu co sme mali mi je to lietadlo my sme mali 70x29cm

edita84
7. jan 2010

no evit to je dobrá cena a autosedačku by som ani ja nepotrebovala lebo máme po malej 🙂 tak lúčim sa lebo ma mm vyhadzuje spred stroja pekné sníčky

katkamarek
7. jan 2010

katlinn, chapem ta, ja som mala popolnocne kupene a tiez ich nechcem predat, no a zavoj som si davala sit a tiez som ho planovala predat, ale akosi sa s nim neviem rozlucit, povedala som,ze ho necham pre dceru 🙂

No a satky asi vezmem este na kamratkinu svadbu a potom ich asi predam, ale bude mi luto, na druhej strane to bude asi lepsie ako by mali stat iba v skrini. ak ich neplanujes este na seba obliect, tak potom ber to tak, ze este tie satky mozu urobit niekomu radost 🙂

Evit este raz, nie je o com, vybrali ste fakt dobre 🙂

katlinn
7. jan 2010

No už som videla veci, ktoré som vymyslela a ušila na celkom cudzích ľuďoch, ktorí ani netušili, od koho sú. Kto vie, možno sa s tými šatami jedného dňa úplne náhodou opäť stretnem. To by bola pecka 🙂 Inak ja som sa teraz pregúglila k tomu teplomeru tiež na nejakej dia stránke ho ponúkajú. tak ak nemájdem zajtra v Po, objednám si ho odtiaľ.

lilix
8. jan 2010

ahojte. ludka, katka dakujem. aj mna ☹
dnes som opat zacala s meranim bazalky, som zvedava ako dlho mi to vydrzi.
ludka aj ja do skoly. dnes, este aj zajtra, pondelok utorok. taaaak sa mi nechce. a o bakalarke ani nehovorim. 😢

lilix
8. jan 2010

katlin velmi pekne satky. sikovnica. si krajcirka?

lilix
8. jan 2010

len skoda, ze ich nie je vidiet cele..

rosannar
8. jan 2010

dobréé ránko....jaaaj konečne piatok...ale musím povedať, že tento deň nie je pre mňa...hned ráno sa mi ani za svet nechcelo vstať, potom už ked som vstala a že idem do práce tak mi spadol na zem telefon (a to má len mesiac) a ked som prišla do práce som zistila, že som si zabudla ranajky doma v chladničke...no strašný začiatok dňa 😖

katkamarek
8. jan 2010

dobre ranko zienky

Katlinn skus vo vydajni zdravotnickych pomocok, v klasickej lekarni ho asi nebudu mat, lebo pytala som vsade, kde som bola, a to ma este jedna magistra vysmiala, ze naco mi to je, ze urcite staci aj na jedno desatinne miesto, taka stara v prechode sa do toho ocividne nerozumie 😀

Ja som rano merala oboma teplomermi, no a rozdiel je viac ako dve desatiny, na normalnom som mala 36,5 a na novom 36,77, takze budem do konca merat obomi a jeden graf budem robit na FF a druhy na wunschkinder, a uvidim co mi ktory ukaze 🙂. Pre istotu som premerala dvakrat, a stale to tak ukazovalo. Lebo som zostala zaskocena, ked som uvidela tych 36,77 a to som ocakavala pokles a ono tam bolo este viac ako prvy krat, tak som zobrala stary a ten ma ukludnil. Tu je viediet, ze naozaj nie je dobre menit teplomery pocas cyklu.

Rosa nezufaj, zaciatok na prd, ale vies ako sa hovori koniec dobry, vsetko dobre 🙂 tak sa teskaj na vecer

evitkamalicka
8. jan 2010

dobre ranko.....u nas zas celu noc snezilo

rosannar
8. jan 2010

katka...no keby to tak bolo...ale aj ráno zlé a aj večer bude zlý...mužík ide na nočnú čiže som zase sama doma..a k tomu musím ísť ešte dneska k očnej pôbede, čiže s drahým ani nebudem...lebo k očnej musím ísť o 15:45 a domov dôjdem asi len okolo pol piatok a tak, čiže s ním budem len hodinku za celý deň...trošku smutnéé ☹

rosannar
8. jan 2010

evit...aj u nas a ešte aj teraz poletu kde tu....

edita84
8. jan 2010

pekné ránko žienky aj u nás poletuje sniežik 🙂

katkamarek
8. jan 2010

no evit, mne sa tak zda, ze Kosice to vsetko obchadza 🙂 ale rano hlasili, ze snezilo na zapadnom a strednom slovensku

Inak co si myslis o tom mojom merani? Lebo novy teplomer dost meni situaciu aj vzhlad grafu. 😒

rosannar
8. jan 2010

edit...dobréé ránko 😉

evitkamalicka
8. jan 2010

katka nikdy nemeraj dvoma teplomermi iba jednym

evitkamalicka
8. jan 2010

katka a merias v suske? ak nie tak zbytocne meras, lebo v ustach je to velmi nepresne

rosannar
8. jan 2010

baby, tento mesiac sa mi nič nechce, chcela som, že si pôjdem kupiť ovu test do lekárni, no ale čo je tu jedna lekáren na blizku, tak tak nikdy nič nemajú...tak tam ani nejdem a inde mám daleko... 😒

katkamarek
8. jan 2010

nie, evit meriam v suske
viem, ze sa nema menit teplomer, ale dokoncim tento graf so starym, ale urobim na druhej stranke graf aj s novym teplomerom, ved to akoby som zacala este len na 8 DC merat (myslim s tym novym teplomerom) 🙂
Lebo som zvedava, co mi to nakoniec ukaze pri merani s jednym a druhym. Cize nebudem miesat v jednom grafe meranie dvomi teplomermi. Len aby som sa potom uz do toho nezamotala 🙂 To vies, zaciatocnicka, tak experimentujem, lebo sa este nepoznam v tomto smere 🙂 A teplotku meriam hned ako mi zazvoni budik, ani sa neodkryvam, a dnes som pre istotu teplotku premerala dvakrat aj s jednym aj s druhym a stale to rovnako ukazovalo, aby som si bola ista,ze to nie je len momentalny vykyv 🙂 Fuu, ale to komplikujem, uz o tom velmi premyslam.

katkamarek
8. jan 2010

a este jedna otazka, hlien mam sledovat a zapisovat vonkajsi, alebo sa rata aj ten z krcka? Lebo v tejto faze cyklu hlien sledujem skor na krcku, na nohavickach ani na toaletnom papieri nic nie je.

rosannar
8. jan 2010

katka...ak dobre viem, je lepšie sledovať z krcka..ale spýtaj sa radšej iných odborníkov 😀

katkamarek
8. jan 2010

a tu je graf z wunschkinder, zaciatok rovnaky, pokracovanie uz ine (meranie uz s novym teplomerom 🙂
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

rosa ja som citala,ze sa ma sledovat aj vonkajsi aj vnutorny hlien, lebo ten z krcka ti aj dva dni dopredu moze povedat nieco. Ale na FF sa znaci iba jeden hlien, tak preto som sa pytala, ze co tam mam znacit 🙂

katlinn
8. jan 2010

Rááánečko baby!
Lilix som na strednej študovala krajčírinu návrhárstvo, takže si trafila. Ale na výške som sa urbrala celkom iným smerom. No odkedy som nezamestnaná opäť ma šitie chytilo. včera som normál rozmýšľala, či by nestálo zato skúsiť podnikať s tehu šatkami.
Katka v normálnej lekárni som hľadala už aj ja, ale našla som len ten na jedno desatinné, s ktorým aj meriam. Určite si radšej sprav tie dva grfy s každým oddelene, aby to malo aspoň akú-takú výpovednú hodnotu. Ja si robím graf hand made, ale nestačím sa čudovať, ako veľmi sa rozchádzajú pravidlá, podľa ktorých sa grafy robia a určuje konečný výsledok. Mám pocit, že ovuláciu v tých grafoch je ozaj ťažké spoznať. Badateľný je akurát tak rozdiel medzi plodnou a neplodnou fázou, ak vôbec.

katkamarek
8. jan 2010

katlinn a preco si neurobis graf na jednej z tych stranok? Ja by som urcite nevedela urcit den ovulacie, kolkokrat kukam na tie grafy a rozmyslam preco to urcitlo den ovu na ten alebo ten a nie na skor, ked ja by som povedala, ze by to mohlo byt aj vtedy. 🙂 Ak mas problem s anglictinou, tak ti poradime 🙂

rosannar
8. jan 2010

katlin...tam netreba ani angličtina...ja viem z angličtiny veľmi málo a ako tak som sa tam zorientovala 😀

ivanulienka81
8. jan 2010

ahojte dievcata
aj u nas dosnezilo cez noc, neviem ci dnes pojdem vobec vonka s kocikom, uz vcera som sa nevedela brodit, dnes by to bolo este horsie ☹
ja sa uz neviem dockat polovice januara
ros a ty tento cyklus nemeras vobec?

katkamarek
8. jan 2010

ivanulienka, vtedy ma prist (neprist) mrska, alebo ma byt ovu? Ale skor asi ta mrska, vsak? 🙂

katlinn
8. jan 2010

Ale nie, nemám problém s angličtinou. Len ma to tam nechcelo zaregistrovať, tak som sa na to vykašľala. Doma mám knihu, v ktorej je presne rozpísané ako si ten graf urobíš sama, tak to robím podľa nej. Ale keĎ porovnávam s inetovými grafmi, tak tie pravidlá sa veľmi nezhodujú 🙄