Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

katkamarek
8. jan 2010

ahoj Jika, asi som si ta privolala, lebo potrebujem poradit 🙂
ty vies po nemecky asi lepsie, neviem mi prosim ta povedat, ze ktora z tych poloziek od LH test po clearblue-fertilitatsmonitor znamena testovanie mikroskopom? Vies ten lady tester, co testuje plodnost zo slin. Dakujem.

Ja teraz citim vajecniky, viac lavy, ako vzdy, tak dufam, ze sa tam nieco deje a ovulka bude. Aj ked je to este len 8.DC, tak verim, ze to nie je nejaka ina pliaga 😒

Jika take nevolnosti by som velmi rada prijala, aj ked urcite to nie je prijemne 😒

jika80
8. jan 2010

katka - uz som si to pozrela
pri wunschkinder nie je ziadny test, ktory meria pomocou slin, vsetko, co tam je udane su rozne testy mocu

sophie1981
8. jan 2010

aaaahojte.....

evit...jeej, kociarik, uz chystas vybavu??.. 😀 ...v modrom...hmm, ja ti prajem dievcatko........tak snadpotom vymenis za ruzovucky..... 😀 😀 😀

inac s tou ovulkou ani ja neviem kedy je.........len predpokladam, ze kedy asi, ale ako ivka, aj my triafame len tak kedy je chut.....aj ked vieme ze ovulka vobec nieje..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...

ja mam troska volna....obed navareny (cestoviny so spenatom a syrom), upratane Katka otravuje babku s dedkom a ja mam klud...urobim si kavocku a pockam na mm kym dojde domov a ideme obehat nejakych kurenarov...

mna inacuz od predvcera taaak dost picha v podbrusku.....neviem co to je...ale snad ziaden zapal nebude.... 😕

katkamarek
8. jan 2010

jika dakujem 🙂 no nic, tak tam nebudem nic znacit

sophie ahoj, tvoje cestoviny tiez nie su na zahodenie 🙂

ivanulienka81
8. jan 2010

sohpie... moze byt aj uhniezdovanie vajicka 😉
ja mam obcas pocit, akoby som mala mat mrsku, neviem ci je to dobre alebo zle

evitkamalicka
8. jan 2010

bibka aj keby bola dievka, kocik by som ruzovy nechcela ani cerveny 😉

sophie1981
8. jan 2010

baby...o necele dva mesiace ma moje dieta rok..... 😕 😕 😕 😕 😕 .....ach jaj, ako to leti..... 😅 😨 ....

ivanulienka...no neviem, pri katke som ani nevedela ze som tehotna......vtedy som dokonca ani neratala, kedy ma byt mrcha....len sa mi snivalao ze acuravam tehu testy celu noc, tak som si rano na jeden cvrkla a bol pozitivny..... 😀 ...potom som si prepocitala mrchu a prisla som na to ze mi uz skoro 10 dni meskala... 😀 😀 😀 😀 😀 .....ale kazde tehu je ine....

rosannar
8. jan 2010

čautéééé...konečne som sa sem dostala....ma zabombardovali prácou a teraz už mám tak viac menej voľno 😀 ...

cukruska1920
8. jan 2010

rosi....co kricis?? 😀

rosannar
8. jan 2010

cukrus...ja som len rada, že je piatok a že už nemusím nič robiť...no ale ked prídem domov, tak budem mať fofry...o tej 15:45 musím ísť k očnej...a to prídem domov o 15:15...musím ešte spraviť jedlo mužíkovi do roboty lebo ide na nočnú, musím si nájsť odličovať a odmalovať si oči....a dúfam, že drahý ma zobere k očnej, inak by som to nestíhala...

meruska
8. jan 2010

ahojte, tak dnes mam za sebou 3d ...babo bolo nadherne, na mna mavalo rucickami aj si trosku podupkalo nozkmi, ale ked sa slo fotit ukazalo ritku 🙂 ved pozrite foto.... inak merali mi NT a mi vyslo len 0,77mm nie je to malo? vsade pisu ze ma byt mezi 1 a 2 mm, ale lekarka povedala ze je vsetko oki...ze mame vsetko co mame mat...taj ja teraz neviem...

cukruska1920
8. jan 2010

rosi... ja by som tak rada nieco robila...ale neviem si najst robotu..strasna bieda ☹

cukruska1920
8. jan 2010

merus..gratulujem k dobrym vysledkom..a ked to tak povedala lekarka tak to bude dobre neboj 😉

rosannar
8. jan 2010

cukrus...tak prídi ku nám, tak je roboty vyše hlavy...neviem čo mám skorej robiť, tak niekedy radšej nerobím nič 😀 😀 ...ale už aby bola aspon skrina a kuchyna na poriadku, je to strašnéé takto žiť ☹

cukruska1920
8. jan 2010

rosi...bud rada ze mate svoje...my svoje este dllho nebudeme moct mat ☹

rosannar
8. jan 2010

cukrus...a prečo nie?

cukruska1920
8. jan 2010

no lebo nemame peniazky a keby sme chceli hypo tak ju treba aj z niecoho splacat

rosannar
8. jan 2010

cukrus...no my sme tiež na tom dosť zle...výjde nám to len tak tak a ked príde ešte aj dieťa tak to bude len na chlp

cukruska1920
8. jan 2010

no ved aj to... ja by som bola na materskej a z muz by to sam neutiahlol....radsej pockame a potom o niekolko rockov si nieco zozenieme...

dijefcatko
8. jan 2010

ahojteee 🙂

ivanulienka81
8. jan 2010

ahoj diefcatko
ozaj, ako to dopadlo s tou mrchou? testovala si?

evitkamalicka
8. jan 2010

ach jaj baby, este dobre ze my sme vtedy kupili byt za lacny peniaz a nemame vysoku hypoteku, lebo dnes by to nebolo nic moc

ivanulienka81
8. jan 2010

evit, pred kolkymi rokmi ste kupovali?

evitkamalicka
8. jan 2010

pred 2,5 rokom velky trojizbovy za 780 000

cukruska1920
8. jan 2010

veru...v dnesnej dobe je to katastrofa...clovek aby fakt isiel vykradnut banku ked sa chce dostat k peniazom

dijefcatko
8. jan 2010

ivka, netestovala som, ta nevolnost mi presla, potom som uz len nechapala, preco sa mi tak strasne tocila hlava, dokonca aj ked som lezala. ale odvtedy je dobre, skoda by bolo testu 😒

evitkamalicka
8. jan 2010

takze napr. oproti manzelovej sestre, ktora kupila minuly rok si zijeme ako krali

ivanulienka81
8. jan 2010

ale v Sali, ze? aj tak dobre...
my sme kupovali tiez pred dvoma rokmi v BA a teraz je nam to male, tak hladame vacsi 😅

dijefcatko
8. jan 2010

ach, tie hypoteky, ale co uz, najom sme platili 10 tis, teraz mame hypo plus najom za 14, ale platime svoje. Teraz sa to este da, ked bude babo, bude to horsie, rodicom som rovno povedala, ze nech sa nehnevaju, ale ak chcu vnuka, budu musiet pomahat 😅

evitkamalicka
8. jan 2010

ano v Sali, teraz by sme kupili tak za 2 melony mozno